Aktuality

4+1 přípravka v Bílině

15.09.2019 -   Dne 15. září jsme zajížděli na venkovní turnaj k Šídlům do Bíliny. Za hezkého počasí jsme sehráli moc hezké 3 zápasy. První zápas byl plný chyb v obraně, v útoku se kluci snažili a tak spokojenost s ukázanou hrou byla tak napůl. Po zápase jsme se domluvili jak budeme v dalších zápasech pokračovat, každý hráč dostal svúj úkol na zlepšení. Další moje hodnocení je už lepší, kluci se v obraně zlepšili a tak konečně i naše hra vypadala lépe. Závěrem je jasná spokojenost, i rodiče museli poznat u každého hráče pokrok. Děkuji rodičům a organizátorům turnaje za hezkou neděli.

2. kolo ČP

14.09.2019 - 2. kolo ČP 14. 9. 2019 TJ Lokomotiva Louny – HK Baník Most 27:30 Ve 2. kole Českého poháru jsme se po postupu přes Ústí nad Labem střetli s regionálním rivalem, týmem Loun. Lounští, kteří v 1. kole přešli přes Lokomotivu Vršovice, přijeli na půdu soupeře v roli mírného favorita.   Na začátku utkání jsme působili sebevědomě a dokázali jsme se prosazovat v útoku a i dobře bránit.  Za stavu 4:9 v 15. min. si vzal trenér domácích time out, aby hráče uklidnil. Poté došlo zejména v útočné fázi u soupeře ke zlepšení a ve druhé půlce prvního poločasu nám dokázali vsítit 10 branek. Poločasový stav byl 17:14 dával soupeři možnost být stále ve hře o výhru v zápase.   Druhý poločas začal jako přes kopírák. Výborná obrana a trápení soupeře v útoku nám dovolili odskočit soupeři na rozdíl 7 branek (16:23). Soupeř se přesto nevzdal, bojovností a zlepšenou hrou se opět ve skóre dotáhl až na rozdíl dvou branek. Naštěstí v posledních vteřinách nastřelili domácí pouze břevno a  30 branka do sítě soupeře rozhodla, že hosté postoupí do třetího kola. Myslím si, že zcela oprávněně. Domácí ukázali charakter (nevzdali se ani za velmi nepříznivého stavu), přesto odešli poražení.     Odkaz na výsledek:  http://www.muzi.chf.cz/match_report.aspx?id=70118&cmpid=64 foto: viz. archiv

Mostecké slavnosti

14.09.2019 - Klub HK Baník Most se ve spolupráci s DHK Baník Most, zůčastnil aktivně Mosteckých slavnostní. Pro děti jsme připravili soutěže o drobné ceny. Dějeme všem za pomoc při zajištění stánků a asistenci při soutěžích.

Mostečtí házenkáři tejpují s Roc

19.08.2019 - Po každé dřině na hřišti je potřeba dostatečné regenerace. To ví jak naši menší, větší tak i velcí hráči, kteří si nové produkty a pomůcky od firem Škola tejpování CZ & SK a RockTape Česko okamžitě zamilovali. Práce s nimi jde opravdu od ruky a hlavně nás baví, takže je určitě zapojíme i k prevenci proti zranění a tím zajistíme zase o něco hladší start do sezóny ????????   Děkujeme !

Přípravný zápas sttarších žáků

13.08.2019 - Včera začala společná příprava starších žáků. Jejich první společný soupeř byl německého Chemnitzu. Zápas probíhal v přátelském duchu. Brali ho spíše jako technickou přípravu. Odehráli  3 x 20 minut a musím říct, že kluci po prázdninové přestávce byli unavení.

První přípravný zápas

10.08.2019 - Na úvod přípravy mosteckých hazenkářů, po 3 treninkových jednotkách, sehráli hráči přípravné utkání s účastníkem německé Oberligy HSG FReiberg.       Soupeř přípravu na sezonu, která v Německu startuje o měsíc dříve, již zahájil a nyní dolaďuje herní stránku. Od první minuty tvrdil muziku a vytvořil si 6 ti brankový náskok, který v závěru navýšil na konečný stav 31:19 ve svůj prospěch. Našim klukům nemůžeme upřít snahu, ale na zkušeného soupeře neměl ani po herní, ani po fyzické stránce. Přesto pro naše chlapce byl zápas velkým přínosem a zahráli si i nové posily – David Macháček a Filip Trégr (dorost Most), Jiří Kalík (Lovosice). Další posila Šimon Malý zatím marodí. Do přípravy by se měl již tento týden zapojit Václav Vodička (zranění zad) a Petr Zemek (poranění stehenního svalu). Dále je v jednání přestup Filipa Motejla z Lovosic a stále není vyřešená otázka kolem Dominika Balína.

mini 4+1 a 4+1 přípravka v Bilin

25.05.2019 - Tento víkend jsme zajížděli na venkovní turnaje do Bíliny, sobota přípravka a neděle mini. Počasí se vydařilo a na čerstvém vzduchu naši kluci podávali hezké výkony. Poslední dobou na turnaje nominujeme mladší hráče, kteří budou už příští sezónu hrát o stupínek výš a tak mají možnost si vyzkoušet hru proti zdatnějšímu soupeři. Přípravka se poprala se staršími soupeři velmi obstojně a i nejmenší hráči si připsali branky. Mini jsem po četných omluvenkách doplnil 2 hráči PL, ty měli plnit jako pomoc při hře mladším hráčům. Taky musím pochválit všechny za přístup a bojovnost. Proto víkend se nám velmi povedl a proti starším soupeřům se klukům dařilo. Takže i přes nějaké prohry, jsou zkušenosti které kluci získali jasná výhra. Jen mě mrzí neúčast hráčů, pro které měl být tento turnaj důležitým k dalšímu rozvoji.

Další události

Prezentace klubu

18.05.2019 - Při sobtním zápase DHK Baník Most a Slavia Praha se reprezentoval v 10 minutové přestávce náš klub našimi nejmenšími  dětmi a myslím, že to zvládli na 1⭐️.

POSLEDNÍ JARNÍ PODKRUŠNOHORKA MI

18.05.2019 -   Na poslední pátou Podkrušnohorskou ligu jsme zajížděli v sobotu dne 18. 5. 2019 do města Chomutov. V prvním utkání jsme nastoupili proti domácímu celku: HK Chomutov, v zápase jsme byli o trochu lepší než soupeř, vycházeli jsme z dobré obrany a dobrých zákroků brankáře. O poločase na světelné tabuli svítil stav 6:3. V druhém poločase jsme trošku polevili v našem házenkářském tempu (někteří hráči netrefili branku soupeře) a nechali jsme soupeře lehce dotáhnout. Nakonec jsme ale zápas dotáhli do vítězného konce. V druhém zápase jsme nastoupili proti týmu HK Lovosice. Od samého začátku jsme dobře přistoupili k utkání a opět jsme začali těžit z dobré obrany, kdy to našemu soupeři dělalo problémy. V zápase se začali prosazovat i naši hráči na křídlech a o poločase jsme opět zaslouženě vedli 7:3. V druhé půli dostali příležitost i ostatní hráči z lavičky, kteří se zapojili do dobře rozehraného utkání a dovedli jsme utkání do vítězného konce. V třetím zápase se naši házenkáři utkali s týmem DHK Baník Most. V celém utkání jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale bohužel se nám nedařila střelba ze všech vzdáleností (d