HK - Baník Most

Kádr družstva

Kontakty

  • Bc.Jakub Verner DiS

  • Předseda klubu, trenér mužů

  • jakubverner@seznam.cz
  • +420 731 004 373
  • Smola Martin

  • Trenér mladších žáků a mužů

  • smolda1@gmail.com
  • +420 601 348 270

Aktuality

[ Archiv ]

Sokol Vršovice B padli až po boji

01.10.2017 - Dne 1. 10. 2017 jsme se utkali v domácím prostředí s týmem Sokola Vršovic B. Tým se potýká s velkou marodkou přesto jsme nastoupili s touhou získat v domácím prostředí dva body. Od začátku se hrála vyrovnaná házená. Soupeř se ujal vedení 0:2, ve 5 minutě jsme otočili výsledek na 3:2 a v podobném duchu probíhal celý první poločas, kdy ani jeden ze soupeřů nevedl o více jak 2 branky. Nakonci poločasu se nám povedlo 3 brankami v řadě otočit skóre na 10:9. Druhý poločas začal lépe pro domácí a ve 42. minutě jsme vedli 14:10. Soupeř se nevzdal a udržoval příznivý výsledek až do 57. minuty kdy byl stav 19:16. Domácí překvapivě znervózněli a hosté snížili až na rozdíl jedné branky. Naštěstí ale nesrovnali a tak se ze dvou bodů mohli radovat domácí (19:18). Zápas byl hodně nervózní z obou stran. Bohužel díky absenci některých hráčů byla naše hra hodně individuální. Povedlo se sehrát jen pár kombinací. Byl to spíše boj než hezká házená a je vidět na některých hráčích malé tréninkové vytížení. Pozitivem byla obranná činnost, kde tým odvedl celkem dobrou práci a i solidně zachytali obra brankaři. Výhru berem jako určitou motivaci a psychickou pohodu pro další zápasy.   Střelecky se nejvíce prosazoval Pour / 5,  Verner J. 5/2, Zimmerman Petr 3. Sestava:  Zemek P., Vávra M., Pour J., Verner J., Verner O., Grobl T., Levý V., Slavík O., Šlechta R., Bada J., Škarda H., Zimmerman Petr a Pavel Trenéři: J.Verner, M. Smola.  

Most doma zaváhal

17.09.2017 - V neděli 17.září jsme přivítali tým Kutné Hory ve 2 utkání  SPOLEČNÉ REGIONÁLNÍ LIGY 2017-2018. Náš tým nastoupil s širokým kádrem, který tvoří převážně dorostenci.  Sice jsme se ve 2.minutě ujali vedení 1:0, ale to bylo z naší strany vše. Nedařilo se v útoku a ani v obraně, kde jsme neubránili střed a levou spojku. Za zbytečné chyby v útoku nás soupeř několikrát potrestal lacinými brankami a na hřišti nebyl nikdo, kdo by postavil tým na nohy. Přesto jsme ještě v 18.minutě hráli vyrovnaně 4:6, kde si ještě hráči SPARTY nevytvořili větší brankový odstup. Bohužel v této době přišla řada chyb, které nás dost podlomily a soupeř odskočil na rozdíl 5ti branek. Nakonec se šlo do šaten za stavu 8:14. Od začátku 2.poločasu byla k vidění již vyrovnanější hra a také branky padaly rovnoměrně na obou stranách, přesto si tým SPARTY nadále udržoval bezpečné vedení o 5-6 branek. Následně jsme zlepšenou hrou v útoku sice trochu „zazlobili“, když jsme 3 brankami v řadě snížili na 14:18, ve 42.minutě ještě na 15:19, ale více nám již soupeř nedovolil.  Naopak, v dalším průběhu utkání soupeř hru kontroloval a opět postupně navýšil svůj náskok na rozdíl 7 branek.  V samém závěru se nám sice podařila šňůra 3 branek, ale ta již na porážce nic nezměnila. Most zaslouženě padnul a je potřeba se připravit na další podzimní zápasy.   Soupeř sice přijel bez klasických brankářů, ale to co předvedl náhradník v bráně Kutné Hory by oba tito brankaři nesvedli. Výborně soupeři zahrála i posila z extraligy Ondra Šimůnek z pražské Dukly. My jsme udělali "šílených" 20 technických chyb, což je tristní. Bohužel ani obrana v tomto zápase nezafungovala a tak jsme zaslouženi odešli poraženi. Střelecky se nejvíce prosazoval Pour / 7, Janásek / 5 / a dvojice Šmehlík, Verner / oba 4 /. Sestava:  Vodička V., Vávra M., Pour J., Janásek A., Šmehlík J., Verner J., Verner O., Hynek Š., Levý V., Kubal J., Slavík O., Kašpárek J., Šíma J., Fojtík M.. Trenéři: J.Verner, M. Smola.

Baník začal SRL vítězně

09.09.2017 - Dne 9.9.2017 vycestovali házenkáři HK Baníku Most do Kolína ke svému prvnímu zápasu v SRL. Čekal nás zkušený a těžký soupeř, který byl dlouholetým účastníkem II. ligy ČR. Zápas začal dle očekávání mírným náporem domácích, kteří disponují velmi zkušeným a ostříleným týmem. Bohužel se nám brzy zranil při střelbě hráč Chlouba a tak jsme museli od začátku řešit problémy s pravou spojkou. Soupeř vědom si své váhové převahy bránil v obraně 0:6 a my jsme se s tím dlouho potýkali, přesto se nám podařilo v 15. minutě srovnat na 4:4 a začínalo se tak od začátku. U obou týmů spíše dominovaly obrany. Most neustále dotahoval jednobrankové vedení domácích, kteří zkušeně drželi míč a dohrávali svoje akce až do pasivity. Ve 27. minutě jsme poprvé v zápase vedli, ale soupeř ještě díky bojovnosti výsledek prvního poločasu otočil a vyhrál 11:10. V poločasové přestávce jsme se domluvili, že ještě více zlepšíme obranu a nebudeme tolik vystupovat proti hráčům soupeře, kteří se hodně tlačili na 6 metrů. Po vyrovnaných 19ti minutách (stav 15:15) jsme vysunuli osobní obranu na hráče Krause a soupeř začal mít v útočné fázi problémy. Od 49. minuty jsme soupeři dovolili vstřelit pouze 2 branky a zaslouženě vyhráli 21:17.   Zápas očima trenéra:   Zápas to byl tvrdý, ale férový. Jsem rád, že se s tím kluci dobře vyrovnali a sami důsledně bránili. Celý tým bojoval a přesto, že se nám nedařila tolik střelba z dálky, jsme dokázali soupeře v závěru přehrát. Dobře zachytal Petr Zemek a v obraně dominovali Verner O. a Grobl T. Díky bojovnosti a kolektivnímu výkonu jsme si zaslouženě odvezli dva body od soupeře, který je velmi zkušený a doma nebude body rozdávat.   Sestava:  Zemek P., Pour J. (5), Janásek A. (5/1), Kubal J. (4), Fojtík M. (2), Šmehlík J.(2), Grobl T. (2), Verner J. (1), Verner O., Chlouba P.,  Šíma J., Bada J., Levý V., Kašpárek J. Trenéři: Verner J. Vedoucí družstva: Vernerová K.

Dva přípravné zápasy

23.08.2017 - Dne 19. 8. 2017 jsme se utkali s týmem st. dorostu Freiberga. Vstupy do obou poločasů se nám v tomto zápase moc nedařily a rychle jsme prohrávali o 6 branek, resp. o 8 ve druhé půlce. Proto jsme prostřídaly mladé hráče se staršími a hra se vyrovnala. Bohužel tím, že jsme měli poprvé míč v ruce docházelo k banálním ztrátám a mladí hráči soupeře trestali naše chyby z druhé vlny. Poločasový výsledek 13:17. Soupeř nás přehrával díky lepší práci s balonem a nás trápila především velká nesehranost. Brankaři také moc přesvědčivě nechytali a tak jsme bohužel po celý zápas tahali za kratší konec a soupeř zaslouženě vyhrál o 4 branky 28:32. Sestava: Vávra M., Zemek P., Verner O., Verner J., Pour J., Slavík O., Levý V., Kubal J., Janásek A., Fojtík M., Škarda H., Uller L.,   Druhý zápas nás čekal dne 23. 8. 2017 v Lounech. K soupeři jsme přijeli s respektem a s tím, že se budeme soustředit na obrannou činnost. V zápase jsme po celou dobu překvapivě vedli. U soupeře byla vidět nesehranost a jeho hra do šestky nám celkem vyhovovala. V obranné fázi jsme tolik nepropadávali a když soupeř překonal obranu, tak za ní stáli spolehlivě chytající brankaři. Soupeři pravděpodobně chyběla motivace, přesto asi o 9 branek nechtěli prohrát (38:29). Zápas pro nás byl dobrou prověrkou a od začátku jsme skombinovali mladé hráče se starými a tato symbióza celkem fungovala. Dařilo se také pivotům a individuálně se prosazoval J. Pour, celkem se dařilo i levorukým hráčům (Sony, Jimi). Takovéto kvalitní přípravné zápasy jsou pro nás důležité a chtěli bychom oboum soupeřům poděkovat. Sestava: Vávra M., Zemek P., Verner O., Verner J., Pour J., Slavík O., Fojtík M., Grobl T., Zimmermann Pa. a Chlouba P.

Muži - 2. kolo Českého poháru

09.09.2016 - Dne 9. 9. 2016 po domluvě obou družstev se mostečtí muži utkají ve 2. kole Českého poháru s týmem Libčic. Hraje se od 20:00 a všichni jsou vítáni.

Muži 2016/2017

21.04.2016 - Do nové sezóny jsme se rozhodli jako vedení HK Baníku Most rozšířit realizační tým mužů o trenéra Pavla Bechyňského, dlouholetého hráče a brankáře v mezinárodní házené. Asistentem trenéra bude Martin Smola, který navíc ještě vede jako trenér družstvo ml. žáků. Mužstvo mužů budou tvořit v příští sezóně aktivní hráči hrající v současné době, doplnění o ročníky 99 a případné posily, které si sebou nový trenér přivede. Příprava na sezónu bude probíhat dle připravovaného tréninkového plánu a družstvo se bude snažit o co nejrychlejší postup do II. ligy ČR.

O POHÁR MĚSTA MOSTU 2015

15.11.2015 - Skončil 3.ročník turnaje O POHÁR MĚSTA MOSTU, děkujeme všem kteří mají zásluhu na bezproblémový chod turnaje. A už teď se připravujeme na další ročník. Házené zdar Odkazy: http://harbic12.rajce.idnes.cz/O_pohar_mesta_Mostu_-_MLZ/ http://banikmost.rajce.idnes.cz/O_pohar_primatora_Mostu/

Trička HK Baník Most

16.03.2015 - Tričko je možno objednávat u trenérů družstev. Pozor jen do 19.3.2015 večer !!!!!!!!!!!! Cena je 250,-kč

Nové stránky

01.01.2015 - Pořád je doplňujeme, děkujeme za pochopení.