HK - Baník Most

Kádr družstva

14 - Martin Holý () , 0 - Šimon Jandečka () , 0 - Milan Kavura () , 0 - Tomáš Krumlovský () , 0 - Jakub Lavička () , 0 - Michálek Lukáš () , 0 - Jakub Popelka () , 8 - Martin Smola (Trenér) , 0 - Daniel Švarc ()

Kontakty

  • Smola Martin

  • Trenér mladšího dorostu, ml. žáků

  • smolda1@gmail.com
  • +420 601 348 270
  • Kateřina Vernerová

  • masér klubu

  • veverkova.katerina@email.cz
  • 731434669

Aktuality

[ Archiv ]

PHC 2016 - Informace

18.03.2016 - Hromadný odjezd všech družstev od sportovní haly (mladší žáci,starší žáci a mladší dorost) 24.3.2016 - v 15:00 hod (sraz 14:40 hod) Návrat 28.3.2016 - bude upřesněno během turnaje Doprava je zajištěna autobusem společnosti DTS Vrbenský a.s. (tam a zpět) Ubytování ve škole včetně plné penze.    

Mladší žáci - příprava

15.03.2016 -  V rámci zimní přípravy se mladší žáci HK Baníku Most zúčastnili několika přípravných turnajů, konkrétně 6 ( Liberec, Vršovice, Úvaly, Velké Meziříčí, Plzeň a Jičín), které byly kvalitně obsazeny.  Na všech hráčích bylo vidět, že se turnaj od turnaje zlepšovali a díky kvalitním výkonům zaznamenali i několik úspěchů. Konkrétně dvě 2. místa na turnajích ve Vršovicích a Úvalech, kde jsme vždy padli až ve finálových zápasech, poté jsme se konečně dočkali i celkového vítězství na turnaji ve Velkém Meziříčí, kde naši hráči jednoznačně dominovali ve všech herních činnostech. Největším úspěchem je pro Nás 4. místo z Jičínského Continental Cupu, kdy jsme za sebou nechali dalších osm družstvem a před námi skočili jen opravdu kvalitní soupeři a to konkrétně Dukla Praha, domácí celek HBC Jičín a SK Velká Bystřice.  Dukla Praha celý turnaj jednoznačně ovládla, především díky hře spojek a agresivní obraně 3:3, na druhém místě skončil domácí celek Jičína, který soupeře překvapoval kvalitní kombinační hrou a na třetím místě se umístil celek Velké Bystřice.  Naše družstvo sklidilo na tomto turnaji pochvalu od trenérů soupeřů(Dukla Praha, HBC Jičín, Velké Meziříčí, Házená Mělník), že naše hra se oproti podzimu výrazně zlepšila především v útočných činnostech. Očima trenéra (Smola Martin) : Celou přípravu bych zhodnotil  pozitivně, každý turnaj nám ukázal chyby, na nichž ještě musíme zapracovat, ale myslím, že vše je na dobré cestě a pokud doladíme některé detaily obranné hry a dotáhneme některé činnosti v útoku tak můžeme konkurovat i těm nejlepším týmům ČR. Myslím si, že veškeré zápasy, které jsme v zimě odehrály, se nám jednoznačně zúročí v jarní části naší soutěže. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za výkony, které v této přípravě odvedli.   Velké poděkování patří hlavně také rodičům za podporu a hlavně za pomoc s dopravou na turnaje.

O POHÁR MĚSTA MOSTU 2015

15.11.2015 - Skončil 3.ročník turnaje O POHÁR MĚSTA MOSTU, děkujeme všem kteří mají zásluhu na bezproblémový chod turnaje. A už teď se připravujeme na další ročník. Házené zdar Odkazy: http://harbic12.rajce.idnes.cz/O_pohar_mesta_Mostu_-_MLZ/ http://banikmost.rajce.idnes.cz/O_pohar_primatora_Mostu/

O POHÁR MĚSTA MOSTU 2015

13.11.2015 - Rozlosování turnaje se nachází v sekci klub o pohár města Mostu Možno sledovat na stránkách : http://www.tvcom.cz/ Turnaj skončil jasnou dominancí týmů Dukly Praha  v obou kategoriích. Gratulujeme vítězným týmům.

Trička HK Baník Most

16.03.2015 - Tričko je možno objednávat u trenérů družstev. Pozor jen do 19.3.2015 večer !!!!!!!!!!!! Cena je 250,-kč

Zimní soustředění ml.žáci

31.01.2015 - Dne 30.1.2015 se zúčastnili hráči mladších žáků doplněny minižáky zimního soustředění v Krušných horách.Na rozdíl od svých kolegů z vyšších kategorií Nám přálo počasí ve formě bohaté nadílky sněhu. Celé soustředění se neslo v duchu stmelení kolektivu, proloženo o tréninkové dávky. Všichni hráči trénovali nejprve v dopoledních hodinách v prvním bloku a v odpoledních hodinách v druhém bloku.Každý den byl ukončen shlédnutím svých zápasů na videu, kdy hráči aktivně zasahovali při rozboru zápasů. Závěrem lze hodnotit toto soustředění za vydařené a do budoucna určitě budeme pokračovat v tomto modelu přípravy.