Úterý            18:30 hod - 19:30 hod posilovna

Středa          20:00 hod  -   21:30 hod

Čtvrtek         18:30 hod - 19:30 hod posilovna

Pátek           20:00 hod  -   21:30 hod

Roční členské příspěvky: 3000,-kč (platby mohou být, měsíční 300,-kč, za půl roku 1500,-kč, nebo za celý rok 3000,-kč)

Číslo bankovního účtu: 235528846/0300

Variabilní symbol: datum narození hráče

Zpráva pro příjemce: jméno hráče

Prosíme všechny rodiče, aby při platbě nezapomněli zadat variabilní symbol i zprávu pro příjemce. Tímto se předejde finančním nesrovnalostem. Členské příspěvky je možné platit měsíčně, pololetně i ročně.

Na tento bankovní účet můžete posílat i jiné platby (sponzorské příspěvky, soustředění, turnaje...). Tyto platby je potřeba upřesnit ve zprávě pro příjemce.

Děkujeme za spolupráci.

Kádr družstva

17 - Daniel Ciesla (Pivot) , 7 - Jan Hanzlíček (Pivot) , 0 - Lukáš Horský (Levé křídlo) , 10 - Dominik Hynouš (Pravá spojka) , 2 - Pavel Chotěborský (Levé křídlo) , 13 - Ondřej Kuliš (Střední spojka) , 1 - Jakub Lavička (Brankář) , 29 - David Macháček (Pravé křídlo) , 3 - Miroslav Machurka (Pravé křídlo) , 11 - Petr Maule (Pivot) , 5 - Jan Nehéz (Pivot) , 0 - Antonín Šíma () , 8 - Filip Trégr (Levá spojka) , 4 - Martin Zrostlík (Levé křídlo)

Mladší dorost vs TJ Sokol Šťáhlavy

22.03.2019 - Souboj dvou vedoucích celků tabulky 2.ligy     Výjimečně v pátek dne 22.3.2019 od 18:00 jsme sehráli domácí utkání s jediným neporaženým celkem 2. ligy ml. dorostu. Domácí HK Baník Most nastoupil k jarní odvetě proti týmu Šťáhlav, na jehož palubovce mostečtí podlehli vysoko 16:31.Celý týden probíhala příprava na toto utkání, kdy kluci chtěli odčinit nejtěžší porážku v soutěži. Od prvních minut se ukazovalo, proč jsou oba celky na špici tabulky. Hrála se kvalitní a rychlá házená z obou stran, kdy prim hráli především útoky obou celků a proto svítil v 15.minutě na tabuli vyrovnaný stav.   Poté se nám přestalo dařit střelecky a dovolili jsme hostujícímu celku odskočit  o 2 branky. Na vzniklou situaci jsme zareagovali oddechovým časem, kdy jsme klukům vysvětlili, že musíme být vice agresivní v obraně a to především v prostoru spojek. Zde nás bohužel po celé utkání trápili střelci Havlíček (11 branek) a Sedláček (9 branek). Dále jsme hráče upozornili na detaily při střelbě. Po oddechovém čase jsme dokázali splnit jen polovinu věcí z toho co jsme si řekli. Opět se nám začala dařit střelba v útoku. Bohužel se nám nedařilo v obraně, za kterou se v této fázi utkání trápil i náš brankář.  Ten si za první poločas dohromady připsal 5 zákroků a i z toho důvodu jsme odcházeli do šaten za poločasového stavu 18:20.   V šatně jsme klukům zdůraznili, že si stále trpělivě musí jít za svým cílem a zkvalitnit především obranou fázi s důrazem na soupeřovi střelecké spojky. Vstup do druhé poloviny zápasu nám vyšel a kluci rychle srovnali i díky zlepšenému výkonu brankáře Lavičky. Soupeř na tuto skutečnost zareagoval změnou obranného systému z 0:6 na 1:5. Na soupeřovu změnu jsme zareagovali pomalu a i díky tomu se soupeř dostal opět do vedení o 2 branky. Oddechový čas na naší straně musel zákonitě přijít. Obranný systém jsme změnili na 1:5 a k útoku jsme si řekli několik herních variant.  Tento time-out přinesl tížený efekt.   Podařilo se nám v obraně tlačit na soupeře a on začal střílet z větší vzdálenosti z nepřipravených pozic. Konečně se začalo dařit J. Lavičkovi, který si dobře poradil se střelbou z větší vzdálenosti i ve spolupráci s kvalitním blokem. Díky zlepšené obraně a několika ziskům míče jsme dokázali zápas otočit a soupeři odskočit až na rozdíl 3 branek. Ještě jednou se soupeři podařilo přiblížit domácím z důvodu několika  zbytečných technických chyb a neproměněnou střelbou a to  v čase 27:30 na rozdíl jediné branky. Měli jsme k dispozici poslední oddechový čas, který jsme využili.To se ukázalo jako klíčové, jelikož soupeř se s přibývajícím časem snažil dostat rychleji do zakončení a z toho pramenila ukvapená střelba a 2 technické chyby.  Hráči se zkonsolidovali  a především díky trpělivé hře v útoku jsme dokázali minutu před koncem opět odskočit na rozdíl 2 branek, což kluci i díky bojovnosti dokázali udržet. Zlepšený výkon hráčů ve druhé polovině tak přinesl "ovoce". Hráči Mostu zaslouženě tak poprvé v tomto ročníku soupeři ze Šťáhlav uštědřili porážku (36:34). Všem patří ohromné poděkování za maximální odhodlání a nezlomnou vůli jít si za výhrou. Celý tým bojoval jako jeden muž a i hráči z lavičky za mohutné podpory našich rodičů v hledišti, hnali domácí hráče za vítězstvím.     Sestava a branky: Chotěborský Pavel (3), Horský Lukáš, Zrostlík Martin, Nehéz Jan, Kavura Milan (4), Hanzlíček Jan, Trégr Filip (3), Musil Matěj (3), Maule Petr, Lavička Jakub ( brankář), Ouředník Jaroslav (7), Holý Martin (1),Ciesla Daniel (5), Macháček David (10).

Mladší dorost vs Sokol Vršovice

03.03.2019 - První jarní výjezd mladšího dorostu skončilo vítězstvím. V sobotu 3.3.2019 jsme zajížděli na půdu posledního celku Sokolu Vršovice. Úvod utkání se nesl ve vyrovnaném duchu, především díky festivalu zahozených šancí z naší strany. V průběhu 1.poločasu se nám podařilo ustálit střelbu a zlepšit především obranu a díky využívání zaváhání soupeře několika zbytečnými technickými chybami se nám podařilo odskočit na poločasový výsledek 17:8 v náš prospěch. O poločasové přestávce jsme klukům zdůraznili, že musí zkvalitnit obranu, přechodovou fázi a především druhou vlnu. Z poločasových pokynů se nám podařilo naplnit pouze polovinu. Rychlý střed a druhou vlnu jsme bohužel hrát nemohli především díky laxním rozehrám našeho brankáře. V druhém poločase se nám i tak dařilo náskok ještě zvětšit a díky tomu dostali prostor i naši mladí kluci ze starších žáků. Bohužel zpočátku na nich byla vidět značná nervozita. Bylo vidět, že se bojí, aby něco nezkazili. I díky tomu, že dostali kluci větší herní prostor a začali se postupně osmělovat a měli tam několik velice světlých momentů v útoku, nutno říci, že v obraně se s tím kluci popasovali a bojovali velice slušně. V konečném důsledku jsme zvítězili rozdílem 13 branek 35:22. Na závěr musíme říci, že bychom více chtěli zapojovat i starší žáky, aby získali zkušenosti a mohli se učit od starších hráčů v týmu. Velké poděkování patří rodičům za pomoc s dopravou a mohutnou podporu z hlediště. Sestava a branky: Zbuzek Pavel, Nehéz Jan (1), Kavura Milan (7), Hanzlíček Jan (1), Trégr Filip (2), Musil Matěj (8), Holý Miroslav (1), Lavička Jakub (brankář), Ouředník Jaroslav (6), Holý Martin, Smrček Kryštof, Horský Lukáš (6) a Macháček David (3)

Mladší dorost vs Dukla Praha B

24.02.2019 - První jarní mistrovské utkání dorostu V neděli 24.2.2019 jsme sehráli domácí utkání proti týmu Dukly Prahy B. Úvod tohoto utkání byl velice vyrovnaný, až ve 14.minutě prvního poločasu jsme si dokázali vytvořit 4 brankový náskok. Bohužel po několika technických a obranných chybách, jsme soupeři dovolili snížit na poločasový výsledek 14:13 . O poločase jsme hráčům zdůraznili, že musíme především zlepšit obranu. Právě díky zlepšené obraně jsme si dokázali vypracovat opět 4 brankový náskok. Bohužel jsme nezvládli hru v přesilovce a to nás stálo tento náskok. V závěru zápasu nám psychická nervyrovnanost dovolila udělat několik technických chyb a nezvládli jsme proměňovat vyložené šance. V tomto utkání nakonec Dukla B nakonec zvítězila 30:31. Velké poděkování patří hráčům za jejich bojovnost. a především všem rodičům a divákům za jejich podporu. Sestava a branky: Chotěborský (5), Zrostlík (1), Nehéz, Kavura, Hanzlíček, Trégr (1), Holý Miroslav, Maule, Lavička (brankář), Ouředník (12), Holý Martin, Ciesla (10), Horský (1) foto: viz archiv

Závěrečný turnaj Handball Elbe-L

09.02.2019 - Dne 9.2.2019 se naši dorostenci zúčastnili závěrečného turnaje Elbe-Labe-Ligy v Lovosicích. Na začátek turnaje jsme měli domácí tým Lovců z Lovosic, ve kterém jsme díky vysoké úspěšnosti střelby, která atakovala hranici 75% zaslouženě zvítězili 32:29. V druhém zápase nás čekal vedoucí celek Elbe-Labe-Ligy HSV Dresden. S tímto týmem jsme po předčasném ukončení utkání ze strany rozhodčího prohráli 29:24. Nutno říci, že utkání bylo ukončeno na základě nepovoleného vstupu trenéra týmu HSV Dresden na hřiště a dodat, že jen díky velkému štěstí nedošlo k vážnějšímu zranění jednoho z našich hráčů, který v tu chvíli akorát běžel do trháku a o trenéru na hřišti vůbec neměl tušení. V posledním utkání jsme se postavili týmu NSG Glauchau-Meerane. V tomto velice napínavém zápase rozhodl především výkon našeho brankáře Jakuba Lavičky, který měl úspěšnost zákroků na hranici 70% a i díky tomuto skvělému individuálnímu výkonu jsme nakonec zvítězili 23:19. V konečném výsledku jsme v Elbe-Labe-Lize obsadili 2.místo. Tento turnaj nám ukázal některé z chyb, na kterých musíme ještě zapracovat, ale na druhou stranu nám ukázal i mnoho pozitiv v naší hře a bojovnost našeho týmu. Individuální ocenění pro nejlepšího střelce si odnesl náš Jaroslav Ouředník, který po celý turnaj držel střelecký prapor týmu velmi vysoko. Velké poděkování patřím všem hráčům, trenérům a především našim rodičům, kteří nás po celý turnaj obrovsky povzbuzovali.   Sestava: Lavička Jakub, Ouředník Jaroslav, Macháček David, Nehéz Jan, Hanzlíček Jan, Trégr Filip, Horský Lukáš, Zrostlík Martin, Maule Petr, Kavura Milan, Holý Martin, Smrček Kryštof, Jandečka Šimon

2.liga ml.dorost

07.10.2018 - Horoucí palubovka ve Vršovicích V třetím kole soutěže jsme zajížděli na horoucí půdu týmu Loko Vršovice. Utkání bylo hráno ve vysokém vedru v nafukovací hale ve Vršovicích, kdy jsme klukům zdůraznili, aby se hlavně neutavili, aby to nedopadlo jako na Dukle, kdy ke konci 2. poločasu již někteří hráči stěží tahali nohy. Utkání bylo ze začátku vyrovnané, avšak série domácích nepřesností v útoku a kvalitní výkon brankáře vedli k náskoku pěti branek, ten jsme do poločasu navýšili na 22:16. Klukům jsme v poločasové přestávce museli zdůraznit některé nedostatky v obranné fázi. V druhém poločase si bohužel naši hráči nedokázali přenést pokyny ze šatny na palubovku a soupeř nás trápil především kvalitní spoluprací pivota a křídel. Až série domácích vyloučení, které jsme dokázali potrestat nám pomohla odpor soupeře definitivně zlomit, což vedlo k třetímu vítězství v této sezóně 38:26.   Soupeř předvedl kvalitní výkon a byl nám po více než polovinu zápasu vyrovnaným soupeřem. Chtěli bychom poděkovat našim rodičům za pomoc s dopravou a mohutné povzbuzování v průběhu zápasu.   Sestava a branky: Machurka Miroslav 3, Nehéz Jan 3, Kavura Milan 8, Hanzlíček Jan 1, Trégr Filip 1, Musil Matěj 9/3, Hospodka Jakub 1, Maule Petr 1, Lavička Jakub, Ouředník Jaroslav 2, Holý Martin 3, Horský Lukáš, Macháček David 5

Letní příprava družstev HK

30.07.2018 - Letní příprava HK Baník Most dle družstev   Přípravka + minižáci (ročník 2008 a mladší) 25.8.2018 – 31.8.2018 – Soustředění v areálu Poslův mlýn v Doksech   Mladší žáci (ročník 2006-2007) od 6.8.2018 – Po až Pá 17:45 – 19:00 - Benedikt možnost zapojení hráčů 2008 po konzultaci s trenérem mladších žáků p. Vernerem tel: 731 004 373 Přípravný turnaj v Lovosicích 7.9.2018 – 8.9.2018   Starší žáci (ročník 2005 – 2004) společná příprava s mladším dorostem turnaj Ellbe-labe – Drážďany – 25.8.2018 Přípravný turnaj v Lovosicích 7.9.2018 – 8.9.2018   Mladší dorost (ročník 2002 – 2003) od 6.8.2018 – 1.trenink od 12:00 – 14:00 hod v SH v Mostě 27.8.2018 – 31.8.2018 – Soustředění v Mostě turnaj Ellbe-labe – Drážďany – 26.8.2018 Budou ještě doplněny termíny přípravných zápasů   Muži od 6.8.2018 – sportovní areál Benedikt 19:30 – 21:00 hod