4 - Šimon Jandečka (Levé křídlo) , 1 - Jakub Lavička (Brankář)

Kontakty

Aktuality

[ Archiv ]

Turnaj O pohár města Mostu - výsledky

24.11.2019 - Výsledky turnaje O pohár města Mostu Starší žáci: 1. místo Lovci Lovosice mládež 2. místo Házená Louny (TJ Lokomotiva Louny) 3. místo HK Baník Most 4. místo HC Tatran Stupava 5. místo Házená Děčín 6. místo TJ Sokol Bělá pod Bezdězem - Muži Mladší žáci: 1. místo Lovci Lovosice mládež 2. místo HÁZENÁ ROKYCANY MLADŠÍ ŽÁCI 3. místo Házená Louny (TJ Lokomotiva Louny) 4. místo HK Baník Most 5. místo DHK Baník Most - "Černí Andělé" - žákyně, dorky, ženy B 6. místo HC Tatran Stupava 7. místo Házená Děčín 8. místo Lovci Lovosice mládež

Kvalifikace žákovské ligy

23.11.2019 - Dne 23. 11. se naši st. žáci zúčastnili kvalifikace žákovské ligy v Sezimovo Ústí. Postupně jsme sehráli zápasy s týmy Šťáhlav, Sezimova Ústí a Hostivic. Hrálo se systémem každý s každým 2 x 18 minut. V prvním zápasem jsme narazily na tým Šťáhlav. Hrála se vyrovnaná házená s mírným vedením našeho týmu. V bráně se dařilo D. Egyudovi a tým hrál velmi solidně v obraně. Díky tomu jsme šli do vedení v 1 poločase o 1 branku (6:5). Bohužel se ve druhé fázi rozchytal brankař soupeře a nám se přestalo dařit v obraně. Soupeř přidal a díky šňůře 3 branek mezi 32 - 35 minutou rozhodl o výhře 14:11. Ve druhém zápase jsme narazili na hostitelský tým ze Sezimova Ústí. Tým domácích se prezentoval úpornou házenou. Hráči Ústí bojovali a nám se příliš nedařilo v obranné činnosti. Konečná výhra o 1 branku v poločase (12:11) naznačovala, jak úporně soupeř hrál. Druhý poločas, ale z naší strany byl o něčem jiném. Zpřesnili jsme obranu, brankář si připsal několik zákroků a hráči zakončovali z rychlého útoku. Konečný výsledek 27:18 jasně naznačil jaké máme možnosti i nedostatky. Třetí zápas a tým Hostivic. Nám známý tým soupeře, který hraje s hráči o 1 rok mladšími se prezentoval velmi sympatickým výkonem. Ze začátku nás zaskočil a i díky několika neproměněnných 100% příležitostí, jsme dali soupeři možnost odskočit na začátku zápasu  o 3 branky (4:1). Kluci se srovnali a začali opět bránit a hrát naši hru. V 8. minutě bylo vyrovnáno a od té době jsme se přetahovali o vedení. Ke konci první části jsme v rozpětí 4 minut odskočili soupeři o 4 branky a šli do šaten spokojenější (7:11). V dalším průběhu zápasu jsme již nedovolili soupeři se přiblížit na více jak 4 branky a po zásluze zvítězili 22:15. Slova trenéra: Tým se prezentoval dobrým kolektivním výkonem, hráči makali a i za nepřiznivého stavu bojovali. Přesto ještě máme mezery v obranné činnosti, v přechodu vázne souhra spojek a mezery máme ve hře dvojic a trojic. Nejlepším hráčem byl asi T. Vrána díky vyrovnanosti svých výkonů ve všech 3 zápasech. Pochvalu, ale zaslouží všichni a i díky jejich výkonům jsme postoupily do Žákovské ligy. Všem klukům gratuluji... Úspěšný víkend jsme zakončili i díky klukům, kteří zůstali v Mostě a vybojovali ve velmi kombinované sestavě výhru na Bělou. Díky tomu celý tým mohl zakončit neděli velmi solidním 3. místem na našem třídenním turnaji. Trenér: J.Verner Sestava: D. Egyud, P. Fous, T. Vrána, M. Holý, K. Smrček, P. Zbuzek, M. Vaníček, T. Verner a J.Novák

Mostecké slavnosti

14.09.2019 - Klub HK Baník Most se ve spolupráci s DHK Baník Most, zůčastnil aktivně Mosteckých slavnostní. Pro děti jsme připravili soutěže o drobné ceny. Dějeme všem za pomoc při zajištění stánků a asistenci při soutěžích.

Mostečtí házenkáři tejpují s Roc

19.08.2019 - Po každé dřině na hřišti je potřeba dostatečné regenerace. To ví jak naši menší, větší tak i velcí hráči, kteří si nové produkty a pomůcky od firem Škola tejpování CZ & SK a RockTape Česko okamžitě zamilovali. Práce s nimi jde opravdu od ruky a hlavně nás baví, takže je určitě zapojíme i k prevenci proti zranění a tím zajistíme zase o něco hladší start do sezóny ????????   Děkujeme !

Přípravný zápas sttarších žáků

13.08.2019 - Včera začala společná příprava starších žáků. Jejich první společný soupeř byl německého Chemnitzu. Zápas probíhal v přátelském duchu. Brali ho spíše jako technickou přípravu. Odehráli  3 x 20 minut a musím říct, že kluci po prázdninové přestávce byli unavení.

První prolínací turnaj - starší

10.03.2019 - První prolínací turnaj jara v Lovosicích - starší žáci Dne 10.3.2019 zajížděli naši starší žáci k prolínacímu turnaji do Lovosic. Na tomto turnaji jsme se utkali s týmem Lovosic I, Lovosic II, Liberce a s Jičínem. V prvním utkání jsme se utkali s domácím týmem Lovosic I. Za výkon v tomto utkání musím kluky pochválit. Podařilo se nám remizovat s velmi dobrým soupeřem, který má ve svých řádách mnoho kvalitních hráčů. Utkání skončilo dle mého názoru zaslouženou remízou 28:28 i díky nařízenému 7 metrovému hodu v posledních vteřínách za faul na hráče Kavuru. Důvodem bylo uplatnění házenkářského pravidla 8.5 a 8.10 o prograsivním trestání hráčů v posledních 30 vteřinách. A proč jsme si zasloužili bod? Kluci dokázali výborně zvládnout psychicky náročné utkání, do kterého měli velice dobrý vstup a vypracovali si dvoubrankový náskok. O ten jsme v průběhu desáte minuty druhého poločasu přišli díky neproměňování šancí a špatnému návratu do obrany. Lovci odskočili na rozdíl tří branek a zdálo se, že je po zápase. Díky zlepšené obraně a kvalitnímu výkonu brankáře Lavičky jsme se však dokázali do zápasu vrátit a uhrát cennou remízu s těžkým soupeřem. V druhém zápase jsme nastoupili proti druhému týmu z Lovosic. V utkání jsme od začátku diktovali tempo hry a i díky tomu jsme v poločase vedli o 4 branky. Bohužel nezvladnutý závěr utkání nás nakonec stál lepší výsledek. Zvítězili jsme hubeným rozdílem jedné branky 24:23. Ke třetímu utkání jsme nastupili proti týmu Liberce, který přijel bez několika klíčových hráčů. Jak se ukázalo v průběhu zápasu, tak to byl hlavní factor, který nám pomohl dotáhnout tento zápas k zasloužené výhře. Chtěl bych pochválit obranou činnost družstva podpořenou kvalitní střelbou hráčů. Vítězství 24:20 bylo zasloužené. V posledním zápase jsme nastoupili proti týmu HBC Jičín. V tomto utkání nás stálo lepší výsledek především úvod zápasu, který jsme doslova prospali. Jen výborný výkon bránkáře Lavičky nás dokázal udržet ve hře o dobrý výsledek. Přesto jsme v poločase prohrávali rozdílem 5ti branek. I přes zlepšený výkon v druhém poločase jsme nakonec padli 22:20, když jsme nedokázali využít šance za stavu 20:20 a soupeř nám opět odskočil. Chtěl bych moc poděkovat rodičům za pomoc s dopravou. Pochválil bych všechny hráče. Turnaj opět ukázal, že naše výkony jsou jako na houpačce, kdy jsme schopni podávat velmi kvalitní výkony a během několika minut hrát uplně strašně. To je hlavní faktor na kterém musíme zapracovat. Celkově však hodnotím turnaj velice kladně.

Elbe - Labe liga starší žáci

02.02.2019 - V sobotu 2. února 2019 se poprvé v novém roce představili starší žáci HK Baníku Most v turnaji Ellbe-Labe-Ligy v Lovosicích. Našimi soupeři byli kluby HK Lovosice, HK Dresden, HK Freiberg a HK Aue. V měření sil si naši házenkáři vedli výborně, plnili pokyny trenéra a i přes marodku některých z hráčů dokázali postupně porazit všechny týmy. V prvním utkání porazili domácí mužstvo HK Lovosice v poměru 18:11, s HK Dresden dokázali vyhrát 17:11. V dalších dvou zápasech je čekali těžcí soupeři HK Freiberg a HK Aue, i přesto dokázali naši chlapci zvítězit 19:15 a 18:13. Z turnaje si tak vezli do Mostu plný počet bodů. Sestava a góly: brankáři - Jakub Lavička, Adam Kalivoda (HK Louny), hráči - Daniel Egyud (0), Pavel Zbuzek (14), Petr Fous (12), Miroslav Holý (9), Kryštof Smrček (7), Tomáš Vrána(0), Ladislav Pavlíček (30) (HK Louny) Trenér: René Šlechta st.. a závěrem nesmíme zapomenout na dva vítězné pokřiky: DYCKY MOST a HK BANÍK MOST !!!

O pohár města Mostu 2018

23.11.2018 - Děkujeme všem za účast a podporu, výsledky nejdete na našich stránkách. Příští rok opět na shledanou. HK Baník Most

Letní příprava družstev HK

30.07.2018 - Letní příprava HK Baník Most dle družstev   Přípravka + minižáci (ročník 2008 a mladší) 25.8.2018 – 31.8.2018 – Soustředění v areálu Poslův mlýn v Doksech   Mladší žáci (ročník 2006-2007) od 6.8.2018 – Po až Pá 17:45 – 19:00 - Benedikt možnost zapojení hráčů 2008 po konzultaci s trenérem mladších žáků p. Vernerem tel: 731 004 373 Přípravný turnaj v Lovosicích 7.9.2018 – 8.9.2018   Starší žáci (ročník 2005 – 2004) společná příprava s mladším dorostem turnaj Ellbe-labe – Drážďany – 25.8.2018 Přípravný turnaj v Lovosicích 7.9.2018 – 8.9.2018   Mladší dorost (ročník 2002 – 2003) od 6.8.2018 – 1.trenink od 12:00 – 14:00 hod v SH v Mostě 27.8.2018 – 31.8.2018 – Soustředění v Mostě turnaj Ellbe-labe – Drážďany – 26.8.2018 Budou ještě doplněny termíny přípravných zápasů   Muži od 6.8.2018 – sportovní areál Benedikt 19:30 – 21:00 hod