HK - Baník Most

Kádr družstva

0 - týmové foto 6+1 () , 0 - Jindřich Červený () , 0 - Tomáš Holý () , 0 - Pavel Johan () , 0 - Šimon Luska ()

Kontakty

Aktuality

[ Archiv ]

Podkrušnohorka 6+1 v Mostě

16.11.2019 - Další turnaj PL ligy se hrál V Mostě a pořádal ho tým DHK. Naši hráči se pomalu lepší a již se přidali i nový hráči, kteří udělali od poslední turnaje velký pokrok. Hru s nejlepšími týmy pomalu srovnáváme, ale ještě nás hodně omezuje fyzička a pohyb na hřišti. V trénincích musíme víc makat, kluci musí i doma zapracovat na pohybu a životosprávě. Kluky (i dvě holky z DHK) musím pochválit, snaží se a to je důležité.

Mostecké slavnosti

14.09.2019 - Klub HK Baník Most se ve spolupráci s DHK Baník Most, zůčastnil aktivně Mosteckých slavnostní. Pro děti jsme připravili soutěže o drobné ceny. Dějeme všem za pomoc při zajištění stánků a asistenci při soutěžích.

POSLEDNÍ JARNÍ PODKRUŠNOHORKA MI

18.05.2019 -   Na poslední pátou Podkrušnohorskou ligu jsme zajížděli v sobotu dne 18. 5. 2019 do města Chomutov. V prvním utkání jsme nastoupili proti domácímu celku: HK Chomutov, v zápase jsme byli o trochu lepší než soupeř, vycházeli jsme z dobré obrany a dobrých zákroků brankáře. O poločase na světelné tabuli svítil stav 6:3. V druhém poločase jsme trošku polevili v našem házenkářském tempu (někteří hráči netrefili branku soupeře) a nechali jsme soupeře lehce dotáhnout. Nakonec jsme ale zápas dotáhli do vítězného konce. V druhém zápase jsme nastoupili proti týmu HK Lovosice. Od samého začátku jsme dobře přistoupili k utkání a opět jsme začali těžit z dobré obrany, kdy to našemu soupeři dělalo problémy. V zápase se začali prosazovat i naši hráči na křídlech a o poločase jsme opět zaslouženě vedli 7:3. V druhé půli dostali příležitost i ostatní hráči z lavičky, kteří se zapojili do dobře rozehraného utkání a dovedli jsme utkání do vítězného konce. V třetím zápase se naši házenkáři utkali s týmem DHK Baník Most. V celém utkání jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale bohužel se nám nedařila střelba ze všech vzdáleností (dva 7m hody vedle, atd.) Bohužel naše obrana polevila, a tak jsme tahali za slabší konec v zápase. Musím kluky pochválit za druhý poločas, kdy to nevzdali a bojovali do konce utkání o zvrat nepříznivého výsledku. V posledním čtvrtém utkání jsme nastoupili proti týmu: HK Louny. Zápas to nebyl jednoduchý, hra obou mužstev byla vyrovnaná, ale byli jsme to my, kdo pořád v utkání vedl a nakonec jej dovedl do vítězného konce. Závěrem chci všechny hráče, kteří se zúčastnili pochválit za jejich přístup k rozcvičce, ke každému utkání a poslouchání rad trenéra. Rodičům patří velký dík za pomoc s dopravou a přízeň v hledišti. V tomto turnaji se jim za to hráči odvděčili 2. místem, když skončili za týmem DHK Baník Most. V celém ročníku 2018/2019 Podkrušnohorské ligy mini žáků se HK Baník Most umístil na 4. místě jen o pouhé dva body za týmem HK Lovosice. Sestava: Adam Čutek, René Šlechta, Ondřej Štěpán, Jindřich Červený, Tomáš Holý, Lukáš Huráb, Marek Glasser, Pavel Stojmenov, Dominik Kopp, David, Kopp. Trenér: Šlechta Výsledky: HK Baník Most – HK Chomutov 10:8 poločas (6:3) HK Baník Most – HK Lovosice 13:6 - (7:3) HK Baník Most – DHK Baník Most 6:11 - (2:6) HK Baník Most – HK Louny 13:11 - (8:7)

Podkrušnohorka 6+1 v Lounech

13.04.2019 - Dne 13.4. jsme zajížděli na předposlední turnaj PL ligy do Loun. Sestavu týmu se poskládala ze základu hráčů co pravidelně nastupují v PL lize, dále hráči co hrají mini 4+1 turnaje, dva hráče jsme měli z ml.žáků na doplnění a z DHK jsme dostali 4 holky na doplnění. Bohužel momentálně nemáme zdravého brankáře a tak jeden hráč z ml.žáků se postavil do brány. Měli jsme plnou střídačku a tak jsme mohli postavit dvě šestky, které dostali stejný čas ve hře. První zápas jsme hráli proti holkám z DHK a bylo znát, že první zápasy nejsou naše silná stránka. Hráči mají pocit, že sami nejlépe vědí jak mají hrát a co je pro hru nejlepší . Po tomto zápase jsme si sedli v šatně a dohodli se co a jak budeme hrát. V dalším zápase proti Chomutovu jsme odevzdali zodpovědný výkon. V útoku jsme začali být více odvážní, obrana byla aktivní a tvrdší. To vše jsme si přenesli i do třetího utkání s domácími kluky z Loun. Jen v závěru jsme polevili v obraně a v útoku se u některých vytratila odvaha. To nás stálo lepší výsledek. Poslední zápas s Lovosicemi jsme navázali na bázlivý výkon z konce předchozího utkání a tak jsme neměli šanci se poprat o lepší výsledek. Hodnocení z mé strany je v celku jednoduché, musím pochválit skoro všechny za bojovnost. Největším problémem je odvaha. Pokud se hráči přestanou bát v obraně a útoku, bude zlepšení o 100% a tím se dostaví i lepší výsledek. Rodičům děkuji za podporu a pomoc s dopravou.

TŘETÍ-JARNÍ PODKRUŠNOHORKA MINI

31.03.2019 - TŘETÍ-JARNÍ PODKRUŠNOHORKA MINI 6+1 Na třetí Podkrušnohorskou ligu jsme vyjížděli v neděli 31. 3. 2019 do města Lovosice, kde se hraje házená ve velkém stylu. Seznam týmů byl neměnný: HK Baník Most, DHK Baník Most, HK Louny, HK Lovosice a HK Chomutov. V prvním utkání jsme nastoupili v duchu mosteckého derby a to proti týmu DHK Baník Most, kdy zápas byl vyrovnaný prvních šest minut, poté jsme dali příležitost nováčkům v našem týmu, kteří se teprve sehrávali s ostatními. Zápas zaslouženě vyhrály černé andělky, které následně „převálcovali“ všechny ostatní týmy. V druhém zápase jsme nastoupili proti týmu HK Chomutov. Tyto zápasy bývají vyrovnané a bylo tomu tak i tentokrát. V utkání jsme udělali méně technických chyb a dotáhli jsme jej do vítězného konce. V třetím zápase se naši kluci utkali s týmem HK Louny, kdy jsme po celé utkání byli lepším celkem díky starším klukům, kteří měli za úkol vždy vytvořit přijatelný výsledek za šest minut pro nováčky. V zápase jsme vedli i o sedm branek, ale poté naši nováčci udělali pár chybiček, jak v obraně, tak v útoku a najednou jsme se strachovali o výsledek. V posledním zápase jsme nastoupili proti domácímu týmu HK Lovosice, kde jsme byli vyrovnaným celkem, ale protože nám nešlo o výsledek, ale o to využít nováčky na hřišti, aby se zaučili na další utkání Podkrušnohorské ligy. Závěrem chci všechny hráče, kteří se zúčastnili pochválit za jejich přístup k rozcvičce a ke každému utkání a poslouchání rad trenéra. Dále děkuji holkám z týmu DHK Baník Most, které nám pomohli s naší absencí. Chyběl nám zraněný brankář a další hráči, kteří byli nemocní nebo se omluvili, popř. zaspali. Rodičům patří velký dík za pomoc s dopravou a přízeň v hledišti. Sestava: Adam Čutek, René Šlechta, Ondřej Štěpán, Jindřich Červený, Tomáš Holý, Lukáš Huráb, Frederik Tůma, Pavel Stojmenov, Karolínka P., Eliška K., Kačka D., Barča K. Trenér: Šlechta Výsledky: HK Baník Most – DHK Baník Most 15:9 poločas (9:5) HK Baník Most – HK Chomutov 14:11 - (6:4) HK Baník Most – HK Louny 16:15 - (10:6) HK Baník Most – HK Lovosice 13:11 - (4:4)

Podkrušnohorka 6+1 Most

02.03.2019 - DRUHÁ JARNÍ PODKRUŠNOHORKA MINIŽÁKŮ Druhá Podkrušnohorská liga se konala v sobotu 2. 3. 2019 opět v mostecké sportovní hale a pořádal ji tým DHK Baník Most (Černé andělky). Seznam týmů byl opět stejný: HK Baník Most, DHK Baník Most, HK Louny, HK Lovosice a HK Chomutov. V prvním utkání jsme nastoupili proti domácímu týmu DHK Baník Most, kdy zápas byl celou dobu vyrovnaný. Jelikož jsme v tomto zápase měli méně technických chyb a díky skvělým výkonům jak brankáře, tak i hráčů, dotáhli jsme ho do vítězného konce. Ve druhém utkání byl naším soupeřem HK Chomutov, kdy jsme celý zápas tahali za slabší konec. Nedokázali jsme ubránit hru střední spojky s pivotem a tudíž jsme zaslouženě zápas prohráli. K třetímu utkání jsme nastoupili proti týmu HK Louny, ve kterém jsme špatně bránili, neproměňovali šance a byli jsme často vylučováni. V posledním utkání jsme nastoupili proti týmu HK Lovosice. V tomto zápase jsme drželi krok se soupeřem od samého začátku, kdy kluci i propůjčené holky hezky bránili i útočili, ale protože nám chybělo štěstí při zakončování v poslední fázi zápasu, tak jsme prohráli. Spokojenost byla pouze z prvního a posledního zápasu. Mrzí mě, že kluky nezajímaly zápasy ostatních týmů a raději se věnovali aktivitám v prostorech naší velké haly, jako kdyby v ní byly poprvé. Rodičům patří velký dík za podporu v hledišti. Sestava: Jakub Licek, Adam Čutek, René Šlechta, Jindřich Červený, Tomáš Holý, Marek Glasser, Pavel Johan, Frederik Tůma, David Kopp, Pavel Stojmenov, Ondřej Štěpán, Kristýna Jirásková, Nikola Šroubková, Eliška Kučerová, Kačka Dočekalová. Trenér: Šlechta Výsledky: HK Baník Most – DHK Baník Most 8:7 HK Baník Most – HK Chomutov 5:13 HK Baník Most – HK Louny 6:14 HK Baník Most – HK Lovosice 8:12

Podkrušnohorka 6+1

10.02.2019 - V prvním jarním turnaji Podkrušnohorské ligy se v neděli 10. 2. 2019 v mostecké sportovní hale představili tradiční soupeři HK Baník Most, DHK Baník Most, HK Louny, HK Lovosice a HK Chomutov. Pořadatelem tohoto turnaje byl HK Baník Most. V prvním utkání jsme nastoupili proti Černým andělkám, v prvním poločase jsme je porazili hladce 4:0 a zápas jsme dovedli do vítězného konce. V druhém utkání byl naším soupeřem HK Chomutov, ve kterém jsme opět první poločas vyhráli 4:3, ale bohužel ve druhém poločase jsme nedokázali vstřelit branku, proto jsme zápas prohráli. Dále nás čekal tým HK Louny, ve kterém kluci svedli vyrovnaný souboj a zaslouženě remizovali 13:13. V posledním utkání jsme nastoupili proti HK Lovosice. V tomto zápase jsme drželi krok se soupeřem pouze v prvním poločase, a proto jsme prohráli 15:7. Vzhledem k tomu, že si poprvé „Podkrušnohorku“ zahráli i nováčci v týmu, tak hodnotíme toto celé vystoupení kladně a chlapce chválíme. Rodičům děkujeme za podporu v hledišti. Sestava: Jakub Licek, Adam Čutek, René Šlechta, Jindřich Červený, Šimon Chotěborský, Tomáš Holý, Marek Glasser, Vratislav Mandák, Pavel Johan, Frederik Tůma, David Kopp, Šimon Luska, Václav Štěrba, Ondřej Malec. Trenéři: Šlechta, Kubal

MINI 4+1 v Ústí nad Labem

18.11.2018 - Dne 18.11.2018 v 9.00 hod se konal poslední turnaj MINI 4+1 v Ústí nad Labem. V našem týmu byla opět polovina kluků, kteří hrají házenou pouze krátkou dobu, tak po nich nemůžeme chtít velké házenkářské zázraky. Všichni předvedli svoje házenkářské dovednosti, jen škoda, že kluci ještě neumí na hřišti prodat naučené věci, které se společně učíme na tréninku. Závěrem děkuji rodičům  za pomoc s dopravou a podporu. Sestava: Sedláček, Luska, Huráb, Kročil, Kopp, Kopp, Bárta, Holý, Šlechta ml. Trenér: Šlechta st.

4. Podkrušnohorka 6+1 - Lovosice

04.11.2018 - Dne 4.11.2018 v 9.00 hod. jsme zajížděli na čtvrtý turnaj podzimní Podkrušnohorské ligy do házenkářského města Lovosice. První utkání bylo tzv. mostecké derby, tedy DHK Baník Most (černé andělky) proti HK Baník Most, které bylo velmi vyrovnané a skóre se přelévalo ze strany na stranu, kdy naši kluci s malým kouskem štěstí vyhráli. Ve druhém utkání jsme nastoupili proti týmu HK Chomutov, celý zápas byl opět od samého začátku vyrovnaný, ale nefungovala nám tak dobře obrana, proto jsme s Chomutovem těsně prohráli. Ve třetím utkání s TJ Lokomotiva Louny jsme soupeřovo hráče neubránili a kazili jsme přihrávky a tak jsme zaslouženě pouze dotahovali náskok soupeře. V posledním utkání jsme nastoupili proti domácímu mužstvu z Lovosic a to se nám opět nevyvedlo. První branku jsme vstřelili až za stavu 7:0, což bylo pozdě a tak soupeř po našich chybách navyšoval výsledek utkání. V celém turnaji podala všechna mužstva vyrovnaný výkon a byli zde momenty hezkého házenkářského umění. K hodnocení našeho družstva: první dva zápasy, byly bojovné, poslední dva zápasy, špatná obrana a špatné nahrávky. Na turnaj musíme rychle zapomenout a ponaučit se z chyb, hlavně v obranné fázi. Pro naši duši dobrá zpráva putovní pohár zůstává v Mostě u našich rivalek s DHK Baník Most, které zaslouženě vyhrály a nenechaly se zaskočit prohrou s naším týmem. Závěrem děkuji přítomným rodičům za pomoc s dopravou a diváckou podporu.  Výsledky: zápas HK Baník Most – DHK Baník Most 10:9 zápas HK Baník Most – HK Chomutov 16:18 zápas HK Baník Most – HC TJ Lokomotiva Louny 11:17 zápas HK Baník Most – HK FCC Město Lovosice 2:14 Hráči: Adam Čutek, René Šlechta ml., Šimon Chotěborský, Marek Glasser, Jindřich Červený, Tomáš Holý, Jakub Licek, Eliška Kučerová, Kristýna Jirásková, Kateřina Jasná, Eliška Kroupová Trenér: Šlechta st.

Mini 4+1 Lovosice

14.10.2018 - Další turnaj mini 4+1 v Lovosicích, jsme odehráli posíleni o dva hráče 6+1 Čutka a Licka. Polovina našeho týmu jsou kluci co s házenou začínají, ale i tak šla jejich výkonost zápas od zápasu nahoru. Je prostě vidět, že čím více turnajů hráč odehraje, tím se bude více zlepšovat. S výkony kluků jsem spokojený, každý předvedl svoje házenkářské dovadnosti a do každého zápasu šli bojovně. Kluky z PL ligy hodnotit nemohu, ti svojí výkonnost předvedli na domácím turnaji o den dříve, ale pochválit je musím, za obětavost že nám i druhý den přišli pomoci. Potom tam jsou hráči co už nějaký rok házenou hrají a ty musím pochválit, konečně jsem z jejich hrou spokojený, jen tak dál. Potom ohodnotím nováčky, taky musím chválit, první turnaje a moc hezký výkon. Turnaj od turnaje se budou zlepšovat a házená je bude čím dál tím víc bavit. Sestava: Kopp, Kopp, Huráb, Kročil, Kraus, Čutek, Licek J, Trenér:Kubal

Druhá Podkrušnohorka 6+1 v Mostě

13.10.2018 - Dne 13.10.2018 v 9.00 hod. se konala druhá podzimní Podkrušnohorská liga v Mostě, jejímž pořadatelem byl klub DHK Banik Most. První zápas jsme odehráli s černými andělkami, kdy to bylo velice vyrovnané utkání. Kluci dobře bránili a když už prošla střela na bránu, tak jí chytil náš brankář (Liči). Ve druhém utkání jsme nastoupili proti týmu HK Chomutov, kdy jsme opět výbornou obranou předčili soupeře a v útočné fázi se začali všichni naši hráči prosazovat. Třetí utkání jsme odehráli s týmem TJ Lokomotiva Louny, kdy kluci výborně plnili obrannou a útočnou činnost  a vyhráli oba poločasy. Posledním soupeřem byl tým HK FCC Město Lovosice, kdy kluci byli naladěni na vítěznou vlnu a stále plnili zadané cíle. Všem hráčům moc děkuji za předvedený výkon a prezentaci našeho klubu. Závěrem nesmím opomenout výborný výkon našich propůjčených děvčat z DHK Baník Most. Za skvělý výkon byl náš tým oceněn prvním místem a putovním pohárem. Výsledky: celkový výsledek 1. zápas HK Baník Most - DHK Baník Most 10:7 2. zápas HK Baník Most – HK Chomutov 17:4 3. zápas HK Baník Most – TJ Lokomotiva Louny 15:8 4. zápas HK Baník Most – HK FCC Město Lovosice 11:2 Hráči: Adam Čutek, René Šlechta ml., Šimon Chotěborský, Marek Glasser, Jindřich Červený, Tomáš Holý, Jakub Licek, Lukáš Vobořil, Terezka Buriánková, Eliška Kučerová, Petruška Válečková Trenér: Šlechta st.

Mini 4+1 Bílina

06.10.2018 - Naši hráči mini, zajížděli na venkovní turnaj do Bíliny. Polovina našich hráčů se zůčastnila svého prvního turnaje a tak hodnocení hry není na místě. Vše je ve zkušenostech ze zápasů a v nasazení na trénincích. Kluci se ale snažili a budou se jen zlepšovat, nejdůležitější je že je házená baví. V dalším turnaji to bude zase o chlup lepší. Děkuji rodičům za dopravu a podporu. Hráči: Kopp, Kopp, Suchý, Bárta, Keller, Luska Trenérka:Vernerová

Turnaj MINI 4+1 v Děčíně

15.09.2018 - V sobotu dne 15.9.2018 v 7.30 hod jsme jeli na svůj první podzimní turnaj MINI 4+1 do města Děčín, kde má svoji základnu družstvo TJ Slavoj Děčín. První zápas jsme odehráli s týmem HSK Tygři Ústí nad Labem. Většina kluků bylo první zápas zaskočeno z osobní obrany soupeře, kdy jsme nevěděli, jak hrát, pouze na některé výjimky. V druhém utkání jsme se postavili proti týmu Lokomotiva Louny a začali jsme předvádět lepší výkony v obraně a také v útočné fázi. S třetím soupeřem celkem Lovosic I již kluci předváděli výkony jako v předchozím zápase. V posledním utkání jsme nastoupili proti našim rivalkám (černým andělkám) z DHK Baník Most I. Toto utkání bylo vyrovnané a bojovné. Děkuji všem klukům za účast a za předvedený týmový výkon. Trenér – Šlechta

Letní příprava družstev HK

30.07.2018 - Letní příprava HK Baník Most dle družstev   Přípravka + minižáci (ročník 2008 a mladší) 25.8.2018 – 31.8.2018 – Soustředění v areálu Poslův mlýn v Doksech   Mladší žáci (ročník 2006-2007) od 6.8.2018 – Po až Pá 17:45 – 19:00 - Benedikt možnost zapojení hráčů 2008 po konzultaci s trenérem mladších žáků p. Vernerem tel: 731 004 373 Přípravný turnaj v Lovosicích 7.9.2018 – 8.9.2018   Starší žáci (ročník 2005 – 2004) společná příprava s mladším dorostem turnaj Ellbe-labe – Drážďany – 25.8.2018 Přípravný turnaj v Lovosicích 7.9.2018 – 8.9.2018   Mladší dorost (ročník 2002 – 2003) od 6.8.2018 – 1.trenink od 12:00 – 14:00 hod v SH v Mostě 27.8.2018 – 31.8.2018 – Soustředění v Mostě turnaj Ellbe-labe – Drážďany – 26.8.2018 Budou ještě doplněny termíny přípravných zápasů   Muži od 6.8.2018 – sportovní areál Benedikt 19:30 – 21:00 hod