1.liga mladšího dorostu

13.03.2016 -                                                                                                       HK Baník Most                                        38 : 32                                         SK Velká Bystřice       Dne 13. 3. 2016 HK Baník Most přivítal na své palubovce ve sportovní hale v Mostě tým Velké Bystřice. Jednalo se o souboj 9. týmu s týmem z vyšších pater prvoligové tabulky.  Domácí hráči, na kterých byla znát určitá nervozita z povinnosti bodovat, začali zápas nejistě. Soupeř nás trestal za každou naší chybu a tak se nelze divit, že v některých fázích tohoto poločasu dokázal vést i o 4 branky 6:10, 9:13.  K lepšímu se začalo blýskat až kolem 25. minuty (srovnáno na 15:15). Nutno říci, že hráči soupeře přečnívali nad našimi hráči v individuální hře 1 na 1.  Obrana 1:2:3 nefungovala a soupeř trestal jakoukoliv naší chybu. Do šaten se šlo za stavu 18:18, když soupeř srovnával 20s před koncem poločasu. Druhý poločas tým Bystřice začal náporem a opět si dokázal vytvořit mírný dvoubrankový náskok. Stáhli jsme naší obranu na 0:6, začalo se dařit v útoku a soupeř znejistil. Ve 44. minutě bylo srovnáno, zde se dvakrát dobře uvolnil Ondřej Slavík a Most začal mít navrch. Soupeř nedal dvě důležité sedmičky a Most hnaný více než stovkou diváků začal soupeře přehrávat. K dobrému výkonu v obraně ve druhé části se přidal i několika důležitými zákroky brankař D. Balín. V posledních 4 minutách se tým Bystřice pokusil o osobní obranu, která naštěstí pro nás, otevřela soupeřovo brankoviště a povedlo se nám několikrát úspěšně zakončit. Sestava: D. Balín, J. Fojtík, T. Jetenský (10/2),  J. Pour (7), J. Hrošek (6), L. Lesař (6/1), J. Kubal (3), K. Holubec, J. Trkovský a O. Slavík  po 2, J. Kašpárek, M. Harvan, P. Jahn a A. Janásek.   Zápas očima trenéra: Potřeba bodovat naše kluky ze začátku svazovala. Hráči nebyli dostatečně připravení na zápas a tak také vypadala z naší strany první půle. Jedním slovem rozpačitě. Po dlouhé době jsme museli zvýšit hlas na hráče. Zatáhli jsme obranu na 0:6 a přes občasné chyby se nám podařilo v obraně eliminovat jejich rychlé hráče. Po vyrovnání ve 44. minutě se kluci zvedli a zápas si již zkušeně nenechali vzít. Musím pochválit soupeře za velmi dobrý výkon ve hře 1 na 1, který nám dělal většinu zápasu problémy. Jen díky bojovnosti ve druhé části a díky výškové převaze se nám podařilo zvrátit průběh zápasu. Pochvalu si zaslouží celé družstvo. Mezi jednotlivci bych dnes vyzvedl výkon hráčů T. Jetenského, J. Poura, J. Hroška a L. Lesaře.

15. kolo 2. dorostenecké ligy ČR

08.03.2015 - Pár fotografií

Rozvoj síly u mladých hráčů

01.03.2015 - Video od Radima Jebavého - rozvoj síly u mladých hráčů. Zroj: youtube.com

Foto turnaj Mělník

28.02.2015 - Několik fotografií z přípravného turnaje

Foto ze zápasu Most:Vršovice

22.02.2015 - HK B.Most: Loko Vršovice 34:18 Foto:Michal Smatana

Žákovská liga

07.02.2015 - 2. kolo Žákovské ligy starších žáků mezi týmy HK Baník Most X HBC Strakonice