HK - Baník Most

O pohár města Mostu

Pořadí    Čas    1. Název týmu    2. Název týmu  l Kategorie l   Výsledek
    Pátek                
1    15:00 - 15:30    HK Baník Most A    HK Baník Most B    l Starší žáci l   7:9
2    15:30 - 16:00    HK Baník Most     Mělník   l Mladší žáci l  8:11
3    16:00 - 16:30    HK Baník Most B    Mělník   l Starší žáci l   8:15
4    16:30 - 17:00    Dukla Praha A    Dukla Praha B   l Mladší žáci l   17:8
5    17:00 - 17:30    Dukla Praha A    Dukla Praha B  l Starší žáci l   12:8
6    17:30 - 18:00    Mělník    Liberec Handball   l Mladší žáci l   10:11
                    
    Sobota                
9:50                Zahájení turnaje    
7    10:00 - 10:30    Dukla Praha B    HK Baník Most    l Mladší žáci l   12:12
8    10:30 - 11:00    Dukla Praha A    HK Baník Most  A   l Starší žáci l   13:8
9    11:00 - 11:30    Liberec Handball    Dukla Praha A   l Mladší žáci l   8:18
10    11:30 - 12:00    Dukla Praha B    Mělník   l Starší žáci l   17:15
11    12:00 - 12:30    Mělník    Dukla Praha B   l Mladší žáci l   9 :14
12    12:30 - 13:00    HK Baník Most B    Dukla Praha A   l Starší žáci l   6:23
13    13:00 - 13:30    HK Baník Most     Dukla Praha A   l Mladší žáci l   6:17
14    13:30 - 14:00    Dukla Praha B    HK Baník Most  A   l Starší žáci l   16:10
15    14:00 - 14:30    Dukla Praha B    Liberec Handball   l Mladší žáci l   9:15
16    14:30 - 15:00    Mělník    Dukla Praha A   l Starší žáci l   8:19
17    15:00 - 15:30    Mělník    Dukla Praha A   l Mladší žáci l   2:17
18    15:30 - 16:00    HK Baník Most  A    Mělník   l Starší žáci l   11:10
19    16:00 - 16:30    Liberec Handball    HK Baník Most    l Mladší žáci l   14:8
20    16:30 - 17:00    HK Baník Most B    Dukla Praha B   l Starší žáci l   10:13
Neděle                    
21     09:00 - 9:30    4. místo    5. místo   l Mladší žáci l   6:5
22     09:30 - 10:00    4. místo    5. místo   l Starší žáci l   9:14
SF1  10:00- 10:30    1. místo    4. místo   l Mladší žáci l   14:6
SF2  10:30 - 11:00    1. místo    4. místo   l Starší žáci l   10:1
SF3  11:00 - 11:30    2. místo    3. místo   l Mladší žáci l   16:7
SF4  11:30 - 12:00    2. místo    3. místo   l Starší žáci l   
o 3    12:00 - 12:30    Poražený SF1    Poražený SF 3  l  Mladší žáci  l  
o 3    12:30 - 13:00    Poražený SF2    Poražený SF 4  l  Starší žáci   l
o 1    13:00 - 13:30    Vítěz SF1    Vítěz SF 3   l Mladší žáci  l  
o 1    13:00 - 13:31    Vítěz SF2    Vítěz SF 4   l Starší žáci   l

 

turnaj lze sledovat na stránkách : http://www.tvcom.cz/