HK - Baník Most

O pohár primátora města Mostu

Přihlášená družstva (zaplacené startovné)

Starší žáci:

HK BANÍK MOST

DUKLA PRAHA l.

DUKLA PRAHA ll.

TALENT PLZEŇ

LOKO LOUNY

TJ-JM CHODOV

HÁZENÁ VELKÁ BYSTŘICE

HC LOKOMOTIVA VRŠOVICE 

 

Mladší žáci:

HK BANÍK MOST

DUKLA PRAHA l.

DUKLA PRAHA ll.

JISKRA ZRUČ n.S.

HANDBALL LIBEREC

HANDBALL HOSTIVICE

LOKO LOUNY

SV 04 PLAUEN - OBERLOSA

 

Partneři a sponzoři akce:

TS města Mostu, DP měst Mostu a Litvínova, Kempa,  KapiMost a 7.ZŠ v Mostě.

 

ROZLOSOVÁNÍ TURNAJE:

 

Pořadí Čas 1. Název týmu 2. Název týmu Kategorie Výsledek
  Pátek
1 10:00 - 10:25 HK Baník Most  Lokomotiva Louny St. žáci 13:12
2 10:27 - 10:47 HK Baník Most  Lokomotiva Louny Ml. žáci 7:8
3 10:50 - 11:15 Dukla Praha A Dukla Praha B St. žáci 14:9
4 11:20 - 11:40 Dukla Praha A Dukla Praha B Ml. žáci 12:6
5 11:45 - 12:10 TJ-JM CHODOV Lokomotiva Vršovice St. žáci 2:11
6 12:12 - 12:32 JISKRA ZRUČ n.S. HANDBALL HOSTIVICE Ml. žáci 9:6
7 12:35 - 13:00 HK Baník Most  Dukla Praha B St. žáci 12:15
8 13:02 - 13:22 Lokomotiva Louny Dukla Praha A Ml. žáci 6:16
9 13:25 - 13:50 Lokomotiva Louny TJ-JM CHODOV St. žáci  
10 14:00 - 14:20 HK Baník Most Dukla Praha B Ml. žáci  
11 14:23 - 14:48 Dukla Praha A HÁZENÁ VELKÁ BYSTŘICE St. žáci  
12 14:51 - 15:11 JISKRA ZRUČ n.S. Lokomotiva Louny  Ml. žáci  
13 15:15 - 15:40 Lokomotiva Louny Lokomotiva Vršovice St. žáci  
14 15:42 - 16:02 SV 04 PLAUEN - OBERLOSA  HANDBALL LIBEREC Ml. žáci  
15 16:05 - 16:30 HÁZENÁ VELKÁ BYSTŘICE TJ-JM CHODOV St. žáci  
16 16:35 - 16:55 JISKRA ZRUČ n.S.  Dukla Praha B Ml. žáci  
17 17:00 - 17:25 Dukla Praha A HK Baník Most  St. žáci  
18 17:27 - 17:47 HANDBALL HOSTIVICE SV 04 PLAUEN - OBERLOSA Ml. žáci  
19 17:50 - 18:15 Dukla Praha B Lokomotiva Louny St. žáci  
20 18:20 - 18:40 HANDBALL LIBEREC  Dukla Praha A  Ml. žáci  
21 18:42 - 19:07 HÁZENÁ VELKÁ BYSTŘICE Lokomotiva Vršovice St. žáci  
22 19:10 - 19:30 SV 04 PLAUEN - OBERLOSA HK Baník Most Ml. žáci  
23 19:35 - 20:00 TJ-JM CHODOV HK Baník Most St. žáci  
24 20:02 - 20:22 HANDBALL HOSTIVICE HANDBALL LIBEREC Ml. žáci  
           
 
  Sobota
8:50   Zahájení turnaje  
25 09:00 - 09:25 HK Baník Most TALENT PLZEŇ St. žáci  
26 09:30 - 09:55 JISKRA ZRUČ n.S. HK Baník Most Ml. žáci  
27 10:00 - 10:25 Lokomotiva Vršovice Dukla Praha B St. žáci  
28 10:27 - 10:47 HANDBALL HOSTIVICE Dukla Praha A Ml. žáci  
29 10:50 - 11:15 TALENT PLZEŇ HÁZENÁ VELKÁ BYSTŘICE St. žáci  
30 11:20 - 11:40 HANDBALL LIBEREC Dukla Praha B Ml. žáci  
31 11:45 - 12:10 Dukla Praha A TJ-JM CHODOV St. žáci  
32 12:12 - 12:32 Lokomotiva Louny SV 04 PLAUEN - OBERLOSA Ml. žáci  
33 12:35 - 13:00 Lokomotiva Louny HÁZENÁ VELKÁ BYSTŘICE St. žáci  
34 13:02 - 13:22 HANDBALL HOSTIVICE HK Baník Most Ml. žáci  
35 13:25 - 13:50 HK Baník Most  Lokomotiva Vršovice St. žáci  
36 14:00 - 14:20 Dukla Praha A JISKRA ZRUČ n.S. Ml. žáci  
37 14:23 - 14:48 Dukla Praha B   TJ-JM CHODOV St. žáci  
38 14:51 - 15:11 HANDBALL LIBEREC Lokomotiva Louny Ml. žáci  
39 15:15 - 15:40 Dukla Praha A TALENT PLZEŇ  St. žáci  
40 15:42 - 16:02 Dukla Praha B SV 04 PLAUEN - OBERLOSA Ml. žáci  
41 16:05 - 16:30 HK Baník Most  HÁZENÁ VELKÁ BYSTŘICE St. žáci  
42 16:35 - 16:55 HK Baník Most Dukla Praha A Ml. žáci  
43 17:00 - 17:25 Dukla Praha A Lokomotiva Louny St. žáci  
44 17:27 - 17:47 Lokomotiva Louny Dukla Praha B  Ml. žáci  
45 17:50 - 18:15 TALENT PLZEŇ Lokomotiva Vršovice St. žáci  
46 18:20 - 18:40  JISKRA ZRUČ n.S. SV 04 PLAUEN - OBERLOSA Ml. žáci  
47 18:45 - 19:05  Lokomotiva Louny HANDBALL HOSTIVICE Ml. žáci  
48 19:10 - 19:30 HK Baník Most HANDBALL LIBEREC Ml. žáci  
49 19:35 - 20:00 TALENT PLZEŇ Dukla Praha B St. žáci  
Neděle
50 09:30 - 09:50 Dukla Praha A SV 04 PLAUEN - OBERLOSA Ml. žáci  
51 10:00 - 10:20 TALENT PLZEŇ TJ-JM CHODOV St. žáci  
52 10:22  - 10:42 JISKRA ZRUČ n.S. HANDBALL LIBEREC Ml. žáci  
53 10:45 - 11:10 HÁZENÁ VELKÁ BYSTŘICE Dukla Praha B St. žáci  
54 11:15 - 11:40 TALENT PLZEŇ Lokomotiva Louny St. žáci  
55 11:45 - 12:05 Dukla Praha B HANDBALL HOSTIVICE Ml. žáci  
56 12:10 - 12:35 Dukla Praha A Lokomotiva Vršovice St. žáci  
57 12:40 - 13:00 Ml. žáci - o 3. místo      
58 13:05 - 13:30 St. žáci - o 3. místo      
59 13:35 - 14:00 Ml. žáci - o 1. místo      
60 14:00 - 14:25 St. žáci - o 1. místo      
14:30 zakončení