HK - Baník Most

Kalendář zápasů / turnajů

ROZPIS UTKÁNÍ A TURNAJU SOUTĚŽNÍHO ROČNÍKU 2015 _  podzim
datum č.utk. družstvo utkání - turnaj začátek rozhodčí výsledek
05.09.15 SH-101 st. žáci HSK Tygři Ústí n.L."B" 9:00 nejede -  Lovosice"A" hraje se v Děčíně
13.09.15 MH-201 ml. žáci HK Baník Most 9:00 nejede- Tygři Ústí n/L  
  MP-311 přípravka 4 + 1 Žatec 11:30   otevřené hřiště
19.09.15 MP-312 přípravka 4 + 1 HK Chomutov 9:00    
20.09.15 MN-301 mini 4 + 1 HK Baník Most 9:00    
  AJ-003 MLDA HK Baník Most : HC Zlín 15:00    
19.-20.9.15 IRD-1 REG. Liga MLD TJ Lokomotiva Česká Lípa 10:00   otevřené hřiště
20.09.15 SH-102 st. žáci HSK Tygři Ústí n.L. "A" 9:00 nejede - Tygři "B" otevřené hřiště Děčín
    SRL muži HK Baník Most : Ledeč nad Sázavou 17:00    
26.09.15 MH-202 ml. žáci Loko Louny 9:00 nejede - Varnsdorf  
27.09.15 IRD-3 REG. Liga MLD HK Baník Most 9:00    
  AJ-011 MLDA HK Lovosice : HK Baník Most 12:00    
03.10.15 IRD-2 REG. Liga MLD Liberec Handball 9:00    
04.10.15 SH-103 st. žáci HK Lovosice "A" 9:00 nejede - Tygři "A"  
  MN-302 mini 4 + 1 Loko Louny 9:00    
  AJ-014 MLDA HK Baník Most : HC Zubří 15:00    
    SRL muži HK Baník Most : Vršovice B 17:00    
10.10.15 MP-313 přípravka 4 + 1 HK Lovosice 9:00    
11.10.15   Most Podkrušnohorská liga 6+ 1  9:00    
  AJ-024 MLDA SK Velká Bystřice : HK Baník Most 14:30    
17.10.15 MN-303 mini 4 + 1 DHK Baník Most 9:00    
18.10.15 SH-104 st. žáci HK Baník Most 9:00 nejede - Lovosice "B"  
  AJ-025 MLDA HK Baník Most : HBC Jičín 15:00    
24.10.15 MH-204 ml. žáci Slovan Varnsdorf 9:00 nejede - Lovosice "B"  
25.10.15 MP-314 přípravka 4 + 1 Loko Louny 9:00    
  AJ-036 MLDA HK Baník Most : HCB Karviná 15:00    
    SRL muži HK Baník Most : Dukla B 17:00    
28.10.15   Chomutov Podkrušnohorská liga 6+ 1  9:00    
31.10.15 SH-105 st. žáci Loko Louny 9:00 nejede - Most  
    Lovosice Podkrušnohorská liga 6+ 1  8:00    
  IRD-4 REG. Liga MLD Česká Lípa 9:00   hřiště ČL
01.11.15 MN-304 mini 4 + 1 HK Chomutov 9:00    
07.11.15 MH-205 ml. žáci HK Lovosice "A" 9:00 nejede - Most  
08.11.15 MP-315 přípravka 4 + 1 HK Baník Most 9:00    
11.10.15 MH-203 ml. žáci Tygři Ústí n.L. 9:00 nejede - Lovosice "A"  
13.-15.11   Most O Pohár města Mostu      
14.11.15 MN-305 mini 4 + 1 Tygři Ústí n.L. 9:00    
14.11.15 SH-106 st. žáci HK Lovosice "B" 9:00 nejede - Louny  
  IRD-5 REG. Liga MLD Liberec Handball 9:00    
  AJ-038 MLDA HC Dukla Praha : HK Baník Most 12:00    
21.11.15 MH-206 ml. žáci HK Lovosice "B" 8:00 nejede - Louny  
22.11.15 MP-316 přípravka 4 + 1 DHK Baník Most 9:00    
  AJ-047 MLDA HK Baník Most : SKP Frýdek Místek 15:00    
28.11.15 MN-306 mini 4 + 1 Lovosice 9:00    
  IRD-6 REG. Liga MLD HK Baník Most 9:00    
29.11.15 AJ-051 MLDA KH Kopřivnice : HK Baník Most 15:00    
28.-29.11     REG. Kvalifikace ŽL      
06.12.15 AJ-058 MLDA HK Baník Most : TJ Sokol Nové Veselí 15:00    
13.12.15 AJ-064 MLDA Talent Škoda JS Plzeň : HK Baník Most 13:00