HK - Baník Most

Turnaj mladších a starších žáků

Mladší žáci

1. LOKOMOTIVA LOUNY

2. HK FCC MĚSTO LOVOSICE

3. DUKLA PRAHA

4. HK BANÍK MOST

5. HC TATRAN STUPAVA

6. LIONS  HOSTIVICE 2006

7. TJ JISKRA ZRUČ n.S.

8. LIONS  HOSTIVICE 2007

9. TJ Sokol Úvaly

10. HANDBALL LIBEREC

11. TJ Slavoj Děčín

12. Házená Mělník

13. CHOMUTOV/MOST 2

 

 

St. žáci

1. HANDBALL LIBEREC

2. HK BANÍK MOST

3. TJ Sokol Úvaly

4. TJ JISKRA ZRUČ n.S.

 

 

 


 
Pořadí Čas 1. Název týmu 2. Název týmu Kategorie Výsledek
  Pátek        
1 10:30 - 10:55 HK Baník Most  HK FCC Město Lovosice  Ml. žáci 7:12
2 10:55 - 11:20 Lokomotiva Louny TJ Slavoj Děčín Ml. žáci 21:2
3 11:20 - 11:45 Chomutov/Most 2 HK Baník Most Ml. žáci 8:11
4 11:45 - 12:10 HK FCC Město Lovosice  LIONS HOSTIVICE 2006 Ml. žáci 12:11
5 12:10 - 12:35  Lokomotiva Louny Lions Hostivice 2007 Ml. žáci 14:3
6 12:35 - 13:00 HK FCC Město Lovosice JISKRA ZRUČ n. S.    Ml. žáci 21:11
7 13:00 - 13:30 HK Baník Most  TJ Jiskra Zruč n. S. St. žáci 17:14
8 13:30 - 13:55 TJ Slavoj Děčín Mělník  Ml. žáci 9:11
9 13:55 - 14:20 TJ Sokol Úvaly LIONS HOSTIVICE 2006 Ml. žáci 11:15
10 14:20 - 14:45 JISKRA ZRUČ n. S. Chomutov/Most 2 Ml. žáci 13:10
11 14:45 - 15:15 Handball Liberec TJ Sokol Úvaly ST. žáci 15:14
12 15:25 - 15:50 Dukla Praha Mělník Ml. žáci 9:3
13 15:50 - 16:15 Lions Hostivice 2007  TJ Slavoj Děčín     Ml. žáci 12:11
14 16:15 - 16:40 TJ Sokol Úvaly Handball Liberec Ml. žáci 13:7
15 16:40 - 17:05  Lokomotiva Louny Dukla Praha Ml. žáci 13:10
16 17:05 - 17:35 HK Baník Most  Handball Liberec St. žáci 12:10
17 17:35 - 18:05 TJ Jiskra Zruč n. S. TJ Sokol Úvaly St. žáci 17:20
18 18:05 - 18:30 HC Tatran Stupava Mělník Ml. žáci 14:3
19 18:30 - 18:55 HK Baník Most JISKRA ZRUČ n. S. Ml. žáci 14:14
20 18:55 - 19:20 TJ Sokol Úvaly Chomutov/Most 2 Ml. žáci 10:8
21 19:20 - 19:45 Handball Liberec LIONS HOSTIVICE 2006 Ml. žáci 2:18
22 19:45 - 20:10 Dukla Praha HC Tatran Stupava Ml. žáci 15:6
           
           
           
  Sobota        
8:30       Zahájení turnaje  
23 08:30 - 08:55 HK Baník Most TJ Sokol Úvaly Ml. žáci 14:10
24 08:55 - 09:20 Handball Liberec JISKRA ZRUČ n. S. Ml. žáci 11:18
25 09:20 - 09:45 HC Tatran Stupava Lions Hostivice 2007 Ml. žáci 10:5
26 09:45 - 10:10 Děčín Dukla Praha Ml. žáci 9:12
27 10:10 - 10:40 HK Baník Most  TJ Sokol Úvaly St. žáci 12:16
28 10:40 - 11:10 Handball Liberec TJ Jiskra Zruč n. S. St. žáci 28:9
29 11:10 - 11:35 LIONS HOSTIVICE 2006 Chomutov/Most 2 Ml. žáci 18:3
30 11:35 - 12:00 HK FCC Město Lovosice Handball Liberec Ml. žáci 11:2
31 12:00 - 12:25 HC Tatran Stupava  Lokomotiva Louny Ml. žáci 9:12
32 12:25 - 12:50 Lions Hostivice 2007 Mělník Ml. žáci 14:9
33 12:50 - 13:20 HK Baník Most  TJ Jiskra Zruč n. S. St. žáci 18:16
34 13:20 - 13:50 Handball Liberec TJ Sokol Úvaly St. žáci 11:11
35 13:50 - 14:20 HK Baník Most LIONS HOSTIVICE 2006 Ml. žáci 11:10
36 14:20 - 14:45 HK FCC Město Lovosice TJ Sokol Úvaly Ml. žáci 7:3
37 14:45 - 15:10 Dukla Praha Lions Hostivice 2007 Ml. žáci 18:5
38 15:10 - 15:35  Lokomotiva Louny Mělník Ml. žáci 18:0
39 15:40 - 16:05 JISKRA ZRUČ n. S. LIONS HOSTIVICE 2006 Ml. žáci 10:10
40 16:05 - 16:30 Handball Liberec Chomutov/Most 2 Ml. žáci 11:8
41 16:30 - 17:00 HC Tatran Stupava Děčín Ml. žáci 10:7
42 17:00 - 17:30 HK Baník Most  Handball Liberec St. žáci 11:14
43 17:30 - 17:55 HK FCC Město Lovosice Chomutov/Most 2 Ml. žáci 16:4
44 17:55 - 18:25 TJ Jiskra Zruč n. S. TJ Sokol Úvaly St. žáci 9:16
45 18:25 - 18:50 JISKRA ZRUČ n. S. TJ Sokol Úvaly Ml. žáci 12:12
46 18:50 - 19:15 HK Baník Most Handball Liberec Ml. žáci 15:4
47 19:15 - 19:40 Chomutov/Most2 Děčín Ml. žáci 6:9
48 19:40 - 20:05 Handball Liberec Mělník Ml. žáci 11:1
Neděle          
49 08:30 - 08:55 TJ Sokol Úvaly Děčín Ml. žáci 15:5
50 08:55 - 09:20 TJ Jiskra Zruč HC Tatran Stupava Ml. žáci 6:13
51 09:20 - 09:45 LIONS HOSTIVICE 2007 LIONS HOSTIVICE 2006 Ml. žáci 6:17
52 09:45 - 10:10 HK Baník Most  Lokomotiva Louny Ml. žáci 10:16
53 10:10 - 10:35 Dukla Praha HK FFC Město Lovosice Ml. žáci 7:10
54 10:35 - 11:05 HK Baník Most  TJ Sokol Úvaly St. žáci 15:13
55 11:10 - 11:40 Handball Liberec TJ Jiskra Zruč n. S. St. žáci 14:9
56 11:40 - 12:05 Mělník Děčín Ml. žáci 6:13
57 12:05 - 12:30 Handball Liberec TJ Sokol Úvaly Ml. žáci 5:8
58 12:30 - 12:55 TJ Jiskra Zruč LIONS HOSTIVICE 2007 Ml. žáci 11:11 (2:1)
59 13:00 - 13:25 HC Tatran Stupava LIONS HOSTIVICE 2006 Ml. žáci 12:10
60 13:25 - 13:50 HK Baník Most Dukla Praha Ml. žáci 6:14
61 13:55 - 14:20 Lokomotiva Louny HK FCC Město Lovosice Ml. žáci 13:12