HK - Baník Most

Události - Mladší žáci 2006 sezóna -1/0

[ 1 ]

[ 2017 ][ 2016 ][ 2015 ][ 2014 ][ 2013 ]

O pohár města Mostu

17.11.2017 - Ve dnech 17 – 19. 11. 2017 se uskutečnil 5. ročník turnaje O pohár města Mostu v mezinárodní házené žáků. Ve dvou kategoriích se sešlo celkem 16 družstev. Hrálo se systémem každý s každým 20 minut u mladších žáků a 25 minut u starších žáků.  V turnaji se odehrálo několik zajímavých střetnutí, která měla vysokou házenkářskou úroveň. V turnaji se představila družstva Dukly Praha, Velké Bystřice, Talentu Plzeň, Handballu Liberec, Chodova, Lokomotivy Vršovic, Loun, Zruče nad Sázavou, Hostivic,  Plauen – Oberlosa a domácího HK Baníku Most. Vysokou házenkářskou připravenost a kvalitu prokázala především Dukla Praha, která dokázala v obou kategoriích zvítězit. V turnaji Duklu Praha, ale dobře prověřily především týmy Talentu Plzeň, Velké Bystřice v kategorii starších žáků. V kategorii mladších žáků Dukla Praha dominovala, ale o ostatních místech na 2 – 5. místě rozhodovaly detaily a proměňování brankových příležitostí. O vyrovnanosti v této kategorii svědčí fakt, že většina výsledků končila o 1 nebo 2 branky. Z důvodu atraktivnosti pak týmy na 1 a 2. místě sehrály zápas o 1. místo a týmy na 3 a 4. místě po základní části sehrály souboj o 3. místo. V doprovodném programu byly zajištěny tyto aktivity: Bezplatná doprava po Mostě, bezplatný vstup na Aquadrom, bowling v restauraci Gootgate a golfový trenažer pro trenéry v Kapitolu. Všechna družstva přespávala a stravovala se na 7. ZŠ v Mostě. Turnaj měl velmi pozitivní ohlas u dětí a trenéři vyzdvihli především zajištění a organizaci turnaje. Umístění dle kategorií (mladší žáci): 1. Dukla Praha A 2. Loko Louny 3. HK Baník Most 4. Dukla Praha B 5. Handball Liberec 6. Plauen – Oberlosa (Německo) 7. Zruč nad Sázavou 8. Handball Hostivice   Výsledky mosteckého týmu: Lokomotiva Louny 7:8, Dukla Praha B 10:9, SV 04 Plauen 16:10, Jiskra Zruč 8:5, Hostivice 11:1, Dukla Praha A 12:13, Handball Liberec 7:6. V souboji o třetí místo ve vyrovnaném a bojovném utkání zvítězil Baník Most 6:4 nad Duklou Prahou B i přes větší počet vyloučení v zápase. Ve finálovém zápase pak Dukla Praha A celkem v poklidu zvítězila nad týmem Lokomotivy Louny 13:7 a zaslouženě si odvezla zlaté medaile. Starší žáci: 1. Dukla Praha A 2. Talent Plzeň 3. Velká Bystřice 4. Dukla Praha B 5. HK Baník Most 6. Loko Louny 7. Lokomotiva Vršovice 8. TJ JM Chodov Mostečtí starší žáci sehráli celkem vyrovnané zápasy se všemi účastníky, přesto jim to na medaile nestačilo a se šesti body skončili na 5. místě. V souboji o třetí místo opět v kvalitním zápase zvítězil tým Velké Bystřice 11:10 nad Duklou Prahou B. Ve finálovém zápase si pak Dukla Praha A poradila s týmem Talentu Plzeň 14:10 a potvrdila pražskou nadvládu nad tímto turnajem.  Gratulujeme všem účastníkům a doufáme, že se příští rok opět představí na našem turnaji.  Velké poděkování patří sponzorům a partnerům turnaje !!

2.turnaj Ligy ml.žáků

24.09.2017 - V druhém turnaji jsme zajížděli do Loun, kde jsme turnaj zahájili s domácím celkem. Po vyrovnaném začátku osobky, kdy ještě v 5.minutě svítil na tabuli remízový stav jsme zaznamenali 5 ztrát v řadě dovolili tím našemu soupeřit odskočit na rozdíl pěti branek, bohužel toto nás stálo celé utkání, jelikož už jsme se nemohly dostat znovu do tempa a podlehli jsme domácím vysoko o 12 branek. V druhém zápase jsme se střetli s týmem Chomutova a hráči pod dojmem předchozího výsledku si mysleli, že to půjde samo a soupeř nám po velmi sympatickém nakonec podlehl, ale nutno říci, že na hráčích Chomutova bylo oproti prvnímu turnaji velké zlepšení.  Ve třetím utkání jsme se utkali s týmem Lovosic I, kdy jsme po velmi kvalitním výkonu soupeři nakonec podlehli rozdílem 2 branek. V posledním utkání jsme se střetli s druhým týmem Lovosic a zde jsme se poučili s předchozího zápasu, kde jsme hned od začátku hráli zodpovědně a a na 100% z čehož pramenila vysoká výhra v náš prospěch.   Poděkování patřím všem hráčům na nichž bylo vidět jisté zlepšení a doufám, že se nám na něj podaří navázat na dalším turnaji, který se koná 30.11.2017 v Chomutově.   Poděkování patří také rodičům za jejich podporu a pomoc s dopravou. 

1.turnaj Ústecké ligy ml.žáků

16.09.2017 - Dne 16.9.2017 jsme zúčastnili prvního turnaje Ústecké ligy v Lovosicích.  Na tento turnaj jsme jeli v plné sestavě a po výsledku na házenkářském festivalu v Lovosicích plní očekávání. První zápas byl z naší strany vedený velmi dobře, ale bohužel neproměnění několika vyložených šancí nás stálo zápas a podlehli jsme celku Loko Louny 14:10. V druhém utkání jsme se utkali s nováčkem v této soutěži a to s týmem HK Chomutov a  utkání jsme zvládli v poklidu a zvítězili jsme. Ve třetím týmu jsme se zúčastnili s domácím týmem Lovosic I tudíž s tím samým celkem, který nás před týdnem porazil vysoko 19:3. Na hráčích byla od začátku zápasu vidět nervozita a hned na začátku zápasu jsme se po třech neproměněných trhácích dostali do ztráty tří branek, která hráče ještě více svazovala a tudíž jsme podlehli domácím o 10 branek. V posledním zápase turnaje nás čekal druhý tým domácích a od začátku utkání byl vidět ležérní přístup hráčů k tomuto utkání, který nás nakonec odsoudil k nerozhodnému výsledku.   Děkuji všem rodičům za podporu a pomoc s dopravou na turnaj.

Házenkářský festival Lovosice

08.09.2017 - Ve dnech 8 – 10.9.2017 se zúčastnili mladší žáci přípravného turnaje v Lovosicích. V základní skupině jsme se v pátek nejdříve střetli s týmem Radebeuler (11:9) a poté s týmem Talentu Plzeň 2 ( 15:6) což znamenalo, že jsme po prvním dni turnaje měli ve skupině plný počet bodů. V sobotu nás čekala utkání se zatím suverénní Duklou Praha 1, které jsme po velmi sympatickém výkonu podlehli 13:6 a tudíž k jistotě postupu ze skupiny jsme museli zvítězit nad celkem Házená Mělník. Utkání jsme zvládli bez větších problémů a zvítězili s ním 27:6 což znamenalo, že jsme ve skupině obsadili druhé místo za suverénní Duklou Praha. Postup ze skupiny byl pro nás základním cílem, který se nám podařilo naplnit a díky postupu z druhého místa jsme se v sobotním čtvrtfinále utkali s domácím týmem z Lovosic a nutno říct, že tento zápas byl jedinou kaňkou na celém turnaji, jelikož jsme v tomto zápase naprosto vyhořeli a prohráli vysoko 19:3 což nás odsoudilo do časti pavouk, kde jsme bojovali o 5 – 8.místo. V neděli jsme sehráli zápas s dalším nám velmi známým týmem a to týmem Loko Louny, v utkání nás stála 5 minutovka v rozmezí od 7 do 12.minuty celý zápas, jelikož ze stavu 4:4 jsme dostali 5 branek v řadě a tudíž byl ve 12.minutě stav 9:4 pro Louny a tento rozdíl se držel až dokonce utkání, kdy jsme nakonec Lounům podlehli 12:7, což nás odsoudilo k boji o hezké 7 – 8.místo. V tomto zápase již opět navázali na naše výkony ze skupiny a porazili jsme celek TJ JM Chodov 17:14 a obsadili jsme tedy velmi hezké 7.místo. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za jeich účast na turnaji a velké poděkování patří i našim, kteří nás po celý víkend velmi podporovali. 

Mistrovský turnaj mladší žáci

15.10.2016 - Mladší žáci v rámci 3. turnaje nikam nezajížděli, jelikož se tento turnaj konal na domácí palubovce v Mostě.    HK Baník Most : Lokomotiva Louny 17:20 (7:8) Hned první utkání s Louny bylo těžkou zkouškou, jednalo se o první zápas obou týmů v této sezoně a tak jsme byli, zvědavý jak dokážeme proti běhavým a skvěle technicky připraveným hráčům Loun uspět. Zápas se nesl celou dobu ve vyrovnaném duchu avšak soupeř byl v tomto zápase šťastnější a připsal si zaslouženou výhru, když si po celou dobu zápasu udržoval mírné vedení. Chtěl bych hráče pochválit za bojovnost a to, že až dokonce se rvali o body. Branky:  Egyud (1), Zbuzek (1), Glaser (1), Fous (1), Kavura (6), Karel (2), Holý Martin (3), Sucháň (2)   HK Lovosice I : HK Baník Most 19:19 (5:9) V druhém utkání jsme se utkali s mladším z týmů z Lovosic, který odehrál jeden z nejlepších zápasů v letošní sezoně. Přesto, že z osobky jsme si nesli 4 brankový náskok jsme zápas podcenili a dovolili jsme soupeři, který nás svým pohybem přehrával a dělal nám tím velké problémy vrátit se do zápasu.V utkání jsme nechali odpočívat některé z našich důležitých hráčů a na hře se to jednoznačně projevilo, kdy jsem se rozhodl dát šanci hráčům z lavičky a ti především v obraně jednoznačně propadli, což mě mrzí a ukazuje to, že hráči z lavičky musí ještě zlepšit svou práci na trénincích. Gratulace hráčům do Lovosic za předvedený výkon a zisk bodu, i když si dle mého názoru za svůj výkon zasloužili body 2. Branky: Lavička (1), Glaser (1), Fous (3), Kavura (8), Karel (2), Holý Martin (4)   HK Lovosice II : HK Baník Most 14:20 (9:11) Po určité blamáži kdy jsme remizovali s týmem Lovosice I se hráči rozhodly, že všechny v hale přesvědčí o tom, že předchozí zápas byl jen ojedinělým výpadkem. Tým Lovosice II jsme zaskočili především svou dravostí a bojovností a i díky tomu, že se nám vydařila již osobka, kterou jsme vyhráli 11:9 jsme dokázali soupeře porazit. Troufnu si říct, že v tomto zápase rozhodla bojovnost a kvalitní obrana za, kterou odchytal kvalitní zápas brankář Lavička, který svými zákroky několikrát tým podržel a především již zmiňovaná výhra v osobní obraně, která nám dala určitou psychickou výhodu a především ukázala klukům, že se Lovosičtí dají porazit což se nám nakonec podařilo. Branky : Glaser (3), Fous (1), Kavura (10), Karel (1), Holý Martin (2), Sucháň (2)   HSK Tygři Ústí n. Labem : HK Baník Most 11:14 (5:6) Poslední zápas jsme odehráli s týmem Ústí v zápase dostali prostor především hráči z lavičky, aby si napravili reputaci po remize s Lovosicemi I. Tento zápas se nesl ve vyrovnaném duchu, který rozhodlo pouze o něco kvalitnější zakončování na naší straně a i díky tomu jsme dokráčeli k vítězství. Chtěl bych pochválit tým soupeře, který předvedl velmi bojovný výkon a i díky tomu bojoval o body až do samého závěru. Branky : Egyud (3), Zbuzek (1), Glaser (1), Kavura (2), Karel (4), Holý Martin (1), Sucháň (1), Holý Miroslav (1)   Celkové hodnocení turnaje : Výsledkově se jednalo o poměrně povedený turnaj, který nám však ukázal množství věcí na čem musíme stále ještě pracovat. Dále nám turnaj ukázal, že kvalita naši lavičky není taková, jakou bych si jako trenér představoval a na tom musíme společně s hráči zapracovat. Velkým plusem v této sezoně je to pro mě jednoznačně naše bojovnost a týmový duch, kdy celý  tým žije zápasem a hráči se navzájem podporují a pomáhají si k tomu aby se stále zlepšovali což je pro mě jako trenéra to hlavní.

Mistrovský turnaj mladší žáci

01.10.2016 - Mladší žáci zajížděli o víkendu na ligový turnaj do Ústí nad Labem HK Baník Most : HSK Tygři Ústí nad Labem 23:6 (12:3), shot-outy 2:2 První zápas jsme hráli proti domácímu týmu Ústí. Na klucích byla znát ještě menší rozespalost trvalo nám než jsme se dostali do tempa, poté jsme však zbytek zápasu opanovali a s přehledem zvítězili i díky novému způsobu přechodu do útoku. Přesto, že zápas vypadá jednoznačně nedokázali jsme se ubránit zbytečným ztrátám míče a chybám v obraně. Sestava a branky: Egyud (2), Jandečka (2), Glaser (3), Fous (4), Kavura (9), Karel (1), Holý Martin (4), Smrček (1), Zbuzek (2)   Liberec Handball I - HK Baník Most 13:27 (5:12), shot-outy 0:2 Druhý zápas jsme odehráli s týmem Liberec I a i když se to tak může zdát z výsledku zápasu tak kluci z Liberce odehráli dobrý zápas avšak my jsme dokázali trestat všechny jejich chyby v útoku a  proto je výsledek zápasu pro soupeře tak krutý. Sestava a branky: Jandečka (7), Glaser (1), Fous (2), Kavura (11), Karel (1), Holý (1), Smrček (3), Zbuzek (1)   Liberec Handball II – HK Baník Most 21:15 (10:10), shot-outy 5:5 Poslední zápas jsme odehráli s týmem Liberec II. Zápas přinesl pohlednou házenou z obou stran a bojovalo se o každý míč. Chtěl bych moc kluky pochválit za přístup v zápase kdy, nevypustili jediný míč a jediný souboj. Zápas nakonec rozhodlo neproměňování šancí z naší strany (13 střel), které soupeř hned potrestal na druhé straně hřiště. Sestava a branky : Jandečka (2), Glaser (2), Kavura (9), Karel (1), Holý (1)   Celkové hodnocení turnaje : Výsledkově povedený turnaj avšak herní výkon nebyl stále podle našich představ, kdy hráči pod dojmem vysokého vedení nehrají na 100% a tím pádem dochází k technickým chybám a neproměňování šancí čímž dáváme soupeři šanci korigovat výsledek zápasu. Tým však prokázal výrazné zlepšení i díky novému způsobu přechodu ze kterého jsme dali cca 70% našich branek.   Autor: Smola Martin

PHC

18.03.2016 - Hromadný odjezd všech družstev od sportovní haly (mladší žáci,starší žáci a mladší dorost) 24.3.2016 - v 15:00 hod (sraz 14:40 hod) Návrat 28.3.2016 - bude upřesněno během turnaje Doprava je zajištěna autobusem společnosti DTS Vrbenský a.s. (tam a zpět) Ubytování ve škole včetně plné penze.    

Mladší žáci - příprava

15.03.2016 -  V rámci zimní přípravy se mladší žáci HK Baníku Most zúčastnili několika přípravných turnajů, konkrétně 6 ( Liberec, Vršovice, Úvaly, Velké Meziříčí, Plzeň a Jičín), které byly kvalitně obsazeny.  Na všech hráčích bylo vidět, že se turnaj od turnaje zlepšovali a díky kvalitním výkonům zaznamenali i několik úspěchů. Konkrétně dvě 2. místa na turnajích ve Vršovicích a Úvalech, kde jsme vždy padli až ve finálových zápasech, poté jsme se konečně dočkali i celkového vítězství na turnaji ve Velkém Meziříčí, kde naši hráči jednoznačně dominovali ve všech herních činnostech. Největším úspěchem je pro Nás 4. místo z Jičínského Continental Cupu, kdy jsme za sebou nechali dalších osm družstvem a před námi skočili jen opravdu kvalitní soupeři a to konkrétně Dukla Praha, domácí celek HBC Jičín a SK Velká Bystřice.  Dukla Praha celý turnaj jednoznačně ovládla, především díky hře spojek a agresivní obraně 3:3, na druhém místě skončil domácí celek Jičína, který soupeře překvapoval kvalitní kombinační hrou a na třetím místě se umístil celek Velké Bystřice.  Naše družstvo sklidilo na tomto turnaji pochvalu od trenérů soupeřů(Dukla Praha, HBC Jičín, Velké Meziříčí, Házená Mělník), že naše hra se oproti podzimu výrazně zlepšila především v útočných činnostech. Očima trenéra (Smola Martin) : Celou přípravu bych zhodnotil  pozitivně, každý turnaj nám ukázal chyby, na nichž ještě musíme zapracovat, ale myslím, že vše je na dobré cestě a pokud doladíme některé detaily obranné hry a dotáhneme některé činnosti v útoku tak můžeme konkurovat i těm nejlepším týmům ČR. Myslím si, že veškeré zápasy, které jsme v zimě odehrály, se nám jednoznačně zúročí v jarní části naší soutěže. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za výkony, které v této přípravě odvedli.   Velké poděkování patří hlavně také rodičům za podporu a hlavně za pomoc s dopravou na turnaje.

O POHÁR MĚSTA MOSTU 2015

15.11.2015 - Skončil 3.ročník turnaje O POHÁR MĚSTA MOSTU, děkujeme všem kteří mají zásluhu na bezproblémový chod turnaje. A už teď se připravujeme na další ročník. Házené zdar Odkazy: http://harbic12.rajce.idnes.cz/O_pohar_mesta_Mostu_-_MLZ/ http://banikmost.rajce.idnes.cz/O_pohar_primatora_Mostu/

O POHÁR MĚSTA MOSTU 2015

13.11.2015 - Rozlosování turnaje se nachází v sekci klub o pohár města Mostu Možno sledovat na stránkách : http://www.tvcom.cz/ Turnaj skončil jasnou dominancí týmů Dukly Praha  v obou kategoriích. Gratulujeme vítězným týmům.

Mistrovský turnaj mladších žáků

10.05.2015 - Náš tým mladších žáků cestoval na další mistrovský turnaj ve své kategorii do nedalekého města Žatec. Hrálo se na venkovním hřišti, kdy Nám byly za soupeři týmy Handball Žatec, Lokomotiva Louny, HSK Tygři Ústí nad Labem a Slovan Varnsdorf. Na turnaj jsme odjížděli s očekáváním, jak jsi hráči poradí s povrchem na venkovním hřišti a s rolí papírového favorita turnaje, jelikož tentokrát vynechával tým z Lovosic. Turnaj lze hodnotit jako povedený, ale také Nám ukázal nedostatky ve hře a v dovednostních soutěží. Velké pozitivum je, že začínáme hrát kolektivní házenou , kdy do tabulky střelců na turnaji se zapsal každý hráč a pomohl k celkovému vítězství na turnaji. Poděkování patří všem hráčům za své výkony a hlavně rodičům za podporu při dopravě na turnaj a v hledišti. HK Baník Most x HSK Tygři Ústí nad Labem  Osobka 6:4 Shot-out  7:4 Hra 13:8 Branky : Chotěborský (2),Machurka (1),Zrostlík (1),Nehéz (1),Vojtela (2),Trégr (1),Macháček (2),Maule (2),Kuliš (1) HK Baník Most x Handball Žatec Osobka 5:0 Shot-out 3:2 Hra 21:0 Branky : Chotěborský (3),Machurka (3),Nehéz (2)Vojtela (2),Trégr (1),Macháček (2),Horský (3),Maule (1),Kuliš (2),Ciesla (2) HK Baník Most x Lokomotiva Louny Osobka 6:2 Shot-out 4:4 Hra 17:8 Branky : Chotěborský (1), Zrostlík (1), Nehéz (1), Vojtela (9), Trégr (1), Macháček (1),Horský (2),Ciesla (1) HK Baník Most x Slovan Varnsdorf Osobka 5:1 Shot-out 3:0 Hra 10:4 Branky : Zrostlík (1), Nehéz (1),Vojtela (3),Horský (3),Netolička (1), Lavička (1)

Přípravný turnaj mladších žáků

01.05.2015 - Jsme opět po roce zajížděli na tradiční turnaj do SRN ve městě Dippoldiswalde. Hrálo se jedenkrát 15 minut. Družstvo mladších žáků se postupně utkalo s týmy BSG Motor Dippoldiswalde, SG Klotzsche, Bärenstein, ESV Lok Pirna s bilancí tři výhry a jedna remíza. Turnaj jsme začali až moc jednoduše a po dvou zápasech jsme měli na kontě dvě výhry, kdy jsme jasně přehrávali soupeře a zaslouženě jsme vyhráli rozdílem třídy (Dippoldiswalde,SG Klotzsche). Třetím soupeřem byl nejsilnější protivník Loko Pirna. Úvod zápasu Nám vyšel perfektně a postupně jsme navyšovali svůj náskok a tak v půlce zápasu dostali příležitost hráči z lavičky za stavu 9:4 pro Most. V následujících minutách se Nám rozsypala celá hra a pod dojmem lehkých výher v předcházejících zápasech jsme se museli strachovat o výsledek , kdy soupeř postupně ukrajoval ze skoré a nakonec v poslední minutě vyrovnal stav zápasu na 11:11. Tento výsledek byl spravedlivý, jelikož hráči svým přístupem si nezasloužili vyhrát. V posledním zápase byl soupeř  Bärenstein, kterého jsme museli porazit výrazným rozdílem jelikož o prvním místě rozhodovalo skoré mezi Mostem a Pirnou. Cíl hráči splnili a nakonec slavili vítězství a první místo v turnaji . Poděkování patří organizátorům turnaje a rodičům za pomoc s dopravou na turnaj. Sestava mužstva HK Baník Most : Ciesla, Trégr,Zrostlík,Horský,Vojtela,Nehéz,Maule,Chotěborský,Lavička,Kuliš,Macháček,Machurka

Turnaj mladších žáků v Lounech

26.04.2015 - Dne 26.4.2015 se mladší žáci zúčastnili mistrovského turnaje v Lounech. Celkově obsadili druhé místo v turnaji. Ve hře jsme nepoznali hořkost porážky. Jedinou ztrátu bodu jsme utrpěli v prvním utkání s domácím týmem. Turnaj Nám také ukázal nedostatky v dovednostních soutěží , kdy jsme ztratili zbytečné body. Výsledky turnaje: HK Baník Most x Louny Hra – 7:7 Branky : Vojtela (1) Macháček (2) Horský (1) Kuliš (3) Osobka : 1:0  Shotout : 6:2 HK Baník Most x Varnsdorf Hra – 11:2 Branky : Chotěborský (1) Machurka (2) Trégr  (2) Kuliš (1) Netolička (3) Ciesla (1) Lavička (1) Osobka : 3:2  Shotout : 2:0 HK Baník Most x Lovosice Hra – 11:7 Branky : Chotěborský (2) Nehéz (3) Vojtela (3) Macháček (2) Horský (1) Osobka - 4:6  Shotout : 6:7 HK Baník Most x HSK Ústí nad Labem Hra – 13:12  Branky: Chotěborský (2) Vojtela (5) Trégr (2) Macháček (1) Horský (1) Kuliš (2) Osobka : 7:5  Shotout : 5:5 Poděkování patří rodičům za pomoc s dopravou na turnaj.

Trička HK Baník Most

16.03.2015 - Tričko je možno objednávat u trenérů družstev. Pozor jen do 19.3.2015 večer !!!!!!!!!!!! Cena je 250,-kč

Mladší žáci - Mělník

28.02.2015 - Dne 28.2.2015 Náš tým mladších žáků odjížděl na přípravný turnaj do Mělníka. Byl to první turnaj po tří měsíční pauze bez zápasů. Mladší žáky doplnili dva mini žáci Jakub Lavička (brankář) a Martin Holý. Celý turnaj byl brán jako příprava na mistrovská utkaní, kdy v zápasech dostali všichni hráči svůj  prostor. První dvě utkání byly ve znamení mnoha technických chyb. Útočná fáze byla bez nápadu a obrana působila chaoticky. Ve třetím utkání jsme narazili na nejlepší tým v turnaji Sokol Šťáhlavy, který byl doplněn hráči z Talentu Plzeň. Tento soupeř disponoval hráči, kteří svými parametry mnohonásobně převyšovali naše hráče, kdy jejich výška se pohybovala kolem 190 cm . Chvílemi to na hřišti vypadalo jako při hře ,,otce se synem,,. Kluci první poločas bojovali a prohráli ho pouze o 4.branky. V druhém poločasu soupeř přidal na důrazu a rychlosti a přetavil své vítězství v hrozivý debakl. Čtvrté utkání v turnaji proti domácímu celku lze hodnotit jako nejpovedenější i přes prohru. Kluci bojovali po celý zápas a o vítězství přišli až v posledních dvou minutách, kdy svojí zbrklostí a nervozitou na dobrý výsledek věnovali svými chyby míč soupeři, který nás trestal. Poslední zápas byl ve znamení derby mezi Mostem a Lovosicemi . Nutno podotknout, že tento zápas zaslouženě vyhrál soupeř, který byl ve všech činnostech lepší. Naše obrana nedokázala reagovat na střelbu z 10 metrů nejlepšího hráče Lovosic, který v pohodě střádal na své konto branky.  V útoku nám chyběla střelba ze spojek a Naše křídla zahazovala jednu šanci za druhou. Jedinou kaňkou v tomto utkání bylo chování hráče Lovosic, který po vstřelené brance do sítě Mostu ukazoval gesta s kterými zesměšňoval soupeře. Holt každý hráč slaví svoji branku po svém . HK Baník Most X Handball Liberec 10:8 Branky : Chotěborský (1),Vojtela (4),Kuliš (4),Holý (1) HK Baník Most X HBC Jičín 14:12 Branky : Machurka (1),Nehéz (4),Vojtela (6),Macháček (1),Maule (1),Kuliš (1) HK Baník Most X Sokol Šťáhlavy 5:23 Branky : Chotěborský (1),Vojtela (2),Macháček (1),Kuliš (1) HK Baník Most X Házená Mělník 8:12 Branky: Machurka (1),Vojtela (2),Macháček (2),Kuliš (3) HK Baník Most X HK Lovosice 8:15 Branky : Nehéz (2),Vojtela (5),Netolička (1)   Poděkování patří všem rodičům za pomoc při dopravě a organizátorům za uspořádání kvalitního turnaje v kategorii mladších žáků.

Zimní soustředění ml.žáci

31.01.2015 - Dne 30.1.2015 se zúčastnili hráči mladších žáků doplněny minižáky zimního soustředění v Krušných horách.Na rozdíl od svých kolegů z vyšších kategorií Nám přálo počasí ve formě bohaté nadílky sněhu. Celé soustředění se neslo v duchu stmelení kolektivu, proloženo o tréninkové dávky. Všichni hráči trénovali nejprve v dopoledních hodinách v prvním bloku a v odpoledních hodinách v druhém bloku.Každý den byl ukončen shlédnutím svých zápasů na videu, kdy hráči aktivně zasahovali při rozboru zápasů. Závěrem lze hodnotit toto soustředění za vydařené a do budoucna určitě budeme pokračovat v tomto modelu přípravy.    

Nové stránky

01.01.2015 - Pořád je doplňujeme, děkujeme za pochopení.