HK - Baník Most

Beachhandball

17.06.2016 -

4+1 v Lovosicích

12.06.2016 - Sestava družstev HK Baník Most: HK Baník Most  ,,A,, -Ttrenér Křivan Zdeněk. Sestava: Adam Křivan, Daniel Eguyd, David Urban, Lukáš Tauš,  Matěj Walter, Ondřej Štěpán   HK Baník Most ,,B,,- Trenér Šlechta st.. Sestava: Petr Sucháň, Kryštof Smrček, Tobias Verner, René Šlechta ml., Adam Čutek, Luboš Pilař. Hodnocení: Na začátku turnaje  v Lovosicích byla cca 15 min. rozcvička s trenérkou  RHC pí. Adreou Řezníčkovou, která byla na moderní hudbu a zúčastnili se jí všichni hráči a hráčky. Poté turnaj pokračoval dle časového rozpisu. HK Baník Most - ,,A,,   Kluci měli těžší skupinu, takže nějaký zápas byl na ně vyvíjen větší tlak. Většinu zápasů vyhráli, ale také nějaký prohráli. Problém měli s chytáním míče, špatné  přihrávky a neproměněné brankové příležitosti. Někteří chlapci si vyzkoušeli brankářskou pozici, aby věděli, že to není jednoduchý post a v celkovém hodnocení to bylo dobré. Závěrečnou dovednostní soutěž trháků zvládli všichni dobře. HK Baník Most - ,,B,,   Kluci si vedli dobře se všemi soupeři, nekazili přihrávky a hlavně dobře bránili někteří jedinci. V brance se střídala dvojice Adam Čutek, Petr Sucháň a tito měli velmi pěkné zákroky. Všichni naši kluci se snažili a užili si společně všechny zápasy. Závěrečnou dovednostní soutěž trháků, též zvládli všichni na jedničku. Na závěr turnaje ( v čase 13.15-14.00 hod.) byl malý trénink opět pí. Řezníčkové z RHC, který provázela moderní hudba, kde byla celkem tři různá cvičení. Zde si kluci vyzkoušeli svoji koordinaci pohybu a bylo to pro ně zpestření. Jen doufám, že si kluci poslední turnaj všichni užili a trošku se odreagovali. Závěrem patří poděkování rodičům za pomoc s dopravou.

Starší žáci Děčín

11.06.2016 - Dne 11. 6. 2016 odehráli starší žáci svůj poslední turnaj v sezoně 2015/2016 v Děčíně na venkovním hřišti. Naše družstvo odjíždělo na poslední turnaj sezony s cílem hlavně se nezranit a užít si poslední zápasy sezony. Celý turnaj se nesl ve znamení již rozhodnutých konečných výsledků. Konečné pořadí sezony 2015/2016: HK Lovosice ,,A,, HK Baník Most Lokomotiva Louny Tygři Ústí nad Labem ,,B,, - Děčín Tygři Ústí nad Labem ,,A,, HK Lovosice ,,B,, Tento turnaj nelze hodnotit dle výkonů družstva, jelikož největším soupeřem Našich hráčů byl povrch venkovního hřiště. Hrálo se na umělé trávě posypané pískem a hráči v určitých momentech zápasu místo běhu praktikovali klouzaní jako na ledě. Výsledky HK Baník Most v turnaji HK Baník Most x HK Lovosice ,,A,,  16:17 (8:7) Branky: Kuliš (5),Ciesla (3),Trégr (3),Macháček (2),Chotěborský (1),Machurka (1),Netolička (1) HK Baník Most x Lokomotiva Louny  17:13 (6:7) Branky : Machurka (5),Kuliš (3),Ciesla (3),Macháček (2),Nehéz (2),Zrostlík (1),Chotěborský (1) HK Baník Most x Tygři Ústí nad Labem ,,B,,  10:20 (6:12) Branky : Kuliš (3),Macháček (2),Zrostlík (2),Machurka (2),Trégr (1) HK Baník Most x Tygři Ústí nad Labem ,,A,,   8:21 (5:13) Branky : Machurka (2),Nehéz (2),Trégr (2),Macháček (1),Maule (1) Celkové hodnocení sezony: Sezonu lze výsledkově hodnotit jako povedenou, kdy podzimní část odehrálo družstvo ve složení ročníků 2001/2002. Výsledkem bylo druhé místo po podzimní části. Do jarních bojů již vstupovali hráči ročníku 2002 doplněni mladšími žáky 2003 a 2004. Před hráči stál nelehký úkol udržet postavení v tabulce (druhé místo) a hlavně nepropadnout ve hře. Všichni hráči se svého úkolu zhostili na výbornou a odměnou jim byla medaile za konečné druhé místo. Samozřejmě byly také utkání, kdy hráči zaostávali oproti soupeři v herních činnostech hlavně v soubojích se soupeřem, který měl větší fyzické předpoklady. Jarní část také ukázala, že zvolená cesta nasadit do soutěže i mladší žáky byla ta správná a může se Nám vše vrátit v budoucnu. Pokud hráči udrží nastavenou laťku a ještě více zapracují na sobě  můžeme se společně těšit na úspěchy v podobě dobrých zápasů. Velké poděkování patří všem hráčů za reprezentování klubu HK Baník Most a hlavně rodičům hráčů, kteří své syny podporovali při turnajích.

Podkrušnohorka

04.06.2016 - První zápas jsme odehráli s domácím celkem HK Chomutov,  kdy jsme na začátku vyhráli osobku a zápas vypadal dobře rozehraný. Poté jsme začali během celého zápasu dělat nepřesnosti v přihrávkách, tak jsme se nedokázali odpoutat od soupeře, a tudíž zápas skončil pro oba týmy stejně. HK Baník Most  - HK Chomutov       12:12   Druhý zápas jsme hráli s mužstvem Lokomotiva Louny, ale na začátku jsme zaspali osobku,  kdy nás ještě více provázeli nepřesnosti v přihrávkách a chyby v obraně. Po osobní obraně jsme začali konečně trošku hrát a vyrovnávat se soupeři,  ale to už bylo pozdě. HK Baník Most - Lokomotiva Louny       6-12 V třetím zápase nás čekal tým Tygři Ústí nad Labem, a my jsme opět jako v prvním zápase vyhráli osobku, kdy kluci začli být klidnější a hlavně tolik nekazili přihrávky. V obranné fázi to také zvládli a oba brankáři dobře chytali. HK Baník Most - Tygři Ústí nad Labem       16:7 Ve čtvrtém zápase nás čekal nejlepší tým Podkrušnorské ligy a to házenkářský celek HK Lovosice. Na začátku byla osobka, kdy jsme se přetahovali o výsledek. Po osobce jsme byli stále vyrovnaným soupeřem, ale pak přišel náš špatný moment a to nedisciplovanost našich hráčů, kdy jeden z našich hráčů dostal za neúmslný faul dvě minuty na konci poločasu za nerozhodného stavu. Náš hráč šel na střídačku a hodil svoji láhví ve vzteku o zem, kdy toto zahlédl rozhodčí a ihned mu dal další dvě minuty. Samozřejmě se stalo to, že to okoukal ještě jeden náš hráč a udělal to stejné, kdy naštěstí toto rozhodčí radči neviděl a nepotrestal to. Do druhého poločasu jsme šli o jednoho hráče méně, obrana to nestačila pokrývat a začali jsme tahat za kratší konec. HK Baník Most - HK Lovosice       11:16 V posledním zápase jsme nastoupili proti černým andělkám, které celý turnaj odehráli ve slabším složení než celé jaro. Měli tam mladší hráčky, které hrají dobře soutěž MINI 4+1 a větší hřiště bylo pro ně trošku jiné. My jsme v tomto zápase hráli v klidu a stále jsme nevyvarovávali chyb v přihrávkách a hlavně v obraně. Kluci jako by se báli dotknout každý své hráčky. V zápase jsme hodně prostřídávali a kluci měli různé herní postavení. HK Baník Most - DHK Baník Most       10:4 Nebudeme se vymlouvat, ale možná byla velká škoda, že nám chyběli kluci, co byli v ŠVP.

4+1 v Žatci

28.05.2016 - Hodnocení trenéra : Všichni kluci hráli dobře. Překážkou bylo pro všechny týmy vedro a sluníčko. Hrálo se 2x 15 minut. Jelikož bylo teplo, tak poslední zápas se hrál pouze 2x10 minut. Náš tým  si celým turnajem vedl výborně a každý hráč si zasloužil pochvalu za předvedenou hru v turnaji. Poděkování všem i nejlepšímu brankáři v našem jednom týmu Čutkovi.

Starší žáci - Turnaj v Lovosicíc

28.05.2016 - dne 28.5.2016 se Naši hráči zúčastnili předposledního turnaje v letošním ročníku na palubovce Lovosic. Tento turnaj vynechalo družstvo z Loun. Před tímto turnajem, jsme museli řešit absence hráčů (nemoc, zranění), a proto tým posílili dva hráči ročníku 2001 (brankář Kudrna a hráč do pole  Roušar), jinak se sestava byla opět postavena na hráčích ročníku 2002 a mladších žáků 2003. Výsledky: HK Baník Most x Lovosice ,,A,, - osobka 2:1; hra – 14:16 (8:7) Branky: Machurka (4);Macháček (3);Roušar (3);Zrostlík (1),Nehéz (1);Trégr (1);Kuliš (1) První utkání bylo, proti lídrovi v Ústecké lize. Mužstvo soupeře táhnou hráči ročníku 2001, kteří mají zkušenosti z 1. dorostenecké ligy. První poločas Naše mužstvo statečně drželo krok se soupeřem a výsledkem bylo překvapivé vedení o jednu branku. V druhé polovině se již projevila vetší zkušenost soupeře a hlavně fyzické předpoklady hráčů z Lovosic (ročníku 2001). Tým z Lovosic po zásluze vyhrál. Nás v tomto zápase může mrzet je velké množství nevyužitých brankových příležitostí. HK Baník Most x Ústí nad Labem ,,B,, - osobka 4:5; hra 16:12 (7:8) Branky: Chotěborský (3);Machurka (3);Macháček (3);Kuliš (3),Trégr (2);Roušar (2)  Druhý zápas byl proti hráčům z Děčína, který hrají pod hlavičkou Ústeckého klubu. Tento zápas v turnaji lze hodnotit jako  nejhorší vystoupení na turnaji, kdy hráči v prvním poločase působili ospale a bez zájmu ke hře. Po důkladné domluvě o přestávku se tým trochu probral a výsledek otočil ve svůj prospěch. HK Baník Most x Ústí nad Labem ,,A,, - osobka 1:0; hra – 24:9 (11:3) Branky: Roušar (5);Kuliš (5);Nehéz (4),Trégr (4);Zrostlík (2);Macháček (2);Chotěborský (1);Kudrna (1) Pohodový zápas, kdy soupeř nekladl žádný odpor a o výsledku bylo již rozhodnuto v prvních minutách zápasu. HK Baník Most x Lovosice,,B,, - osobka 3:2; hra – 22:12 (12:4) Branky: Trégr (4),Nehéz(4);Roušar (3);Kuliš (3);Kudrna (2);Hynouš (2);Chotěborský (1);Machurka (1);Zrostlík (1);Macháček (1) Zápas proti rezervě týmu Lovosic (především hráči ročníku 2003) se odehrál v poklidu a body se rozdělily podle očekávání pro Most.   Závěrem, lze hodnotit tento turnaj jako povedený. Pochvalu zaslouží celý tým za předvedenou hru (hlavně brankář Pavel Kudrna).

PL mini

21.05.2016 - Sobotní turnaj přípravky byl opět od kluků perfektně odehraný, všichni se moc snažili a na jejich hru byla radost koukat. Je vidět že kluci dělají pokroky, moc hezky odehráli zápasy naši nový hráči. Na závěr turnaje všichni popřáli oslavenci Matějovi Walterovi k devátým narozeninám a všichni potom ochutnali skvělí dort.  Opět děkuji za pomoc všem.   Podkušnohorka v nových dresech, ale se starými problémy. Výsledky nejsou moc důležité, důležitější je jak kluci přistupují k zápasům. Pokud každý přesně plní pokyny, hra je potom velmi dobrá. Kluci všechno v sobě mají, jen herní disciplína schází. Snad vše ještě ukáží v posledním turnaji a konečně se nebudu rozčilovat.....

Poslední zápas sezony

15.05.2016 - HK Baník Most x Talent Plzeň 21:23 V neděli se domácí hráči HK Baníku Most střetli s týmem Plzně vedenou "charismatickým" panem trenérem.  Zápas začal v dobrém tempu a domácí si udržovali mírnou převahu, v té době se hrála normální házená, která na palubovky patří, bez záludností a klamání. Jen občasné diskuze, které překračují rámec běžné komunikace s rozhodčími se objevovali na straně Plzeňských.  Po poločase 14:12 kdy jsme upozornili, že Plzeň začne využívat každé možnosti na ovlivňování zápasu se soupeř ukázal. V 35. minutě byl v trháku sražen pěstí dvěma dobíhajícími hráči Plzně střelec Lesař, který naštěstí vyvázl bez zranění, ale otřesen pak dohrával zápas. Hostující hráč zaslouženě obdržel červenou kartu. Neustálá gestikulace Plzeňského trenéra k rozhodčím ho mezi tím již stáli žlutou kartu a dvojminutový trest. Plzeň záměrně kouskovala hru. Vrcholem byl údajný faul T. Jetenského na hráče Piroha (hráč na devíti metrech narazil do obránce v klasickém postavení v obraně 1:2:3) po kterém neoprávněně na hřiště vběhl nejen trenér, ale i vedoucí družstva a opět s plnou pusou vulgarit. Hráč Piroh byl tak zraněn, že během 5 vteřin vstal a byl schopen pokračovat ve hře. Rozhodčí ani jednou v tento moment ani poté nevydali pokyn hostujícím trenérům a vedoucímu ke vstupu do hřiště. Trenér a vedoucí poskakovali po hřišti a bavili celé hlediště. A vyjádření pana trenéra o naší povaze. Asi by se měl trochu zamyslet nad sebou, jelikož dvě červené karty a popichování hráčů, diskuze s rozhodčími nad rámec slušnosti a vyhrožování jsou jeho nejsilnější zbraní. TV reportáž: http://avantgardsporttv.cz/video/202/Tydenni-zpravodajstvi-60/  

Mini

07.05.2016 - Tento víkend odehráli hráči dva turnaje v rámci soutěže 4+1 První hodnocený turnaj byl v Mostě 4+1 přípravka. Měli jsme přihlášené 2 družstva a díky rozlosování se nám podařilo vyřešit fakt, že nás bylo o jednoho méně. Kluci si pořádně zahráli, a opět předváděli hezkou házenou. Musíme pochválit všechny, zvlášť nového hráče Šplechtu, který po jednom tréninku zvládl turnaj velmi dobře. Já chci opět poděkovat trenérovi Šlechtovi a našemu turnajovému kouči p.Zikovi, za perfektně zvládnutý turnaj.   Druhý turnaj 4+1 mini v Ústí. Odjeli jsme na turnaj, kde jsme měli postavit opět 2 družstva (min 10 dětí), odjelo nás jen 8..... Kluci celý turnaj makali a ani jeden zápas nevypustili, musím je MOC pochválit. Jsem hrdej za jejich přístup a obětavost, ukázali jak mají házenou rádi. Dokonce si vysloužili pochvalu i od trenéra Loun. Tady se nám vyplatila naše tvrdá fyzická příprava na trénincích a díky ní odehráli kluci každý zápas na 100%. A některý měli za sebou turnaj i v sobotu!! Důkazem že kluci dřeli naplno je fakt, že za celý turnaj jsem nemusel na kluky zvýšit hlas (myšleno ve smyslu nespokojenosti). Chválím: Urbana, Zvolánka, Čutka, Eguda, Vernera, Holého, Karla a Waltera.

Hk Most x HK Kopřivnice

01.05.2016 - Dne 1. 5. 2016 se mostečtí házenkáři střetli s týmem Kopřivnice.   V úvodní části jsme soupeře jasně přehrávali a dařilo se i v útoku (10:5).  Bohužel přišlo vyloučení Lesaře a soupeř snížil na rozdíl dvou branek a tím se vrátil do zápasu. Do 25. minuty jsme si udržovali neustále náskok tří branek (17:14). Soupeř bojoval a o poločas svítil stav na tabuli  vyrovnaný stav 17:17. Druhá půle bohužel naše kluky zastihla nepřipravené a místo naší hry jsme si nechali diktovat tempo týmem Kopřivnice.  Ve 40. minutě přišel druhý zlom v zápase a ze stavu 21:23 soupeř odskočil na rozdíl 6 branek (21:27). V tuto chvíli už byl tým velmi deprivován a přicházely chyby, které kluci normálně nedělají. Přesto se nám povedlo ještě nepatrně snížit na rozdíl 4 branek 28:32 ve 27. minutě, ale to už bylo z naší strany všechno. Soupeř v poklidném závěru začal zaslouženě slavit a my jsme týmu Lovosic poslali po našem průměrném výkonu zpáteční pozvánku do ligy.  Konečný výsledek 29:34.   Sestava:   Balín D., Zmatlík D., Pour J. (11/1), Hrošek J. (5), Jetenský T (4).,   Lesař L. (4), Jahn P. (2),  Kašpárek J. (1), Kubal J. (1), Podhora R.,  Trkovský J., Slavík O., Janásek A.  a Roušar J.   Zápas očima trenéra:   Nehráli jsme vůbec s lehkostí, kluky svazovala "povinnost" zvítězit a tak jsme především druhý poločas odehráli v křeči. Největší problém byla hra 1 na 1, kdy hráči nejsou schopni se uvolnit a sami neubrání. Bohužel v zápase jsme si  vůbec nepokryli křídelní prostor a z něj až moc jednoduše hráči soupeře skórovali. Před námi jsou dvě poslední kola a soupeři, kteří byli za námi začali zajímavě vítězit, takže nám nic jiného nezbývá než se soustředit na své výkony a snažit se uspět v posledních dvou kolech.

Starší žáci turnaj v Ústí

30.04.2016 - Dne 30.4.2016 se mužstvo starších žáků (pouze ročník 2002) doplněno o mladší žáky zúčastnilo turnaje v Ústí nad Labem v rámci Ústecké ligy starších žáků. Turnaj tentokrát vynechal celek Lovosic A, proto se daly očekávat vyrovnané zápasy všech družstev. Turnaj lze hodnotit pozitivně, kdy hráči v některých fázích zápasů jasně  přehrávali soupeře kombinačně, ale také musíme po dotknout , že dovednostní soutěže (osobka) není Naší silnou stránkou. Velkou pochvalu za bojovnost patří celému týmu, kdy v zápase prohrávali o 8 branek a dokázali srovnat výsledek  zápasu, kdy Nám vítězství soupeř sebral pár sekund před koncem zápasu.   Výsledky HK Baník Most HK Baník Most x HK Lovosice B – Hra - 23:20, osobka - 4:7 Branky:                                                                                                                                                                                                     Chotěborský (2),Machurka (4),Zrostlík (3),Nehéz (1),Trégr (2),Macháček (4),Horský (1),Kuliš (4),Ciesla (2) HK Baník Most x Lokomotiva Louny – Hra - 18:12, osobka - 2:9 Branky:                                                                                                                                                                                                            Chotěborský (1),Machurka (1),Nehéz (1),Hynouš (2)Trégr (2),Macháček (2),Horský (1),Kuliš (6),Ciesla (2) HK Baník Most x HSK Tygři Ústí nad Labem  ,,A,,– Hra 18:19, osobka 3:2, Branky:                                                                                                                                                                                                    Chotěborský (1),Machurka (1),Nehéz (1),Trégr (3),Macháček (6),Horský (2),Kuliš (3), Netolička (1) HK Baník Most x HSK Tygři Ústí nad Labem ,,B,, - Hra – 18:18 , osobka 4:2 Branky: Chotěborský (2),Nehéz (1),Trégr (2),Macháček (5),Kuliš (5),Ciesla (3) Sestava : Chotěborský,Machurka,Zrostlík,Nehéz,Hynouš,Trégr,Macháček,Horský,Kuliš,Netolička,Ciesla,Lavička

Poky - memorial

29.04.2016 -

Výběr hráčů z Paříže

28.04.2016 - Č.19 Théo BONDUELLE   Č.20 Ephraïm KUSANGAY   Č.15 Sinthujan SIVA   Č.18 Ilyès FHIRINA   Č.10 Mohammed NOUAS   Č.1 Quentin RICCI   Č.7 Florent KERGOËT   Č.22 Léo SMADJA   Č.27 Lucas LARQUET   Č.21 Léo CONTER   Č.12 Maël HAJOS   Č.23 Dylan ADOU

Muži 2016/2017

21.04.2016 - Do nové sezóny jsme se rozhodli jako vedení HK Baníku Most rozšířit realizační tým mužů o trenéra Pavla Bechyňského, dlouholetého hráče a brankáře v mezinárodní házené. Asistentem trenéra bude Martin Smola, který navíc ještě vede jako trenér družstvo ml. žáků. Mužstvo mužů budou tvořit v příští sezóně aktivní hráči hrající v současné době, doplnění o ročníky 99 a případné posily, které si sebou nový trenér přivede. Příprava na sezónu bude probíhat dle připravovaného tréninkového plánu a družstvo se bude snažit o co nejrychlejší postup do II. ligy ČR.

Prohra se vztyčenou hlavou

17.04.2016 - Dne 15. 4. 2016 se domácí HK Baník Most utkal ve své hale s týmem Dukla Praha. Od začátku zápasu jsme si udržovali mírný náskok, který jsme dotáhli až do vítězného konce v prvním poločase (21:19).  I ve druhém poločase jsme byli lepším týmem a neustále jsme si udržovali 2 - 3 brankový náskok. V 52. minutě byl stav 30:27 a nic nenasvědčovalo, že bychom nemohli tento zápas vyhrát. Bohužel nervozita, neproměňování ani těch nejvyloženějších šancí nakonec rozhodli,  že jsme úsek mezi 52 - 57. minutou prohráli 0:5 a najednou jsme byli my, kdo musel hrát. Za stavu 31:32 deset vteřin dokonce jsme neproměnili proskok ze 6m a soupeř ještě před sirénou stačil zakončit (31:33). Zápas očima trenéra: Tato porážka nás velmi mrzí, jelikož jsme měli na to i v okleštěné sestavě tým Dukly porazit.  Bohužel jsme zahodili velkou příležitost Duklu udolat, když jsme si zápas prohráli svými chybami v posledních 7. minutách. Musím poděkovat všem, především divákům, že hnaly naše kluky.  Bod jsme si za předvedenou hru určitě zasloužili. Před námi jsou poslední 4 kola a náročný prvoligový program. Musíme udělat vše pro záchranu v soutěži. Doufejme, že už se nikdo nezraní (Marodka před tímto zápasem byla přímo děsivá - Podhora, Hrošek, Harvan, Janásek, Schichor, potrestaný Levý, zdravotní problémy Trkovský, Kubal a Holubec). Sestava: Balín, Fojtík, Jetenský (9), Pour (8), Lesař (4), Jahn (4), Slavík (4/2), Kubal (1), Trkovský (1), Kašpárek, Holubec, Strauss a Boula. Autor : Verner Jakub

4+1 Chomutov

16.04.2016 - K dalšímu turnaji mini 4+1 jsme zajížděli na palubovku v Chomutově, jeli jsme v dostatečné sestavě, aby si kluci pohodlně a dostatečně zahráli. V Chomutově je fajn, že vedle hřiště kde se hraje turnaj je ještě jedno, kde kluci můžou dovádět mezi zápasy. V zápasech si každý odpracoval, co měl a tak věřím, že přijeli domů docela unaveni. Já i trenér Šlechta jsme s výkonem spokojeni, co klukům ještě k perfektnímu výkonu schází jsme si řekli. Tak za turnaj klukům patří jen pochvala. Doufám, že se kluci těší na další turnaj. Děkuji rodičům za pomoc s dopravou a hlavně za podporu, jelo Vás opravdu hodně. Autor: Josef Kubal ml.

Pozvánka

15.04.2016 -

4+1 Most

10.04.2016 - Dne 10.4.2016 jsme pořádali domácí turnaj 4+1. Postavili jsme dvě družstva.Hráčů bylo akorát a tak si pěkně zahráli. Určitě toho měli plné nohy (což ke konci bylo vidět), ale díky fyzickému tréninku, který jsme zařadili navíc, vše zvládly. Hra obou týmů byla hezká, zvlášť se nám daří směrem do útoku. S obranou mají ještě někteří kluci problém, ale to se bude zlepšovat s přibývajícími zápasy. Nejdůležitější úkol je, odnaučit některé kluky špatným návykům, které se plně projevují ve hře. Na trénincích, když se na to soustředí, se nám daří je odstraňovat, ale ve hře je to jiné. Prostě se vše musí naučit správně, potom i radost ze hry bude větší. Mi jako trenéři jsme se všemi spokojeni, doufám že kluky házená baví a stejně se pobavíme opět o víkendu s MINI 4+1 v Chomutově Autor článku trenér 4+1: Josef Kubal ml.

1.liga mladšího dorostu

04.04.2016 - Hodnocení zápasů trenérem panem Vernerem: Dvě kola bez šance na výhru V minulém týdnu naši házenkáři zajížděli na palubovky týmů Jičína a Karviné.  Bohužel náš tým v poslední době dokazuje, že umí zahrát jen před domácím publikem. To nás stojí lepší umístění v prvoligové tabulce.  Hráči nezvládají začátky zápasu, částečně do výkonu zasahuje velká fluktuace hráčů díky marodce a tak se venku nedaří. Oba zápasy jsme jednoznačně prohráli (s Jičínem o 9 branek) a náš poslední venkovní zápas v Karviné byl asi naším nejhorším výkonem v této soutěži.   V tomto zápase nám chyběli 3 hráči (Pour, Holubec, Jahn) ze základní sestavy a další tři, kteří výkonnostně patří minimálně na prvoligovou lavičku (Kašpárek, Podhora a mladý Trkovský).  Soupeř nás od začátku drtil ve hře 1 na 1 a ani změna obranného systému zlepšení hry nepřinesla. Konečný výsledek z Karviné zněl 18:41. Zápas očima trenéra: Těžko hodnotit výkon týmu. Vůbec nic nefungovalo obrannou a brankářem počínaje, útokem a střelbou konče. Co se mi nelíbilo, že za rozhodnutého stavu pro Karvinou, rozhodcovská dvojice nadále udržuje „příjemný metr“ pro domácí tým (evidentní úder na obličej na O. Slavíka, dlouhé ruce a sražení při střelbě na M. Harvana atd..). Pořád si říkám, kde končí pomoc od rozhodčích a kdy začíná přímé ohrožení zdraví hráčů. Asi by se měl někdo na svazu nad tím zamyslet. Sestava v Karviné: Balín, Zmatlík, Schichor, Kubal, Slavík, Jetenský, Boula, Hrošek, Harvan, Lesař a Janásek.

4+1

03.04.2016 - Pár informací z turnaje 4+1 v Lovosicích.  Obě družstva ho zvládla velmi dobře. Všichni si zaslouží pochvalu za bojovnost. U všech hráčů se projevují pokroky a zlepšení ve většině herních činností. Velmi překvapili nováčkové, kteří svůj první turnaj odehráli s bravurou zkušených rutinérů a velkou bojovnosti velmi pomohli svým týmům k úspěšným výsledkům. Závěrem je třeba poděkovat trenérovi Rendovi Šlechtovi za entuziasmus a silné nasazeni v průběhu celého turnaje. Také patří velké poděkování i druhému trenérovi panu Zikovi.