Události - Mladší dorost 2002 sezóna 2017/18

[ 1 ]

[ 2017 ][ 2016 ][ 2015 ][ 2014 ][ 2013 ]

Těžká porážka ml. dorostu

08.10.2017 - HC Zubří X HK Baník Most x HC Zubří -  37:15 (18:7) dne 8. 10. 2017 Naše družstvo odjíždělo k dalšímu zápasu tentokrát do Zubří. Celý týden před utkáním se družstvo potýkalo se zdravotními problémy, a bylo otázkou, jestli vůbec poskládáme mužstvo k utkání. Na konec se Nám podařilo složit mužstvo a mohli vyrazit směr Zubří (9 hráčů a dva brankáři). Od prvních minut bylo jasné, kdo bude pánem na hřišti a jakým směrem se budou rozdělovat body. Bohužel Náš tým neukázal ani náznak bojovnosti (jen pár jedinců) a působil odevzdaně, kdy svým přístupem ke hře usnadňoval soupeři vstřelení branek. Útočná fáze byla bez nápadu, pohybu a hlavně bez zápalu pro hru.  V obraně jsme působili jako spící panny, kdy soupeř si mohl lehce potrénovat.  Bylo otázkou, jak bude vypadat skore po utkání. Toto utkání lze hodnotit jako totální krach mužstva HK ve všech směrech. Všichni hráči si musí uvědomit, že takoví přístup ke hře není hoden hráčům, kteří chtějí hrát nejvyšší soutěž v ČR.  V tomto utkání nemůžeme ani říci, že porážka byla se vztyčenou hlavou. Doufáme, že tento zápas  všichni  hráči zahodí za hlavu a v následném utkání doma ukážou svojí tvář a začnou bojovat, kdy jim bude soupeř z Liberce. Sestava: Kudrna; Šlechta;Srp (2);Zrostlík(1);Nehéz ;Trégr (1); Derfler (2); Svítek (1);Stančák (3);Ciesla (1);Macháček (4)

1.liga ml. dorostu Most x Lovosi

17.09.2017 -  HK Baník Most X HK FCC Město Lovosice – 26:39 (16:21)   dne 17.9.2017 zavítal na Naši palubovku soupeř z nedalekých Lovosic a tím pádem se jednalo o severočeské derby. Vstup do zápasu byl pro tým HK jak z říše snů, kdy favorita zápasu jsme zaskočili svojí hrou a nasazením. V 8.minutě byl stav zápasu 5:2 pro domácí, ale favorit zápasu postupně ukrajoval náskok domácích a v 13. minutě bylo srovnán a světelná tabule ukazovala stav zápasu 7:7.  Domácí začali kupit technické chyby a neproměňovali své vyložené šance, čehož využil soupeř a odskočil na rozdíl 5 branek, který si udržel do konce prvního poločasu. Vstup do druhého poločasu byl katastrofální a tým z Lovosic si vytvořil dostatečný náskok, který byl v 7 minutě o 9 branek. Zkušený soupeř postupně dotáhl zápas do pohodového vítězství a nepřipustil domácím zdramatizovat zápas. Sestava: Kudrna; Chotěborský (3);Srp (1);Zrostlík;Nehéz (1); Trégr (3);Defler;Svítek (6);Šlechta;Kuliš (2);Stančák (4);Plachý (1);Ciesla (3)Macháček (2)