Události - Starší žáci 2005 sezóna 2018/19

[ 1 ]

[ 2019 ][ 2018 ][ 2017 ][ 2016 ][ 2015 ]

První prolínací turnaj - starší

10.03.2019 - První prolínací turnaj jara v Lovosicích - starší žáci Dne 10.3.2019 zajížděli naši starší žáci k prolínacímu turnaji do Lovosic. Na tomto turnaji jsme se utkali s týmem Lovosic I, Lovosic II, Liberce a s Jičínem. V prvním utkání jsme se utkali s domácím týmem Lovosic I. Za výkon v tomto utkání musím kluky pochválit. Podařilo se nám remizovat s velmi dobrým soupeřem, který má ve svých řádách mnoho kvalitních hráčů. Utkání skončilo dle mého názoru zaslouženou remízou 28:28 i díky nařízenému 7 metrovému hodu v posledních vteřínách za faul na hráče Kavuru. Důvodem bylo uplatnění házenkářského pravidla 8.5 a 8.10 o prograsivním trestání hráčů v posledních 30 vteřinách. A proč jsme si zasloužili bod? Kluci dokázali výborně zvládnout psychicky náročné utkání, do kterého měli velice dobrý vstup a vypracovali si dvoubrankový náskok. O ten jsme v průběhu desáte minuty druhého poločasu přišli díky neproměňování šancí a špatnému návratu do obrany. Lovci odskočili na rozdíl tří branek a zdálo se, že je po zápase. Díky zlepšené obraně a kvalitnímu výkonu brankáře Lavičky jsme se však dokázali do zápasu vrátit a uhrát cennou remízu s těžkým soupeřem. V druhém zápase jsme nastoupili proti druhému týmu z Lovosic. V utkání jsme od začátku diktovali tempo hry a i díky tomu jsme v poločase vedli o 4 branky. Bohužel nezvladnutý závěr utkání nás nakonec stál lepší výsledek. Zvítězili jsme hubeným rozdílem jedné branky 24:23. Ke třetímu utkání jsme nastupili proti týmu Liberce, který přijel bez několika klíčových hráčů. Jak se ukázalo v průběhu zápasu, tak to byl hlavní factor, který nám pomohl dotáhnout tento zápas k zasloužené výhře. Chtěl bych pochválit obranou činnost družstva podpořenou kvalitní střelbou hráčů. Vítězství 24:20 bylo zasloužené. V posledním zápase jsme nastoupili proti týmu HBC Jičín. V tomto utkání nás stálo lepší výsledek především úvod zápasu, který jsme doslova prospali. Jen výborný výkon bránkáře Lavičky nás dokázal udržet ve hře o dobrý výsledek. Přesto jsme v poločase prohrávali rozdílem 5ti branek. I přes zlepšený výkon v druhém poločase jsme nakonec padli 22:20, když jsme nedokázali využít šance za stavu 20:20 a soupeř nám opět odskočil. Chtěl bych moc poděkovat rodičům za pomoc s dopravou. Pochválil bych všechny hráče. Turnaj opět ukázal, že naše výkony jsou jako na houpačce, kdy jsme schopni podávat velmi kvalitní výkony a během několika minut hrát uplně strašně. To je hlavní faktor na kterém musíme zapracovat. Celkově však hodnotím turnaj velice kladně.

Elbe - Labe liga starší žáci

02.02.2019 - V sobotu 2. února 2019 se poprvé v novém roce představili starší žáci HK Baníku Most v turnaji Ellbe-Labe-Ligy v Lovosicích. Našimi soupeři byli kluby HK Lovosice, HK Dresden, HK Freiberg a HK Aue. V měření sil si naši házenkáři vedli výborně, plnili pokyny trenéra a i přes marodku některých z hráčů dokázali postupně porazit všechny týmy. V prvním utkání porazili domácí mužstvo HK Lovosice v poměru 18:11, s HK Dresden dokázali vyhrát 17:11. V dalších dvou zápasech je čekali těžcí soupeři HK Freiberg a HK Aue, i přesto dokázali naši chlapci zvítězit 19:15 a 18:13. Z turnaje si tak vezli do Mostu plný počet bodů. Sestava a góly: brankáři - Jakub Lavička, Adam Kalivoda (HK Louny), hráči - Daniel Egyud (0), Pavel Zbuzek (14), Petr Fous (12), Miroslav Holý (9), Kryštof Smrček (7), Tomáš Vrána(0), Ladislav Pavlíček (30) (HK Louny) Trenér: René Šlechta st.. a závěrem nesmíme zapomenout na dva vítězné pokřiky: DYCKY MOST a HK BANÍK MOST !!!

O pohár města Mostu 2018

23.11.2018 - Děkujeme všem za účast a podporu, výsledky nejdete na našich stránkách. Příští rok opět na shledanou. HK Baník Most

Letní příprava družstev HK

30.07.2018 - Letní příprava HK Baník Most dle družstev   Přípravka + minižáci (ročník 2008 a mladší) 25.8.2018 – 31.8.2018 – Soustředění v areálu Poslův mlýn v Doksech   Mladší žáci (ročník 2006-2007) od 6.8.2018 – Po až Pá 17:45 – 19:00 - Benedikt možnost zapojení hráčů 2008 po konzultaci s trenérem mladších žáků p. Vernerem tel: 731 004 373 Přípravný turnaj v Lovosicích 7.9.2018 – 8.9.2018   Starší žáci (ročník 2005 – 2004) společná příprava s mladším dorostem turnaj Ellbe-labe – Drážďany – 25.8.2018 Přípravný turnaj v Lovosicích 7.9.2018 – 8.9.2018   Mladší dorost (ročník 2002 – 2003) od 6.8.2018 – 1.trenink od 12:00 – 14:00 hod v SH v Mostě 27.8.2018 – 31.8.2018 – Soustředění v Mostě turnaj Ellbe-labe – Drážďany – 26.8.2018 Budou ještě doplněny termíny přípravných zápasů   Muži od 6.8.2018 – sportovní areál Benedikt 19:30 – 21:00 hod