1. ligový zápas mužů

20.09.2020 - K prvnímu utkání 2.ligy házené zajížděli v neděli  hráči Baníku do Ustí nad Labem. V sestavě chyběl Kašpárek a všechny posily z Lovosic (zranění). Naopak kádr doplnili všichni tři dorostenci. Od úvodních minut dominovala na obou stranách dobrá obrana. U nás pak i výborný výkon Vodičky. Domácí, dirigované Kovářem, přesto šli do vedení a měli prvních 20 minut navrh. Pak však chybovali a mostečtí trestali a tak skončil poločas 11:17. Ve druhém poločase  si hosté udržovali 4-5 ti brankový náskok. Krize přišla ve 20 minutě  kdy domácí stáhli na 3 branky. Baník ale 2x skoroval při ústecké osobní obraně a potvrdil první 2 body do tabulky. I přes zhoršenou obranu ve  druhém poločase, zaslouží naši borci uznání, že zvládli utkání proti ostřílenému a zkušenějšímu družstvu, jaké Chemička je.   Sestava: Vodička, Gebhart 7, Chotěborský 9, Kubal 1, Pour 8, Stančák, Trégr, Hrošek 5, Macháček 2, Srp 2, Kurial

4+1

13.09.2020 - Přípravka dnes odehrála v Bílině svůj první turnaj v sezóně 2020/2021. Kluky musím pochválit za skvělou bojovnost a odhodlání v zápasech, ale také je na místě poděkovat rodičům za odvoz hráčů na turnaj. Hodnotí první podzimní turnaj trenér René Šlechta.

PODKRUŠNOHORKA

13.09.2020 - PODKRUŠNOHORSKÁ LIGA: Naši ninižáci dnes byli na turnaji v Lounech, kam odjelo sedm statečných . Kluci bez střídání odehráli hezký turnaj, sice se nějaký zápas nepovedl, ale nádherné utkání jsme odehráli proti HC Dukla Praha mládež, které jsme prohrál o 2 branky. Závěr hodnocení: Kluci se určitě budou zlepšovat a tak se máme určitě na co těšit. Poděkování trenér směřuje Josef Kubal také rodičům za podporu a dopravu .

Házenkářský festival Lovosice

04.09.2020 - Ohlédnutí za Házenkářskýcm festivalem v Lovosicích. Ve dnech 4.9. až 6.9.2020 se zůčastnil náš klub házenkářského festivalu v Lovosicích. Přítomni byli kategorie mini, mladší a starší žáci. Pro některé to byl i úplně první turnaj a doufáme, že si všichni kluci turnaj maximálně užili. Kluci zažili vítězství, ale i chuť porážky a bylo vidět, že bojovali až do poslední chvíle. Všechny tímto velmi chválíme a děkujeme všem rodičům za podporu. mini - 23. místo Dukla - HK Baník Most 33:4 Házená Rokycany - HK Baník Most 22:10 HBC Continental Jičín 2 - HK Baník Most 21:6 HSK Tygři Ústí nad Labem - HK Baník Most 5:10 BSV Grün-Weiß Finsterwalde - HK Baník Most 18:11 Lions Hostivice - HK Baník Most 23:7 HK FCC Mšsto Lovosice - HK Baník Most 12:9 mladší žáci - 14. místo HC Dukla Praha 1 - HK Baník Most 13:11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - HK Baník Most 11:17 TJ ELP Jablonec - HK Baník Most 11.9 TJ Sokol Horka nad Moravou - HK Baník Most 13:8 T.J. Sokol Centrum Haná - HK Baník Most 15:6 HK FCC Město Lovosice - HK Baník Most 5:16 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - HK Baník Most 14:9 starší žáci - 14. místo Talent Plzeň - HK Baník Most 15:12 Tatran Litovel - HK Baník Most 16:13 Liberec Handball - HK Baník Most 5:11 TJ Lokomotiva České Budějovice - HK Baník Most 9:13 TJ Slavoj Děčín - Hk Baník Most 5:18 Házená Rokycany - HK Baník Most 16:12 BSV Grün-Weiß Finsterwalde - HK baník Most 12:13 TJ Chodov - HK Baník Most (kontumace - zranění) 10:0

Turaj v Mělník - starší žáci

29.08.2020 - Mělník/ Starší žáci Na přípravný turnaj do Mělníku dnes odcestovali starší žáci. Na celodenní turnaj odcestovali s několika mladšími žáky, kteří především sbírali zkušenosti ve starší kategorii. Mostečtí starší žáci obsadili konečné 1. místo, kdy porazili veškeré soupeře.   Most - Kostelec 31:6 Most - Bělá pod Bezdězem 30:20 Most - Mělník 31:13 Most - Sokol Vršovice 32:23

Sportovní středisko

01.07.2020 - Oddíl házené HK Baník Most uspěl ve výběrovém řízení a získal statut Sportovní střediska (SpS). Exekutiva ČSH na svém jednání ze dne 4. června 2020 rozhodla na návrh Komise mládeže o účastnících projektu Sportovní středisko (SpS) na období od 1. 7. 2020 do 30. 6. 2023, že jedním z klubů bude také HK Baník Most. Projekt SpS se primárně vztahuje k podpoře sportovní přípravy talentovaných sportovců v mládežnických kategoriích ČSH (mini žáci, mladší žáci a starší žáci). SpS jsou podporovány a spravovány jednotlivými sportovními svazy a fungují s pomocí dotace Ministerstva mládeže a tělovýchovy.