HK - Baník Most

Podkrušnohorská liga v Chomutově

První zápas jsme odehráli s domácím týmem HK Chomutov, kdy kluci hráli osobku, ve které jsme sice prohráli, ale byli jsme vyrovnaným týmem, protože jsme neproměňovali své šance. Po osobní obraně jsme po chvilce stáhli náskok soupeře a začali jsme jít do mírného vedení (o jednu branku), kdy toto jsme drželi 60% zápasu. Na konci zápasu jsme se báli výhry a kluci udělali klíčové chyby, kdy  jsme přišli o vedení i vítězství. Druhý zápas jsme odehráli s týmem Lovci Lovosice, kdy kluci odehráli vyrovnanou osobku. Po osobní obraně jsme šli opět do malého vedení (o dvě branky), kdy jsme 65%  zápasubyli lepším týmem, ale opět jako v prvním zápase naši mladí Baníkovci začali dělat technické chyby a hlavně neproměňovali nabídnuté šance a již jsme opět nedokázali zvrátit výsledek.
Třetí zápas jsme hráli s týmem DHK Most, kdy kluci byli zklamaní z předchozích zápasů a hned na začátek nezvládli osobku, kdy se báli dotknout holek, aby se jim něco nestalo. Poté naši chlapci začali náskok černých andělek mírně snižovat, kdy kluci zklidnilu hru a začali se trošku prát o výsledek. V závěru zápasu jsme vybojovali velmi cennou remízu. Čtvrtý zápas jsme hráli s týmem Loko Louny, kdy kluci zvládli velice dobře pouze osobku, ve které byli vyrovnaným týmem a po neproměnění dvou šancí jsme ji prohráli o jeden gól. Před tímto zápasem byli kluci předem upozorněni, že nesmějí dělat chyby s takovým soupeřem. Poté osobce začali kluci dělat spoustu technických chyb v rozehrávce, kdy začali nahrávat soupeři a ne svým spoluhráčům. V zápase se ztrácela dravost poprat se o výsledek.    V tomto posledním zápse se snažil pouze brankář, kdy toto nestačí. Závěrem bych chtěl poděkovat panu Cihlářovi za pomoc s dopravou, Musíme se zaměřit na útočnou hru, jít do mezery jedna, dva z obou stran a dále na hru jeden na jednoho a závěrem na obranou fázi a hru pivota.

Výsledky:                                                          osobka        celkový výsledek
1. zápas  HK Baník Most - HK Chomutov        4:6                       12:13
2. zápas  HK Baník Most - Lovci Lovosice       3:3                       9:10
3. zápas  HK Baník Most - DHK Baník Most    3:6                       10:10
4. zápas  HK Baník Most - Loko Louny             5:6                       8:21


Trenéři: Šlechta st., Křivan st.
Hráči: Ondřej Štěpán, Adam Čutek, Dominik Zvolánek, Adam Křivan číslo, Patrik Šplechta, Matěj Cihlář, Vojtěch Zika, Lukáš Tauš, Vojtěch Kubr , Lukáš Soukup