HK - Baník Most

Starší žáci 2005

Mistrovský turnaj st. žáků Louny

Dne 23.4.2017 se uskutečnil další turnaj Ústecké ligy, tentokrát v Lounech.

Na turnaj, jsme odjížděli potvrdit postavení  v dlouhodobé tabulce v soutěži a hlavně dát větší prostor hráčům i z lavičky, kdy tito hráči nemají tak velký prostor  při hře v Žákovské lize.

V jarní části soutěže, se zapojují  do hry také hráči z ročníku 2004 (mladší žáci).

Turnaj splnil cíl v podobě využití všech hráčů na hřišti a radosti ze hry.  Odměnou bylo, že všichni hráči se zapsali do listiny střelců na turnaji.

Sestava: Lavička,Chotěborský,Machurka,Zrostlík,Hanzlíček, Trégr, Hynouš, Maule, Kuliš, Holý,Kavura,Macháček.

HK Baník Most x Lokomotiva Louny – 23:10 (15:4)

První zápas , byl proti domácímu týmu, který vyzněl jednoznačnou výhrou pro Náš tým, kdy základní šestka potvrdila své kvality a nedala soupeři v začátku utkání žádnou šanci, kdy postupem času byli zapojeny do hry všichni hráči.

Branky: Kuliš (5);Chotěborský (3); Trégr (3); Machurka (2);Zrostlík (2);Hanzlíček (2);Holý (2); Hynouš (1);Maule (1); Ciesla (1);Kavura (1)

 

HK Baník Most x HK Lovosice – 24:8 (12:2)

Druhým soupeřem, byl tým z Lovosic, který dle průběhu soutěžního ročníku měl být jako nejsilnější protivník v turnaji. Mostečtí hráči od prvních minut jasně udávali tempo hry a určili kam se budou stěhovat body za vítězství. Velkým pozitivem bylo v tomto utkání hra všech hráčů i z lavičky, kteří dokázali své kvality a mohli konkurovat hráčům soupeře.

Branky: Trégr (4),Kuliš (4);Ciesla (4); Chotěborský (2);Machurka (2);Zrostlík (2);Kavura (2);Holý (2); Macháček(1);Maule (1)

 

HK Baník Most x HSK Tygři Ústí nad Labem – 31:19 (14:10)

Nejhorší zápas na turnaji, který předvedl Náš tým. Hráči hráli bez pohybu a nasazení a přizpůsobili se hře soupeře. Až v druhém poločase jsme dokázali mírně zrychlit hru a zvítězit.

Tento herní výpadek doufáme byl jen momentální stav, kdy hráči během přestávky mezi zápasy využili na občerstvení, které jim vydatně ublížilo v pohybu a přeladilo na spící režim.

Branky: Kuliš (10);Ciesla (6);Macháček (5);Chotěborský (3);Machurka (2);Hynouš (2);Zrostlík (1); Hanzlíček (1);Trégr (1);

 

HK Baník Most x Handball Jablonec – 30:17 (16:7)

Do posledního zápasu tým nastoupil bez dvou hráčů základní sestavy, kteří odjeli vypomáhat mladšímu dorostu v 1.dorostecké lize.

Hráči vstupovali do utkání s odhodláním porazit soupeře a ukázat své herní  schopnosti, že  dokážou nahradit hráče, kteří hrají v základní šestce.  Překvapením bylo pro Nás hladké vítězství  nad soupeřem.

Branky: Kuliš (12);Kavura (5); Machurka(4); Zrostlík (2);Ciesla (2);Holý (2);Chotěborský (1);Hanzlíček (1);Hynouš (1)

 

Velké poděkování patří podpoře rodičům (doprava a fandění) a také hráčům za předvedený výkon.  Další mistrovský turnaj bude následovat 30.4.2017 v Lovosicích, kdy je na programu celorepubliková soutěž pod názvem ,,Žákovská liga,,