Starší žáci 2004

Žákovská liga v Lovosicích

Dne 30.4.2017 se uskutečnilo  5.kolo celorepublikové soutěže pod názvem Žákovská liga, tentokrát v Lovosicích. Dle papírových předpokladů měl Náš tým získat minimálně 6 bodů do tabulky což se povedlo, ale vítězství se nerodila jednoduše.

HK Baník Most x HC Zlín – 20:17 (8:8)

První zápas byl opět jako vždy ospalý a bez náboje a soupeř zaslouženě hrál vyrovnanou partii. V druhém poločase se o trochu zvedla Naše hra a utkání jsme dotáhli do vítězného konce.

Branky: Trégr (5); Macháček (5); Chotěborský (3); Ciesla (3); Kuliš (2); Machurka (2)

HK Baník Most x HK Lovosice - 19:15 (10:8)

Ve druhém utkání Nás čekal tradiční soupeř s kterým se potkáváme pravidelně.  Celé utkání z Naší strany bylo nejhorší v turnaji, kdy hráči neskutečně podcenili soupeře, jelikož celou sezonu pravidelně porážíme toho to protivníka. Hodně jsme také ulehčili hru soupeři s neproměňování 100% šancí. Tento zápas nebyl spíše o kvalitě hráčů HK, ale o přístupu k utkání.  Soupeři patří také velká poklona za bojovnost.

Branky: Kuliš (4);Ciesla (4);Nehéz (3); Trégr (3); Chotěborský (2); Macháček (2);  Machurka (1)

HK Baník Most x HBC Karviná – 25:21 (14:13)

Jako třetí soupeř na turnaji byl celek z Karviné, který v předchozích zápasech v turnaji vítězil s přehledem. Toto utkání lze hodnotit jako velmi vyrovnané a bojovné. Náš tým ukázal svoji tvář a byl důstojným protivníkem soupeři. Celý zápas se rozhodl v posledních 5.minutách zápasu, kdy jsme neproměnili vyložené šance a byl Nám vyloučen hráč červenou kartou (po 3 dvojminutových trestech). Jeden z faktorů prohry je, že tým HK nedisponuje tak širokou lavičkou a celé utkání odehrála základní šestka, kdy v závěru chyběly síly. Soupeř naopak dokázal v utkání mírně prostřídat své hráče ze základní šestky  na pár minut (1-2 minuty), kdy v závěr utkání tyto hráči přelil vítězství na svoji stranu. I když tým HK prohrál v tomto utkání tak se vztyčenou hlavou.

Branky: Kuliš (6);Trégr (4);Macháček (4);Chotěborský (2);Ciesla (2); Nehéz (2); Machurka (1)

HK Baník Most x 1. HC Pardubice – 29:15 (18:9)

Jako poslední soupeř na turnaji byl celek z Pardubic, který opanuje konec dlouhodobé tabulky soutěže, kdy bylo povinností hráčů HK získat body. Do utkání se zapojili všichni hráči na turnaji a mohli si zahrát proti soupeři s kterým se jen tak nepotkáváme.

Branky: Trégr (7); Kuliš (6); Chotěborský (6); Machurka (5); Ciesla (2); Nehéz (1); Hanzlíček (1); Maule (1);