HK - Baník Most

Starší žáci 2005

Mistrovský turnaj st. žáků v Mostě

 se odehrál předposlední turnaj Ústeckého kraje v kategorii starších žáků. Náš tým nastupoval do turnaje v nekompletní sestavě, kdy hráči ročníku 2002 vypomáhali dorostu a mladší žáci nemohli doplnit mužstvo, jelikož si plnili své povinnosti v kategorii mladších žáků v Liberci na turnaji.  Po celý turnaj byla možnost pro hráče si vyzkoušet hru na postech, kde moc nehrají.

HK Baník Most x Lokomotiva Louny – 22:14 (12:9)

Jako první soupeř  Nás čekal tým z Loun. První poločas zápasu byl hodně rozpačitý, kdy obrana byla hodně průstupná a útoku scházela pestrost. V druhém poločase se mírně obrana zlepšila a díky rychlému přechodu do útoku jsme dokázali vstřelit laciné branky, které rozhodli o osudu utkání.

Branky: Chotěborský (8); Machurka (5); Kuliš (5); Hanzlíček (2);Zrostlík (1); Hynouš (1)

 

HK Baník Most x HSK Tygři Ústí nad Labem – 32:17 (17:10)

Do druhého utkání jsme šli s očekáváním, jak si hráči povedou proti soupeři, který praktikuje silovou házenou. Od začátku utkání si mostečtí hráči udržovali mírný náskok a postupně ho navyšovali. V druhém poločase jsme trochu zrychlili hru a na konec vyhráli celé utkání.

Branky: Kuliš (9); Chotěborský (5); Zrostlík (5);Hynouš (4); Machurka (3); Hanzlíček (2); Maule (2);Nehéz Jan (1); Lavička (1)

 

HK Baník Most x Handball Liberec – 27:16 (13:6)

Do třetího utkání Nás posílili hráči, kteří měly za sebou zápas mladšího dorostu. Prvních deset minut utkání rozhodlo o výsledku celého utkání, kdy soupeř nedokázal překonat obranu a naši hráči navyšovali skore ve svůj prospěch a byla možnost v poklidu střídat hráče a zapojit je dohry. Druhý poločas utkání byl spíše o konečném stavu jak utkání dopadne.

Branky: Kuliš (8); Ciesla (7);Trégr (5); Machurka (4);Chotěborský (1);Zrostlík (1);Hanzlíček (1);

 

HK Baník Most x Handball Jablonec – 33:16 (18:9)

Poslední představení v turnaji bylo proti soupeři, který se snažil, ale kvalita byla na straně domácích hráčů, kteří si s chutí zahráli a také se prosazovali brankově .

Branky: Kuliš (14); Chotěborský (4);Machurka (4);Trégr (4);Ciesla (3);Hanzlíček (2);Nehéz (1);Maule (1)