Muži 1998

Zápasy s Freibergem st. dorost a s II. ligovým týmem Loun

Dne 19. 8. 2017 jsme se utkali s týmem st. dorostu Freiberga. Vstupy do obou poločasů se nám v tomto zápase moc nedařily a rychle jsme prohrávali o 6 branek, resp. o 8 ve druhé půlce. Proto jsme prostřídaly mladé hráče se staršími a hra se vyrovnala. Bohužel tím, že jsme měli poprvé míč v ruce docházelo k banálním ztrátám a mladí hráči soupeře trestali naše chyby z druhé vlny. Poločasový výsledek 13:17. Soupeř nás přehrával díky lepší práci s balonem a nás trápila především velká nesehranost. Brankaři také moc přesvědčivě nechytali a tak jsme bohužel po celý zápas tahali za kratší konec a soupeř zaslouženě vyhrál o 4 branky 28:32.

Sestava: Vávra M., Zemek P., Verner O., Verner J., Pour J., Slavík O., Levý V., Kubal J., Janásek A., Fojtík M., Škarda H., Uller L.,

Druhý zápas nás čekal dne 23. 8. 2017 v Lounech. K soupeři jsme přijeli s respektem a s tím, že se budeme soustředit na obrannou činnost. V zápase jsme po celou dobu překvapivě vedli. U soupeře byla vidět nesehranost a jeho hra do šestky nám celkem vyhovovala. V obranné fázi jsme tolik nepropadávali a když soupeř překonal obranu, tak za ní stáli spolehlivě chytající brankaři. Soupeři pravděpodobně chyběla motivace, přesto asi o 9 branek nechtěli prohrát (38:29). Zápas pro nás byl dobrou prověrkou a od začátku jsme skombinovali mladé hráče se starými a tato symbióza celkem fungovala. Dařilo se také pivotům a individuálně se prosazoval J. Pour, celkem se dařilo i levorukým hráčům (Sony, Jimi).

Takovéto kvalitní přípravné zápasy jsou pro nás důležité a chtěli bychom oboum soupeřům poděkovat.

Sestava: Vávra M., Zemek P., Verner O., Verner J., Pour J., Slavík O., Fojtík M., Grobl T., Zimmermann Pa. a Chlouba P.