Muži 1999

Středočeská regionální liga mužů

vs.      TJ JM CHODOV

V neděli dne 25.3.2018 od 14:00 ve sportovní hale v Mostě přivítal domácí tým mužů leadra tabulky z Chodova. Na podzim Most sehrál na palubovce soupeře vyrovnané utkání, když podlehl až v závěru zápasu o dvě branky 27:29 a tak se předpokládal velmi vyrovnaný zápas.  HK Baník Most začal v dobrém tempu a ve 4. minutě vedl 3:0. Pak se přeci jen soupeř oklepal a hrála se vyrovnaná házená, kde domácí udržovali dvou až tříbrankový rozdíl. Ve 23. minutě jsme odskočili soupeři na 10:6 a zdálo se, že hosté nebudou stačit. Ti se ale oklepali a 3 brankami snížil na 10:9. Domácí opět přidali a po time-outu opět soupeři odskočili na rozdíl 4 branek. Poločas 14:10.

Ve druhém poločase se opět soupeři střídali ve střílení branek (do 10. minuty) 17:13. Domácí v rozmezí sedmi minut pak rozhodli zápas, kdy soupeři odskočili na 22:15 v 17. minutě. Zbytek zápasu se již dohrával v klidu a i tuto část Most vyhrál 7:5.  Končený stav 29:20 byl zasloužený a dle reakcí diváků i rozhodčích to byl zápas nadprůměrné úrovně.

Hodnocení:

Mostu se dařili kombinace, obrana velmi dobře fungovala a dařilo se i brankářům, především našemu bývalému odchovanci V.Vodičkovi, který v současné době hraje za Lovosice. Celý tým zaslouží pochvalu střelecky se dařilo hráčům Pour, Janásek a Verner. V obraně dobře bránili především hráči Grobl s Pourem. Je nutné podotknout, že se ale dařilo všem hráčům a za to co předvedli jim patří dík.