HK Baník Most - Wendy Mělník

V neděli v 10:00 hod dne 15.4.2018 přivítal HK Baník Most hostující tým z Mělníka.  první poločas jsme trochu prospali a i díky špatné střelbě jsme dovolili soupeři hrát celý poločas vyrovnaně. Stav po 30. minutách (9:9). Ve druhém poločase jsme po rázné domluvě v šatně a změně v přechodu do rychlého útoku začali soupeři diktovat tempo. Během 5ti minut jsme odskočili na 15:9 a soupeř se již z tohoto úderu nevzpamatoval. Soupeři jsme dovolili první branku až za stavu 20:9 v 17. minutě druhé půle. V dalším průběhu jsme již jen kontrolovali zápas a v poklidném tempu si došli pro druhou jarní výhru za výsledek 25:17. Hráči zaslouží pochvalu za druhou plovinu zápasu, první se nám bohužel moc nepodařila. Dobře zachytal Kurial, v útoku zahráli Pour, vraný a J. Kubal a v obraně především T. Grobl.

Sestava: Kurial, Šlechta, Pour, Janásek, Kubal, Verner, Grobl, Vraný, Zimmermann P., Šmehlík, Nejdl, Slavík a Levý.