Muži 1998

Most zaspal úvod

Ráno v 10:30 dne 29. 4. 2018 odehráli mostečtí házenkáři smolné utkání.  Začátek zápasu nám utekl a to nakonec rozhodlo o vítězi tohoto souboje. Mostečtí v úvodu dělali chyby a soupeř je trestal. Nefungovala obrana a ani brankáři ze začátku neměli možnost se chytit. Probrali jsme se až za hrozivého stavu 0:9. Hru jsme vyrovnali a do 20. minuty jsme snížili na 7:11. Bohužel neproměňováním nám soupeř opět odskočil na poločasový výsledek 18:11.

O poločase jsme si řekli, že nemáme co ztratit a tým začal konečně bojovat. Ve 48. minutě jsme stáhli na 22:24. Soupeři se pak střídali ve střílení branek až do 55. minuty, kdy za stavu 24:26 jsme nedali dvě tutovky a soupeř nám opět odskočil na rozdíl 4 branek a o výsledku bylo rozhodnuto. Konečný stav 28:24 pro domácí Kutnou Horu.

Zápas očima trenéra:

Nezvládli jsme úvod zápasu. Domácí díky tomu nabrali sebevědomí a my se jen těžko vraceli do zápasu. Zápas rozhodli tři důležité faktory – prvních deset minut a ztráta koncentrace, obrana a neproměňování šancí. Pochvalu zaslouží družstvo za bojovnost ve zbývající části zápasu. Mrzí určitě dvě neproměněné sedmičky a asi 4 trháky. Soupeři gratulujeme.