HK - Baník Most

mini 4+1 v Mostě

Dnes jsme pořádali turnaj mini 4+1 v naší sportovní hale. 

Musím se přiznat že přes hrozný začátek (první zápas), musím kluky pochválit. Ale po prvním zápase jsem kluky v šatně dost "seřval", ani tak za hru (i když i to je důsledek), ale spíš za chování. 
Před začátkem turnaje jsme si řekli na co se soustředíme, začal zápas a jak kdybych to neřekl. Klukům něco vysvětluji a koukají jinam. Vše co jsme si v družstvu zakázali, vše stihli za půl hodinu najednou. Politá chodba (házení lahví), nadávky mezi sebou atd. Proto jsem kluky sprdnul..... Nechal jsem je pár minut vydejchat a následně v kanceláři, znovu v klidu vše probrali. 
Najednou jsem měl jiný tým, všichni se snažili a dva ostatní zápasy? SUPER!!! Fandili si, hecovali se, paráda.
Kluky jsem po turnaji pochválil, jen jsem si jim postěžoval, že až mě trefí, tak nemají trenéra.... Příště bych raději prošel turnajem v klidu. Vše je o chování i zaujetí pro hru, pokud budou poslouchat, dělat co jim řekneme, budou házenou umět a začne je o to víc bavit. I pro mě je náročné zorganizovat turnaj, ještě ho odtrénovat a to vše mezi třemi nočními směnami. Taky bych se rád pobavil hezkou házenou, snad k tomu kluky dovedeme.