Minižáci 2008

Jarní Podkrušnohorka v Lovosicích

První zápas jsme odehráli v duchu tzv. mosteckého derby, kdy soupeřem bylo mužstvo DHK Baník Most. První poločas byl náš tým ještě v Mostě a holky tudíž nepocítili, že jsme na hřišti a prohráli jsme jej zaslouženě se skóre 8:3. O přestávce jsme si s chlapci řekli, co musíme zlepšit. Druhý poločas kluci plnili zadané úkoly svědomitě a také jsme jej vyhráli 9:7, ale již to nestačilo na náskok černých andělek z prvního poločasu. Druhým soupeřem byli házenkáři z královohradeckého kraje HBC Continental Jičín, kdy jsme opět pokazili první poločas. Druhý poločas jsme byli vyrovnaným týmem, ale na soupeře to nestačilo. Před třetím zápasem se nám zranil na schodech v hledišti jeden nadějný mostecký hráč a naši chlapci si sami zaběhali na venkovním hřišti. Třetím týmem byl domácí celek FCC město Lovosice, našim klukům došly fyzické síly, které nechali na venkovním hřišti a proto jsme tahali za slabší konec. Poslední zápas jsem odehráli s nejlepším týmem Podkrušnohorské ligy TJ Lokomotiva Louny, všechny kluky musím pochválit za bojovnost, kterou předvedli na hřišti a nevzdali to, i když pořád prohrávali. Závěrem chci všechny hráče pochválit za hojnou účast na lovosickém turnaji, bojovnost, i když se nedaří.  A také rodičům za pomoc s dopravou.