Dukla Praha B : HK Baník Most

K prvnímu zápasu druhé ligy házenkářů, jsme nastupovali v neděli 23.9. na hřišti soupeře z Dukly. Oproti poháruse nám podařilo vyztužit obranu a omezit pražany v postupném útoku. Co se nám nepovedlo, byla eliminace rychlého útoku. I tak jsme drželi přívětivé skóre mínus 3 - 4 góly. I v druhém poločase jsme byli důstojným soupeřem, bohužel se v té době nepříjemě zranil F.Maňák a obrana musel fungovat jinak. Přesto se nám povedlo stáhnout náskok na rozdíl jedné branky, ale v následujících minutách jsme neproměnili 3 šance, naopak domácí ano a se radovali z vítězství oni 26:22.

Hráči: Kurial, Zemek, Kašpárek 6, Gebhart 5, Kubal, Janásek 4, Levý, Nejdl 1, Srp, Miko 1, Maňák 2, Chlouba 1, Pour 4, Slavík 2.

Trenér: Miler