Mladší dorost 2003

ml.dorost Dukla Praha B : HK Baník Most

V prvním kole v druhé lize mladšího dorostu jsme zajížděli na zápas s Duklou Prahou B. Že to nebude lehký zápas se ukazovalo již od prvních minut kdy do 15 minuty byl vyrovnaný stav utkání. Trochu odskočit soupeři se nám povedlo až kolem 20.minuty prvního poločasu což nám dávalo lepší výchozí pozici do druhého poločasu, jelikož jsme vedli o 6 branek 20:14. O poločasové přestávce jsme hráčům zdůraznili, že Dukla se pokusí hru ještě více zrychlit, také se tak po poločase stalo, proto se náš náskok v 5.minutě snížil pouze na tří brankový rozdíl a na drama bylo zaděláno. Především velkou disciplínou v útoku a minimem technických chyb jsme dokázali nakonec soupeře zdolat o pět branek 36:31. Nutno říci, že Dukla nám byla vyrovnaným soupeřem a předvedla velmi kvalitní výkon a body se z její půdy nebudou vozit snadno, proto je pro nás vítězství o to cennější.

Sestava a branky: Hanzlíček Jan 3, Horský Lukáš 6, Hospodka Jakub, Kavura Milan 5, Lavička Jakub, Macháček David 4, Machurka Miroslav 4, Maule Petr, Musil Matěj 6/1, Nehéz Jan, Ouředník Jaroslav 4, Trégr Filip 4, Zrostlík Martin