Mladší dorost 2003

ml.dorost HK Baník Most : Sokol Vršovice

V prvním domácím zápase k nám zajížděl tým Sokola Vršovice. Na klucích bylo znát, že jsou na první domácí zápas velmi natěšení a ukazovali to hned od první minuty, kdy kvalitní hrou v obranně a rychlými útoku ničili soupeře. To vedlo k poločasovému výsledku 22:8, kdy jsme měli celý poločas pod kontrolou. V druhém poločase jsme nastoupili opět trochu ve vlažnějším tempu, a to především v obranně kdy jsme soupeři dovolili vstřelit několik jednoduchých branek což mělo za následek snížení náskoku na 9 branek. Při oddechovém čase jsem klukům zdůraznil, že přes vysoký náskok musíme stále držet maximální pozornost v obranně a hrát pořád na 100%. Kluci si má slova vzali k srdci zlepšili opět obranu, a i díky tomu jsme se radovali z konečného vítězství 45:20. Nutno podotknout, že soupeř předvedl srdnatý a bojovný výkon i přesto, že přijel s hráči, kteří věkově ještě patří do kategorie starších žáků.

Poděkování patří našim hráčům a především divákům, kteří nás po celý zápas neúnavně povzbuzovali.

Sestava a branky: Chotěborský Pavel 4, Machurka Miroslav 5, Nehéz Jan 3, Kavura Milan 7, Hanzlíček Jan 2, Trégr Filip 7, Maule Petr 1, Lavička Jakub, Kuliš Ondřej 2, Musil Matěj 5/1, Ouředník Jaroslav 2, Ciesla Daniel, Horský Lukáš 2, Macháček David 5