Mladší dorost 2003

Ml.dorost Loko Vršovice : HK Baník Most

Horoucí palubovka ve Vršovicích

V třetím kole soutěže jsme zajížděli na horoucí půdu týmu Loko Vršovice. Utkání bylo hráno ve vysokém vedru v nafukovací hale ve Vršovicích, kdy jsme klukům zdůraznili, aby se hlavně neutavili, aby to nedopadlo jako na Dukle, kdy ke konci 2. poločasu již někteří hráči stěží tahali nohy. Utkání bylo ze začátku vyrovnané, avšak série domácích nepřesností v útoku a kvalitní výkon brankáře vedli k náskoku pěti branek, ten jsme do poločasu navýšili na 22:16. Klukům jsme v poločasové přestávce museli zdůraznit některé nedostatky v obranné fázi. V druhém poločase si bohužel naši hráči nedokázali přenést pokyny ze šatny na palubovku a soupeř nás trápil především kvalitní spoluprací pivota a křídel. Až série domácích vyloučení, které jsme dokázali potrestat nám pomohla odpor soupeře definitivně zlomit, což vedlo k třetímu vítězství v této sezóně 38:26.

Soupeř předvedl kvalitní výkon a byl nám po více než polovinu zápasu vyrovnaným soupeřem. Chtěli bychom poděkovat našim rodičům za pomoc s dopravou a mohutné povzbuzování v průběhu zápasu.

Sestava a branky: Machurka Miroslav 3, Nehéz Jan 3, Kavura Milan 8, Hanzlíček Jan 1, Trégr Filip 1, Musil Matěj 9/3, Hospodka Jakub 1, Maule Petr 1, Lavička Jakub, Ouředník Jaroslav 2, Holý Martin 3, Horský Lukáš, Macháček David 5