Muži 1999

První vítězství ve 2.lize

V neděli 14.10.2018 nastoupili muži HK Baníku Most ke svému druhému zápasu v domácím prostředí s celkem Liberce.

Libereckým patřila třetí příčka s 6 body ( bez ztráty bodu ), ale kluci po vzestupné formě byli odhodláni konečně urvat nějaký ten bod. Úvod utkání vyšel hráčům Baníku dokonale a po 6 minutách svítilo skóre 6:2 pro domácí. Baníkovci vědomi své převahy, hlavně díky výborné obraně a se spoluprácí brankáře, drtili bezradného soupeře dál, až se skóre zastavilo na poločasový stav 20:11.

O poločas jsme kluky, jak pochválili, tak i upozornili na to, že se soupeř ještě nevzdal a pokusí se s výsledkem ještě něco udělat. Bohužel po slibném začátku druhého poločasu se vyplnila naše slova. Soupeř přeskupil řady, začal hrát agresivně v obraně a najednou našim klukům přestalo vycházet úplně vše. Po nevynucených a zbytečných technických chybách, je soupeř začal dotahovat. Díky teamové hře kluci nakonec dotáhli zápas do vítězného konce. Připsali si velmi důležité vítězství 31:27, nad silným soupeřem a tím i dva body do tabulky. Další utkáni sehrají hráči Baníku opět v mostecké sportovní hale v sobotu 20. 10. 2018 od 17:00 hod. a soupeřem jim budou hráči Jablonce nad Nisou.

Sestava: Pour 4, Hrošek, Kubal 1, Chlouba 2, Kašpárek 10, Janásek 3, Miko 3, Baba, Gebhard 6, Vodička, Slavík 2, Kurial

Trenér : Miler, Vodička