Mladší žáci 2007

MT mladších žáků v Železném Brodu

Dne 11. 11. 2018 jsme se zúčastnili prolínacího turnaje mladších žáků v Železném Brodu (pořadatel Jablonc).

V prvním zápase jsme nastoupili proti týmu Varnsdorfu. V rámci osobní obrany jsme si vypracovali jasný 6brankový náskok, což kluky ukolébalo. Do zápasu jsme prostřídali některé hráče ze základu a bylo to znát. Soupeř bojoval a pomalu odkrajoval gól po gólu z našeho náskoku. Kluci i ti zkušení začali zmatkovat a  kupit chyby v obraně i v útoku. Byl z toho nervózní závěr a pouze jednobranková výhra. Soupeř zaslouženě zkorigoval výsledek a musíme ho pochválit za bojovnost. Výsledek 19:18 je výsledkem především špatné obrany u starších hráčů.

Ve druhém zápase jsme narazili na tým Liberce. Po vyrovnané osobní hře, jsme soupeři v poločase odskočili na rozdíl 6ti branek (15:9).  Začátek druhé půle byl opět slabší a po snížení soupeře na 15:12 jsme museli opět stáhnout hráče, kteří nedostávají tolik příležitostí a dotáhnout zápas do klidného vítězství 22:14.

Ve třetím zápase s týmem Jablonce bylo možné hráče rozdělit na dvě party, zhruba stejně vyrovnané. Příležitost dostali všichni hráči, v polovině zápasu jsme vedli 12:2 a i v dalším průběhu se tým Jablonce nedokázal častěji prosadit a byla z toho jasná výhra  24:6.

Ve čtvrtém zápase jsme opět nechali tým rozdělený na dvě vyrovnané části a nadšeně bojující soupeř toho dokázal využít a hru vyrovnal. Poločas 7:6 pro Most byl zklamáním. Do druhé půle jsme poslali celý základ a byla z toho jednoznačná záležitost v poměru 9:1. Konečný výsledek 16:7 pečetil ze sedmimetrového hodu jeden z benjamínků týmu hráč Tůma Frederick.

Sestava: Šplechta P., Křivan A. (21), Novák J. (16),Verner T. (13),  Zvolánek D. (11), Urban D. (7), Soukup L. (4), Zika V. (4), Tůma F. (2), Landyš M. (1), Mandák V. (1) a  Beneš A. (1).