Mladší žáci 2007

Turnaj mladších žáků v Hostivicích

Hostivice - leden 2019

Dne 12. 1. 2019 vyrazili mostečtí házenkáři na 3. kolo českého poháru ml. žáků do Hostivic u Prahy.

Na turnaj nedorazil tým Strakonic a jeho výsledky byly kontumovány ve prospěch soupeřů.

V prvním zápase jsme se již tradičně střetli s týmem Loun. Celý první poločas byl vyrovnaný (8:10) a kluci celkem plnili domluvené věci. Bohužel se nám nepovedl vstup do druhé půle a velké procento neproměněných příležitostí, 2 nedané sedmimetrové hody a několik zbytečných nevynucených technických chyb nás stálo lepší výsledek. Konečný stav zápasu byl 12:18 z pohledu Mostu. Jednalo se o největší rozdíl v zápase.

Ve druhém zápase jsme se střetli s b-týmem Lovosic. Zde se jasně ukázala převaha základní sestavy mosteckého týmu a i díky dobře chytajícímu P.  Šplechtovi  jsme soupeři o poločas odskočili na rozdíl 6ti branek 12:6. I ve druhé části jsme dál navyšovali náskok (15:8) a tak jsme celý základ prostřídali. Bohužel lavička a křídla ze základu nenavázaly na základní sestavu. Objevilo se několik nepřesností a nedůraz v obraně na naší straně. Soupeř začal více bojovat o výsledek a tak na konci zápasu svítil na světelné tabuli přijatelný výsledek pro soupeře 18:14.

Ve třetím zápase jsme nastoupili proti lídrovi Českého poháru ml. žáků z Jičína. Kluci se soupeře nezalekli a na začátku zápasu drželi krok.  Prvních deset minut jsme hráli vyrovnanou házenou. Bohužel s narůstajícím časem soupeř hru zlepšil, jeho obrana začala lépe fungovat a Most začal ztrácet.   Objevilo se ve hře opět několik nepřesností a soupeř trestal. Ve druhé polovině zápasu jsme již začali ztrácet a nakonec z toho byla prohra 14:21.

V posledním zápase proti domácím jsme herně propadli, bohužel se nám před zápasem zranila naše současná brankářská jednička (lehký otřes mozku) a do branky na celý zápas nastoupil brankař V. Zika, který teprve začíná. Proti kvalitně střílejícímu a hrajícímu týmu se mu nedařilo. Nechytl se ani zdálky a obrana také nefungovala. Hráči v poli rezignovali a celkově podali nejhorší výkon v turnaji. Byli jsme bez pohybu, zkušeným hráčům padali míče a tým byl pod velkou herní „dekou“.  V tomto zápase propadli jak hráči, tak i brankář. Konečný výsledek byl trochu ostudný, jelikož takový výkonnostní rozdíl mezi námi a soupeř není (15:30).

Sestava: P. Šplechta, V. Zika, Křivan A., Novák J., Verner T., Urban D., Soukup L., Kubr V., Zvolánek D., Čutek A., Landyš M.
Trenéři: Bc. Jakub Verner, Kateřina Vernerová