Podkrušnohorka 6+1 2009

První jarní Podkrušnohorka 6+1

V prvním jarním turnaji Podkrušnohorské ligy se v neděli 10. 2. 2019 v mostecké sportovní hale představili tradiční soupeři HK Baník Most, DHK Baník Most, HK Louny, HK Lovosice a HK Chomutov. Pořadatelem tohoto turnaje byl HK Baník Most.

V prvním utkání jsme nastoupili proti Černým andělkám, v prvním poločase jsme je porazili hladce 4:0 a zápas jsme dovedli do vítězného konce.

V druhém utkání byl naším soupeřem HK Chomutov, ve kterém jsme opět první poločas vyhráli 4:3, ale bohužel ve druhém poločase jsme nedokázali vstřelit branku, proto jsme zápas prohráli.

Dále nás čekal tým HK Louny, ve kterém kluci svedli vyrovnaný souboj a zaslouženě remizovali 13:13.

V posledním utkání jsme nastoupili proti HK Lovosice. V tomto zápase jsme drželi krok se soupeřem pouze v prvním poločase, a proto jsme prohráli 15:7.

Vzhledem k tomu, že si poprvé „Podkrušnohorku“ zahráli i nováčci v týmu, tak hodnotíme toto celé vystoupení kladně a chlapce chválíme. Rodičům děkujeme za podporu v hledišti.

Sestava: Jakub Licek, Adam Čutek, René Šlechta, Jindřich Červený, Šimon Chotěborský, Tomáš Holý, Marek Glasser, Vratislav Mandák, Pavel Johan, Frederik Tůma, David Kopp, Šimon Luska, Václav Štěrba, Ondřej Malec.

Trenéři: Šlechta, Kubal