Muži 1999

Muži vs HC DUKLA PRAHA B

V neděli 24.2.2019 se rozeběhla jarní odvetná část 2. ligy mužů. Po podzimní hrací části jsme přivítali v Městské mostecké sportovní hale, dosavadní vedoucí celek Duklu B.

Uvědomovali jsme si sílu soupeře, ale byli jsme odhodláni navázat na výborné výkony z podzimu a do hry jsme šli s odhodláním „obrat“ Duklu o nějaký ten bod.

Hned od úvodního hvizdu bylo jasné, že to bude rychlé a hodně bojovné utkání. Hráči Baníku, hnáni publikem, si vytvořili od první minuty tří brankový náskok ( 4:1), na který trenér hostí reagoval rychlým oddechovým časem. Po jeho vypršení byli hráči Dukly houževnatější a i díky našim technickým ztrátám a neproměňováním šancí, dokázali vyrovnat. Od této chvíle jako kdyby byly obě branky zaklety a začala na obou stranách série neproměňování šancí. Z tohoto důvodu se šlo v poločase do šaten za hubeného skóre 7:6 pro domácí.

O přestávku proběhla v šatně našich hráčů jak trenérova, tak teamová diskuse, která byla především o odhodlání dát do druhé půle všechny síly. To co si řekli naši Baníkovci v šatně, začali od úvodu druhého poločasu opravdu plnit. Začali si více věřit v útoku a hlavně po famózních zákrocích našeho brankáře ( Kuryho ), začali hostům rychle odskakovat ve skóre.

Díky teamové spolupráci jak na hřišti, tak i na lavičce dokázali zápas dotáhnout do vítězného konce a k zaslouženému vítězství 22:12. Tím si připsali další dva body.

K dalšímu utkání zajíždíme v neděli 3.3.2019 na regionální derby do Lovosic.