Mladší dorost 2004

Mladší dorost vs Dukla Praha B

První jarní mistrovské utkání dorostu

V neděli 24.2.2019 jsme sehráli domácí utkání proti týmu Dukly Prahy B.

Úvod tohoto utkání byl velice vyrovnaný, až ve 14.minutě prvního poločasu jsme si dokázali vytvořit 4 brankový náskok. Bohužel po několika technických a obranných chybách, jsme soupeři dovolili snížit na poločasový výsledek 14:13
.
O poločase jsme hráčům zdůraznili, že musíme především zlepšit obranu. Právě díky zlepšené obraně jsme si dokázali vypracovat opět 4 brankový náskok. Bohužel jsme nezvládli hru v přesilovce a to nás stálo tento náskok. V závěru zápasu nám psychická nervyrovnanost dovolila udělat několik technických chyb a nezvládli jsme proměňovat vyložené šance. V tomto utkání nakonec Dukla B nakonec zvítězila 30:31.

Velké poděkování patří hráčům za jejich bojovnost. a především všem rodičům a divákům za jejich podporu.

Sestava a branky: Chotěborský (5), Zrostlík (1), Nehéz, Kavura, Hanzlíček, Trégr (1), Holý Miroslav, Maule, Lavička (brankář), Ouředník (12), Holý Martin, Ciesla (10), Horský (1)