HK - Baník Most

První krajský turnaj starších žáků v Lounech

První krajský turnaj v Lounech

V neděli 24.2.2019 jsme se zúčastnili prvního krajského turnaje v Lounech.

V prvním zápase jsme nastoupili proti domácím Lounům, kteří hráli ve velmi okleštěné sestavě s velkým množstvím mladších žáků. V tomto utkání jsme zvítězili po velmi kvalitní úspěšnosti střelby o jedinou branku. Nutno říci, že domácí podali velmi dobrý výkon, a alespoň bod si v tomto utkání zasloužili.

V druhému zápasu jsme nastoupili proti týmu Lovosice B. Proti velmi bojovnému týmu jsme prohráli rozdílem 6 branek z důvodu velmi špatné obrany a především jen 25% úspěšnosti střelby.

V posledním zápase jsme nastoupili proti týmu Lovosice A a především úvod utkání nám vyšel nadmíru dobře, kdy jsme vedli o 6 branek. Poté jsme soupeři sériemi technických chyb dovolili, aby se vrátili do zápasu. Nám se již bohužel nepovedlo vrátit do psychické pohody, a proto jsme nakonec prohráli rozdílem 7 branek.

Na tomto turnaji jsme viděli zlepšení v útočných činnostech, avšak nás trápí stále technika zpracování míče a velké množství technických chyb.

Velké poděkování patří rodičům za pomoc s dopravou a podporu.

Sestava a branky: Zbuzek Pavel (3), Soukup Lukáš, Egyud Daniel, Tobias Verner, Kavura Milan (16), Smrček Kryštof (12), Fous Petr (2), Křivan Adam (3), Novák Jáchym (2), Holý Miroslav (4), Holý Martin (10), Jandečka Šimon (11), Vrána Tomáš (2)