Muži 1999

Muži vz Lovosice B

V neděli 3.3.2019 jsme odehráli první jarní venkovní utkání na hřišti prvního teamu 2.ligy Lovosic B. Hráči povzbuzení domácím vítězstvím nad Duklou B se chtěli pokusit bodovat i v Lovosicích, ale bohužel se tak nestalo. S domácím lovci jsme drželi krok pouze prvních 10 minut zápasu do stavu 4:4 od té doby se nám přestalo dařit v útoku a hlavně v obraně. Trenér okamžitě reagoval prvním oddechovým časem , ale i po důrazné promluvě se hra nezlepšila.

Domácí předváděli rychlou házenou s důrazem a větší efektivitou zakončení v útoku a díky tomu začali odskakovat ve skore ,které se zastavilo na poločasovích 13:9.

Obraz druhého poločasu se nezměnil naším hráčům nejde odepřít snaha se zápasem něco ještě udělat , ale bohužel jsme hořeli na všech postech a domácí si tak došli pro aš příliš snadné vítězství 29:18. Pro naše kluky je to doufám velké ponaučení do dalších zápasů 2.ligy.

V dalším zápase, které se hraje v sobotu 16.3.2019 od 18:00 přivítáme na domácí palubovce hráče Libčic.