Mladší dorost 2004

Mladší dorost vs Sokol Vršovice

První jarní výjezd mladšího dorostu skončilo vítězstvím.

V sobotu 3.3.2019 jsme zajížděli na půdu posledního celku Sokolu Vršovice. Úvod utkání se nesl ve vyrovnaném duchu, především díky festivalu zahozených šancí z naší strany.

V průběhu 1.poločasu se nám podařilo ustálit střelbu a zlepšit především obranu a díky využívání zaváhání soupeře několika zbytečnými technickými chybami se nám podařilo odskočit na poločasový výsledek 17:8 v náš prospěch.

O poločasové přestávce jsme klukům zdůraznili, že musí zkvalitnit obranu, přechodovou fázi a především druhou vlnu.

Z poločasových pokynů se nám podařilo naplnit pouze polovinu. Rychlý střed a druhou vlnu jsme bohužel hrát nemohli především díky laxním rozehrám našeho brankáře. V druhém poločase se nám i tak dařilo náskok ještě zvětšit a díky tomu dostali prostor i naši mladí kluci ze starších žáků. Bohužel zpočátku na nich byla vidět značná nervozita. Bylo vidět, že se bojí, aby něco nezkazili. I díky tomu, že dostali kluci větší herní prostor a začali se postupně osmělovat a měli tam několik velice světlých momentů v útoku, nutno říci, že v obraně se s tím kluci popasovali a bojovali velice slušně. V konečném důsledku jsme zvítězili rozdílem 13 branek 35:22. Na závěr musíme říci, že bychom více chtěli zapojovat i starší žáky, aby získali zkušenosti a mohli se učit od starších hráčů v týmu.

Velké poděkování patří rodičům za pomoc s dopravou a mohutnou podporu z hlediště.

Sestava a branky: Zbuzek Pavel, Nehéz Jan (1), Kavura Milan (7), Hanzlíček Jan (1), Trégr Filip (2), Musil Matěj (8), Holý Miroslav (1), Lavička Jakub (brankář), Ouředník Jaroslav (6), Holý Martin, Smrček Kryštof, Horský Lukáš (6) a Macháček David (3)