HK - Baník Most

Podkrušnohorka 6+1 2010

Druhá jarní Podkrušnohorka 6+1

DRUHÁ JARNÍ PODKRUŠNOHORKA MINIŽÁKŮ

Druhá Podkrušnohorská liga se konala v sobotu 2. 3. 2019 opět v mostecké sportovní hale a pořádal ji tým DHK Baník Most (Černé andělky). Seznam týmů byl opět stejný: HK Baník Most, DHK Baník Most, HK Louny, HK Lovosice a HK Chomutov.

V prvním utkání jsme nastoupili proti domácímu týmu DHK Baník Most, kdy zápas byl celou dobu vyrovnaný. Jelikož jsme v tomto zápase měli méně technických chyb a díky skvělým výkonům jak brankáře, tak i hráčů, dotáhli jsme ho do vítězného konce.

Ve druhém utkání byl naším soupeřem HK Chomutov, kdy jsme celý zápas tahali za slabší konec. Nedokázali jsme ubránit hru střední spojky s pivotem a tudíž jsme zaslouženě zápas prohráli.

K třetímu utkání jsme nastoupili proti týmu HK Louny, ve kterém jsme špatně bránili, neproměňovali šance a byli jsme často vylučováni.

V posledním utkání jsme nastoupili proti týmu HK Lovosice. V tomto zápase jsme drželi krok se soupeřem od samého začátku, kdy kluci i propůjčené holky hezky bránili i útočili, ale protože nám chybělo štěstí při zakončování v poslední fázi zápasu, tak jsme prohráli.

Spokojenost byla pouze z prvního a posledního zápasu. Mrzí mě, že kluky nezajímaly zápasy ostatních týmů a raději se věnovali aktivitám v prostorech naší velké haly, jako kdyby v ní byly poprvé. Rodičům patří velký dík za podporu v hledišti.

Sestava: Jakub Licek, Adam Čutek, René Šlechta, Jindřich Červený, Tomáš Holý, Marek Glasser, Pavel Johan, Frederik Tůma, David Kopp, Pavel Stojmenov, Ondřej Štěpán, Kristýna Jirásková, Nikola Šroubková, Eliška Kučerová, Kačka Dočekalová.

Trenér: Šlechta

Výsledky: HK Baník Most – DHK Baník Most 8:7

HK Baník Most – HK Chomutov 5:13

HK Baník Most – HK Louny 6:14

HK Baník Most – HK Lovosice 8:12