Muži 1999

Muži vs Liberec

V sobotu 16.3.2019 odehráli hráči Baníku další venkovní zápas. Tentokrát zajížděli do Liberce. V podzimním domácím utkání jsme Liberec celkem hladce porazili, a proto jsme odjížděli s myšlenkou i v tomto utkání zvítězit. Byli jsme v té nejsilnější možné sestavě i s Filipem Motejlem (hostování ze Sokola Vršovice 1. ligy ). Toto se projevilo hned od úvodního hvizdu. Baníkovci vlétli do utkání a během chvilky se ujali vedení 2:0, které prakticky vydrželo po celý zápas. Za zmínku snad stojí jen chvilkový výpadek mezi 15. až 20. minutou, kdy dokázali domácí hráči stahovat 6ti gólové manko. Povedlo se jim to až na jednogólový rozdíl (12:13). V tu chvíli si vzal trenér Miler oddechový čas, aby uklidnil kluky, kteří poté dotáhli první poločas do krásného konce 12:16.

O poločase trenér klukům řekl, že hra z jejich strany není špatná, ale musí se vyhnout zbytečným chybám a ještě zvýšit agresivitu v obraně.

Kluci si byli vědomi dobře rozehraného zápasu. Chtěli ve druhém poločase soupeře zaskočit ještě větší agresivitou v obraně a rychlejší hrou dopředu, což se Baníkovcům dokonale povedlo a na hřišti bylo pomyslně vidět už jen „jedno mužstvo“. Hráči Baníku navyšovali skóre v náš prospěch až na konečných 22:36. Tím si připsali další body do druholigové tabulky.

Za zmínku stojí i to, že k této výhře přispěl velkou měrou nestárnoucí předseda klubu Kuba Verner svými 8mi zákroky z toho bylo 5 v jeho prospěch!

V dalším utkání se hráči Baníku představí doma v pátek 22.3.2019 od 20:00 hod. proti týmu ze Štáhlav.