Podkrušnohorka 6+1 2010

POSLEDNÍ JARNÍ PODKRUŠNOHORKA MINI 6+1

Na poslední pátou Podkrušnohorskou ligu jsme zajížděli v sobotu dne 18. 5. 2019 do města Chomutov. V prvním utkání jsme nastoupili proti domácímu celku: HK Chomutov, v zápase jsme byli o trochu lepší než soupeř, vycházeli jsme z dobré obrany a dobrých zákroků brankáře. O poločase na světelné tabuli svítil stav 6:3. V druhém poločase jsme trošku polevili v našem házenkářském tempu (někteří hráči netrefili branku soupeře) a nechali jsme soupeře lehce dotáhnout. Nakonec jsme ale zápas dotáhli do vítězného konce. V druhém zápase jsme nastoupili proti týmu HK Lovosice. Od samého začátku jsme dobře přistoupili k utkání a opět jsme začali těžit z dobré obrany, kdy to našemu soupeři dělalo problémy. V zápase se začali prosazovat i naši hráči na křídlech a o poločase jsme opět zaslouženě vedli 7:3. V druhé půli dostali příležitost i ostatní hráči z lavičky, kteří se zapojili do dobře rozehraného utkání a dovedli jsme utkání do vítězného konce. V třetím zápase se naši házenkáři utkali s týmem DHK Baník Most. V celém utkání jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale bohužel se nám nedařila střelba ze všech vzdáleností (dva 7m hody vedle, atd.) Bohužel naše obrana polevila, a tak jsme tahali za slabší konec v zápase. Musím kluky pochválit za druhý poločas, kdy to nevzdali a bojovali do konce utkání o zvrat nepříznivého výsledku. V posledním čtvrtém utkání jsme nastoupili proti týmu: HK Louny. Zápas to nebyl jednoduchý, hra obou mužstev byla vyrovnaná, ale byli jsme to my, kdo pořád v utkání vedl a nakonec jej dovedl do vítězného konce. Závěrem chci všechny hráče, kteří se zúčastnili pochválit za jejich přístup k rozcvičce, ke každému utkání a poslouchání rad trenéra. Rodičům patří velký dík za pomoc s dopravou a přízeň v hledišti. V tomto turnaji se jim za to hráči odvděčili 2. místem, když skončili za týmem DHK Baník Most. V celém ročníku 2018/2019 Podkrušnohorské ligy mini žáků se HK Baník Most umístil na 4. místě jen o pouhé dva body za týmem HK Lovosice.

Sestava: Adam Čutek, René Šlechta, Ondřej Štěpán, Jindřich Červený, Tomáš Holý, Lukáš Huráb, Marek Glasser, Pavel Stojmenov, Dominik Kopp, David, Kopp.

Trenér: Šlechta

Výsledky: HK Baník Most – HK Chomutov 10:8 poločas (6:3)

HK Baník Most – HK Lovosice 13:6 - (7:3)

HK Baník Most – DHK Baník Most 6:11 - (2:6)

HK Baník Most – HK Louny 13:11 - (8:7)