Mladší dorost 2004

Poslední zápas sezóny Strakonice

K poslednímu zápasu sezony jsme vyrazili do Strakonic. Už dopředu jsme věděli, že to nebude lehké. Stále nám chyběl brankář Jakub Lavička – zranění a proto se do branky postavil dobrovolně hráč Milan Kavura.  Zápas začal svižně z obou stran. Hráli jsme vytaženou obranu a v půlce prvního poločasu jsme museli na  jejich nejlepšího hráče (Kalbač) dát osobní obranu. Poločas  skončil  20:17.

V šatně dostali kluci instrukce, že musí přitvrdit v osobní obraně,  jinak zápas dopadne hodně špatně! Samozřejmě ve třetí minutě druhého poločasu jsme již  prohrávali 23:17a proto samozřejmě  musel následovat  timeout. To co se řeklo kluci začali okamžitě plnit.  Pomalu a trpělivě  gól po gólu a díky tomu ve 23 minutě svítilo score  na tabuli 31:30. Bohužel po té přišla technická chyba, dvě zahozené šance a konečný výsledek 36:32. I když jsme prohráli, kluci bojovali celý zápas.

Sestava a branky : Horský 3, Zrostlík, Nehéz, Trégr 5, Musil 7, Kavura, Ouředník 5, Holý Martin1, Smrček, Macháček 11.

Celkově se mladší dorost  HK Baník Most umístil na pěkném 2.místě druhé dorostenecké  ligy. Ještě závěrem bychom se chtěli rozloučit s klukama,  kteří odehráli poslední zápas za ml. dorost - Trégr Filip, Nehéz Jan, Zrostlík Martin, Macháček David, Musil Matěj a samozřejmě jim popřát to nejlepší do dalších házenkářských let. Kluci děkujem.