HK - Baník Most

Mladší dorost 2005

2. liga madšího dorostu Most vs Jičín B

Domácí bitva s Jičínem

Dne 6. 10. 2019 k nám do haly zavítal celek Jičína B. Od zápasu jsme očekávali vyrovnanou bitvu a také se tak stalo. V prvním poločase se hrálo gól na gól, takže si žádný z týmů nevytvořil vyšší brankový náskok. V prvním poločase bylo na obou stranách velké množství technických chyb a kvalitní výkony brankářů. Z tohoto důvodu se odcházelo v poločase do šaten za remízového stavu 12:12. V druhé půli nás i nadále trápila vysunutá obrana, zápas byl vyrovnaný až do 52 minuty, kdy se nám podařilo vytvořit tříbrankový náskok a i díky méně technickým chybám se nám podařilo vytvořený náskok udržet až do konce 27:24.

Střelecky nás táhl Jaroslav Ouředník, který nastřílel 14 branek a za obranou byl opět skvělý brankář Jakub Lavička, jehož úspěšnost zákroků dosahovala hranice téměř 50% . Mile překvapil hráč starších žáků Tomáš Vrána, který v klíčových fázích utkání zachoval chladnou hlavu v zakončení a v druhém poločase měl střelbu z prostoru pivota 4/4.

Poděkování patří všem hráčům za odvedený výkon a především divákům za jejich podporu.

Sestava a branky: Horský Lukáš (2), Fous Petr (2), Hanzlíček Jan (1), Urban David, Ouředník Jaroslav (14), Holý Miroslav (1), Lavička Jakub (brankář), Hart Martin, Holý Martin, Čekal Micha