HK - Baník Most

Podkrušnohorka 6+1 2011

Podkrušnohorka 6+1 v Mostě

Podkrušnohorka 6+1 - 10.11.2019 v Mostě

Turnaj pořádaný naším klubem se vydařil a výsledky našeho mužstva se dají hodnotit pozitivně. Opět tým nastoupil složen ze začátečníků, kluků co začínají s 6+1, stabilních hráčů 6+1 a vše doplnili 3 holky z DHK. Tento počet hráčů byl ideálním, protože jsme mohli sestavit dvě šestky, které si zápas rozdělili rovnoměrně a všichni měli stejný počet minut na hřišti.

První zápas nám jako vždy nevyšel. Hráči se opět museli přesvědčit, že pravdu má trenér a nejde si na hřišti dělat věci po svém.

Druhý zápas byl už lepší, i když výsledek tomu neodpovídal, ale hráči Dukly jsou na tom pohybově někde jinde a osobní obrana po celém hřišti nám dělala dost problémy. V tom máme velké mezery, ale musíme být trošičku trpělivý a i k tomu se postupně dopracujeme.

Další dva zápasy už byly z naší strany perfektní, hlavně zápas s Louny byl zvládnut na jedničku.

Před posledním zápasem s Lovosicemi jsem hráče upozorňoval, že jejich lítání mezi zápasy a nekoncentrovanost před zápasem může ovlivnit poslední utkání. Bohužel došlo na moje slova a předvedená hra odpovídala přesně tomu co jsem předvídal. Největší zklamání, je ale pro mě zjištění, že klíčový hráči v našem týmu nejsou ochotni bojovat, když se jim nedaří a po prvních nezdarech vše vzdávají. To je další věc, na kterou se musíme v trénincích soustředit, protože tohle je hrozně důležité nejenom v házené, ale i v životě.

Děkuji rodičům za podporu a Šimonovi Chtěborskému (ml.žáci) za zvládnutí tabule a zápisu.