Muži 2000

Muži vs TJ Chemička Ústí nad Labem 32:21 (16:8)

K 9. zápasu 2. ligy házené zajížděli baníkovci na půdu TJ Chemičky Ustí nad Labem. Domácí letos posílili o Martina Kováře a spolu s Vrběckým a Kabátem tvoří v týmu nebezpečnou trojici pro každého soupeře. Hosté se však na ně dobře připravili a v prvním poločase je úspěšně bránili. Dařilo se i střelecky. Poločas skončil 8:16. Vstup do druhého se zadařil a Most odskočil na 12 branek. Pak však přišla nepříjemná 10 – ti minutovka, v které se chytli jak Kovář, tak Vrběcký a domácí začali nebezpečně stahovat. V 50 minutě, ale Baník zlepšil obranu a konečně se začal prosazovat střelecky a tak vyhrál i další utkání a nadále zůstává na 1. místě 2 body před Duklou B.

Sestava: Pour 9, Hrošek, Zrostlík, Chlouba 2, Kašpárek 6, Beu Meriem Oussama, Malý 4, Schichor 1, Gebhart 3, Zemek, Nejdl 2, Kubal, Grobl, Vodička, Macháček 5, Kurial.