Podkrušnohorka 6+1 2010

Podkrušnohorka MINI 6+1 v Mostě

V prvním jarním turnaji Podkrušnohorské ligy se v neděli 16.2. 2020 v mostecké sportovní hale představili tradiční soupeři HK Baník Most, DHK Baník Most, HK Lovosice, Dukla Praha a HK Chomutov. Pořadatelem tohoto turnaje byl HK Baník Most. V prvním utkání jsme nastoupili proti Černým andělkám, v prvním poločase jsme sice prohráli 4:1. Druhý poločas jsme se zlepšili, i když jsme ho malinko vyhráli, tak jsme ho nedovedli do vítězného konce. Výsledek 5:7. V druhém utkání byl naším soupeřem tým HK Lovosice, ve kterém jsme tahali za slabší konec jak v obraně , tak v útočné hře. Výsledek 11:6. Ve třetím utkání byl naším soupeřem HK Chomutov, kdy jsme začali plnit pokyny trenérů a byli jsme lepší než soupeř, jak v obraně, tak v útoku. Výsledek 8:5. V posledním utkání jsme nastoupili proti Dukle Praha. V tomto zápase jsme drželi krok se soupeřem, ale bohužel jsme neproměnili svoje útočné šance, ale tak jsme v konečném důsledku prohráli zaslouženě 11:8. Vzhledem k tomu, že si poprvé „Podkrušnohorku“ zahráli i nováčci v týmu, tak hodnotíme toto celé vystoupení kladně a chlapce chválíme. Rodičům děkujeme za podporu v hledišti. Sestava: Jakub Licek, Tomáš Holý, Jindřich Červený, Lukáš Kubal, Michal Vozka, Pavel Stojmenov, Vratislav Mandák, Josef Koranda, Lukáš Huráb, René Kročil, Radek Jambor, Adam Beneš, Alex Konorev, Tugs-Ochir Trenéři: Kubal, Šlechta