Muži 2001

Muži vs Chemička Ústí nad Labem

K prvnímu utkání 2.ligy házené zajížděli v neděli  hráči Baníku do Ustí nad Labem. V sestavě chyběl Kašpárek a všechny posily z Lovosic (zranění). Naopak kádr doplnili všichni tři dorostenci.

Od úvodních minut dominovala na obou stranách dobrá obrana. U nás pak i výborný výkon Vodičky. Domácí, dirigované Kovářem, přesto šli do vedení a měli prvních 20 minut navrh. Pak však chybovali a mostečtí trestali a tak skončil poločas 11:17.

Ve druhém poločase  si hosté udržovali 4-5 ti brankový náskok. Krize přišla ve 20 minutě  kdy domácí stáhli na 3 branky. Baník ale 2x skoroval při ústecké osobní obraně a potvrdil první 2 body do tabulky.

I přes zhoršenou obranu ve  druhém poločase, zaslouží naši borci uznání, že zvládli utkání proti ostřílenému a zkušenějšímu družstvu, jaké Chemička je.

Sestava: Vodička, Gebhart 7, Chotěborský 9, Kubal 1, Pour 8, Stančák, Trégr, Hrošek 5, Macháček 2, Srp 2, Kurial